MECI
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Viktoriya Kanapatskaya | Alina Tsyurpalevych | 6-1, 6-2 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
31.05.02, 21 Vârsta
31.05.02, 21 Vârsta
Viktoriya Kanapatskaya vs. Alina Tsyurpalevych - meciuri reciproce
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Viktoriya Kanapatskaya | Alina Tsyurpalevych | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Viktoriya Kanapatskaya form & Alina Tsyurpalevych form
Viktoriya Kanapatskaya - ultimele meciuri
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Calificare | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 Finală | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.19 Semifinală | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 Finală | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.10.19 Semifinală | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
18.09.19 a 2-a rundă | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
14.09.19 Semifinală | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Alina Tsyurpalevych - ultimele meciuri
W15 Bacau - Zgura | ||||
14.07.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Sophie Isabele Jurca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Anastasija Cvetkovic | 5-7, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-3, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.22 Calificare | vs. Chiara Fornasieri | 6-73, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.22 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
22.11.22 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.22 1-a rundă | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.22 Calificare | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Lovqvist | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Olga Terletska | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
27.09.17 a 2-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.17 1-a rundă | vs. Vera Tagasheva | 6-1, 6-4 | detaliu meci |