MECI
18.11.17 | Semifinală | Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-61, 6-3 | Benicarlo | Zgura |
STATISTICI MECI
Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | |
Prima administrare % | 63/108 (58%) | 79/94 (84%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/63 (54%) | 41/79 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 21/45 (47%) | 8/15 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 7/18 (39%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/94 (48%) | 53/108 (49%) |
Total puncte câştigate | 100/202 (50%) | 102/202 (50%) |
Greșeli duble | 6 | 2 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vivien Juhaszova vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
18.11.17 | Semifinală | Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | Benicarlo | Zgura |
14.02.11 | 1-a rundă de calif. | Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | Mallorca | Zgura |
Vivien Juhaszova form & Ekaterine Gorgodze form
Vivien Juhaszova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.20 1-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.20 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Angelica Moratelli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Armitano | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-4, - Vivien Juhaszova - retragere | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Podgorica - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 5-7, - Vivien Juhaszova - retragere | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Alina Silich | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Shuo Feng | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 0-3, - Vivien Juhaszova - retragere | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-1, - Vivien Juhaszova - retragere | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
30.07.19 Calificare | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Dalma Galfi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-5, 13-11 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |