MECI
19.09.16 | 1-a rundă de calif. | Vesna Dolonc | Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | Saint Petersburg | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vesna Dolonc vs. Valeriya Urzhumova - meciuri reciproce
07.11.16 | Calificare | Vesna Dolonc | Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Minsk | Indoor Hard |
19.09.16 | 1-a rundă de calif. | Vesna Dolonc | Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Saint Petersburg | Indoor Hard |
Vesna Dolonc form & Valeriya Urzhumova form
Vesna Dolonc - ultimele meciuri
Zawada - Carpet | ||||
16.11.16 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.11.16 Calificare | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
09.11.16 a 2-a rundă | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
08.11.16 1-a rundă | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.11.16 Calificare | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Saint Petersburg - Indoor Hard | ||||
22.09.16 Sfert de finală | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.16 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.16 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.16 Calificare | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Plzen - Zgura | ||||
05.08.16 Sfert de finală | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.08.16 a 2-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.08.16 1-a rundă | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.16 Calificare | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
21.06.16 1-a rundă | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
10.06.16 Semifinală | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.06.16 Sfert de finală | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - retragere | detaliu meci | |
08.06.16 a 2-a rundă | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
07.06.16 1-a rundă | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
06.06.16 Calificare | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Gyor - Zgura | ||||
10.05.16 1-a rundă | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.05.16 Calificare | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Gyor - Zgura | ||||
08.05.16 Finală | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
07.05.16 Semifinală | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.05.16 Sfert de finală | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detaliu meci |
Valeriya Urzhumova - ultimele meciuri
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 Semifinală | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.19 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.18 Calificare | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.18 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.10.18 Calificare | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci |