MECI
05.06.19 | Calificare | Viktoria Surova | Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | W15 Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovacia
27.09.99, 24 Vârsta
27.09.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
29.06.00, 23 Vârsta
29.06.00, 23 Vârsta
Viktoria Surova vs. Sara Gvozdenovic - meciuri reciproce
05.06.19 | Calificare | Viktoria Surova | Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | W15 Banja | Zgura |
Viktoria Surova form & Sara Gvozdenovic form
Viktoria Surova - ultimele meciuri
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.19 Calificare | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
05.11.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 Calificare | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Sara Gvozdenovic - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Otocec - Zgura | ||||
01.09.20 Calificare | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.20 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detaliu meci |