Victoria Muntean vs. Yana Sizikova 13.01.2017

Victoria Muntean vs. Yana Sizikova 13.01.2017 - Hammamet - comparaţie

MECI

13.01.17Sfert de finalăVictoria Muntean Yana Sizikova 6-3, 6-3 Tunisia Hammamet Zgura

STATISTICI MECI

Victoria MunteanYana Sizikova
Prima administrare %43/66 (65%)53/77 (69%)
Punctele câştigate la prima administrare28/43 (65%)29/53 (55%)
Punctele câştigate la a doua administrare10/23 (43%)8/24 (33%)
Break-ballurile câştigate5/10 (50%)2/7 (29%)
Puncte câştigate din returnare40/77 (52%)28/66 (42%)
Total puncte câştigate78/143 (55%)65/143 (45%)
Greșeli duble36
ași

STATISTICI MECI

6-3

Victoria Muntean
Franta
23.01.97, 21 Vârsta




615
40
45100 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
12.11.94, 23 Vârsta




376
104
86395 $
Yana Sizikova
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Victoria Muntean vs. Yana Sizikova - meciuri reciproce

13.01.17Sfert de finalăVictoria MunteanYana Sizikova6-3, 6-3 detaliu meciTunisia Hammamet Zgura
07.09.15SemifinalăVictoria MunteanYana Sizikova6-2, 6-3 detaliu meciEgypt Sharm El Hard
10.02.141-a rundăYana SizikovaVictoria Muntean6-2, 6-73, 7-5 detaliu meciTurkey Antalya Zgura

Victoria Muntean - ultimele meciuri

Hongkong Hong Kong - Hard
19.06.18
1-a rundă
vs. Jessy Rompies1-6, 6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
Singapore Singapore - Hard
12.06.18
1-a rundă
vs. Jovana Jaksic2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
10.06.18
Calificare
vs. Akiko Omae6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
09.06.18
1-a rundă de calif.
vs. Claudia Williams6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
Singapore Singapore - Hard
06.06.18
a 2-a rundă
vs. Hiroko Kuwata2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
04.06.18
1-a rundă
vs. Charmaine Shi Yi Seah6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
03.06.18
Calificare
vs. Sonia Varma6-0, 6-1 victoriedetaliu meci
France Strasbourg - Zgura
18.05.18
1-a rundă de calif.
vs. Elena Rybakina6-4, 4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Tunisia Hammamet - Zgura
10.05.18
a 2-a rundă
vs. Svenja Ochsner6-4, 1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
09.05.18
1-a rundă
vs. Salima Fendri6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
06.05.18
Calificare
vs. Iris Halilovic6-0, 6-1 victoriedetaliu meci
Tunisia Hammamet - Zgura
05.05.18
Semifinală
vs. Mana Ayukawa6-4, 6-79, 6-74 pierderedetaliu meci
03.05.18
a 2-a rundă
vs. Amira Ben Aissa6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
03.05.18
Sfert de finală
vs. Dagmar Dudlakova Dagmar Dudlakova - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
02.05.18
1-a rundă
vs. Verena Meliss7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
Portugal Obidos - Carpet
17.04.18
2-a rundă de calif.
vs. Sarah Beth Grey2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
14.04.18
1-a rundă de calif.
vs. Olga Parres Azcoitia6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
Portugal Obidos - Carpet
11.04.18
1-a rundă
vs. Marina Bassols Ribera6-75, 4-6 pierderedetaliu meci
09.04.18
Calificare
vs. Nuria Parrizas-Diaz1-6, 7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
08.04.18
2-a rundă de calif.
vs. Carolina Caetano Reis Carolina Caetano Reis - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Zgura
22.03.18
a 2-a rundă
vs. Fanny Ostlund6-2, 2-6, 6-72 pierderedetaliu meci
20.03.18
1-a rundă
vs. Cemre Anil5-7, 6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Zgura
14.03.18
1-a rundă
vs. Amina Anshba6-4, 3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey Antalya - Zgura
06.03.18
1-a rundă
vs. Melany Solange Krywoj3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Turkey Antalya - Zgura
01.03.18
a 2-a rundă
vs. Agnes Bukta6-4, 3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
27.02.18
1-a rundă
vs. Suzan Lamens6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Zgura
23.02.18
a 2-a rundă
vs. Oana Georgeta Simion4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
21.02.18
1-a rundă
vs. Elena Milovanovic6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Tunisia Hammamet - Zgura
26.01.18
Sfert de finală
vs. Lea Boskovic2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
25.01.18
a 2-a rundă
vs. Sandra Samir6-1, 6-4 victoriedetaliu meci

Yana Sizikova - ultimele meciuri

United Kingdom Ilkley - Iarbă
17.06.18
1-a rundă de calif.
vs. Abigail Tere-Apisah3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
France Strasbourg - Zgura
18.05.18
1-a rundă de calif.
vs. Camilla Rosatello2-6, 1-4, - Yana Sizikova - retragerepierderedetaliu meci
France Saint Gaudens - Zgura
16.05.18
a 2-a rundă
vs. Jaimee Fourlis5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
15.05.18
1-a rundă
vs. Ipek Soylu7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
14.05.18
Calificare
vs. Sarah Beth Grey2-6, 6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
13.05.18
2-a rundă de calif.
vs. Lea Tholey6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
12.05.18
1-a rundă de calif.
vs. Mir Ambaye6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
Spain Monzon - Hard
08.05.18
1-a rundă
vs. Pranjala Yadlapalli1-6, 6-4, 6-76 pierderedetaliu meci
Colombia Bogota - Zgura
08.04.18
Calificare
vs. Lizette Cabrera4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
08.04.18
1-a rundă de calif.
vs. Julia Grabher7-64, 7-63 victoriedetaliu meci
Mexico Monterrey - Hard
01.04.18
2-a rundă de calif.
vs. Conny Perrin5-7, 0-6 pierderedetaliu meci
31.03.18
1-a rundă de calif.
vs. Ashley Kratzer3-6, 6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
India Gwalior - Hard
16.03.18
Semifinală
vs. Ankita Raina2-6, 0-4, - Yana Sizikova - retragerepierderedetaliu meci
15.03.18
Sfert de finală
vs. Karman Kaur Thandi7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
14.03.18
a 2-a rundă
vs. Valentyna Ivakhnenko7-68, 6-3 victoriedetaliu meci
13.03.18
1-a rundă
vs. Nudnida Luangnam6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Zgura
09.03.18
Sfert de finală
vs. Basak Eraydin4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
08.03.18
a 2-a rundă
vs. Eleni Daniilidou4-6, 7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
07.03.18
1-a rundă
vs. Andreea Velcea6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
France Andrezieux Boutheon - Indoor Hard
20.01.18
1-a rundă de calif.
vs. Katarzyna Piter3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Senegal Dakar - Hard
14.11.17
1-a rundă
vs. Laura Pigossi4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
India Pune - Hard
07.11.17
1-a rundă
vs. Mihika Yadav3-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Portugal Obidos - Carpet
25.10.17
1-a rundă
vs. Olga Doroshina3-6, 6-2, 3-6 pierderedetaliu meci
Portugal Obidos - Carpet
20.10.17
a 2-a rundă
vs. Anna Kalinskaya0-6, 7-5, 3-6 pierderedetaliu meci
17.10.17
1-a rundă
vs. Dea Herdzelas2-1, Dea Herdzelas - retragerevictoriedetaliu meci
Portugal Obidos - Carpet
12.10.17
a 2-a rundă
vs. Veronika Kudermetova6-2, 6-73, 2-6 pierderedetaliu meci
10.10.17
1-a rundă
vs. Dea Herdzelas6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
Russia Saint Petersburg - Indoor Hard
18.09.17
Calificare
vs. Anastasia Gasanova2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
18.09.17
1-a rundă de calif.
vs. Valeriya Urzhumova6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
18.09.17
2-a rundă de calif.
vs. Sofya Golubovskaya6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
<