MECI
19.08.18 | 2-a rundă de calif. | Viktoria Surova | Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | Vrnjacka Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovacia
27.09.99, 24 Vârsta
27.09.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
20.03.01, 23 Vârsta
20.03.01, 23 Vârsta
Viktoria Surova vs. Ksenija Tmusic - meciuri reciproce
19.08.18 | 2-a rundă de calif. | Viktoria Surova | Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Vrnjacka Banja | Zgura |
Viktoria Surova form & Ksenija Tmusic form
Viktoria Surova - ultimele meciuri
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.19 Calificare | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
05.11.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Ksenija Tmusic - ultimele meciuri
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Gvozdenovic | 4-6, 7-60, 6-3 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Teona Velkoska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Andjelka Andric | 6-2, 6-72, 3-4, - Ksenija Tmusic - retragere | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Amila Jusufbegovic | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kostic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Daskalovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
02.11.16 1-a rundă | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
25.10.16 1-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.10.16 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
20.09.16 1-a rundă | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vinkovci - Zgura | ||||
02.08.16 1-a rundă | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
18.07.16 Calificare | vs. Sofya Golubovskaya | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Stojcic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Mariotto | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
04.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Deen | 6-2, 6-1 | detaliu meci |