MECI
25.09.18 | 1-a rundă | Viktoriya Kanapatskaya | Olga Terletska | 6-1, 3-6, 6-1 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Viktoriya Kanapatskaya | Olga Terletska | |
Prima administrare % | 51/68 (75%) | 52/64 (81%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/51 (53%) | 24/52 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/17 (53%) | 2/12 (17%) |
Break-ballurile câştigate | 8/11 (73%) | 5/5 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/64 (59%) | 32/68 (47%) |
Total puncte câştigate | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
2 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-3 | Olga Terletska | |
3-4 | Olga Terletska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
19.07.00, 23 Vârsta
19.07.00, 23 Vârsta
Viktoriya Kanapatskaya vs. Olga Terletska - meciuri reciproce
25.09.18 | 1-a rundă | Viktoriya Kanapatskaya | Olga Terletska | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Viktoriya Kanapatskaya form & Olga Terletska form
Viktoriya Kanapatskaya - ultimele meciuri
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Calificare | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 Finală | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.19 Semifinală | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 Finală | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.10.19 Semifinală | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
18.09.19 a 2-a rundă | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
14.09.19 Semifinală | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Olga Terletska - ultimele meciuri
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - retragere | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 Calificare | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - retragere | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detaliu meci |