Rusia
09.01.99, 25 Vârsta
09.01.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
24.09.97, 26 Vârsta
17386 $
24.09.97, 26 Vârsta
17386 $
Ekaterina Trashchenko vs. Vinciane Remy - meciuri reciproce
22.01.18 | Calificare | Vinciane Remy | Ekaterina Trashchenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Ekaterina Trashchenko form & Vinciane Remy form
Ekaterina Trashchenko - ultimele meciuri
Hammamet - Zgura | ||||
04.02.18 Calificare | vs. Elena Griessner | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
30.01.18 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.01.18 Calificare | vs. Vinciane Remy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Ragona | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.01.18 Calificare | vs. Elaine Genovese | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Kulik | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.17 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.10.17 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.17 Calificare | vs. Silvia Tumova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Mironova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Zotova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 0-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 5-7, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
30.01.17 Calificare | vs. Gabriela Van De Graaf | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
25.01.17 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
08.11.16 1-a rundă | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.16 Calificare | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
01.11.16 1-a rundă | vs. Mariana Correa | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Vinciane Remy - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.19 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.12.19 Calificare | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 Calificare | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
24.06.19 Calificare | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Montpellier - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | detaliu meci | |
17.06.19 Calificare | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Cagnes - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.03.19 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.03.19 Sfert de finală | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.19 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.19 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.19 Calificare | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | detaliu meci |