Ucraina
22.07.01, 22 Vârsta
22.07.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
28.02.01, 23 Vârsta
28.02.01, 23 Vârsta
Hen Vadimovna Plaksiy vs. Vivien Sandberg - meciuri reciproce
17.03.18 | 1-a rundă de calif. | Vivien Sandberg | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Hen Vadimovna Plaksiy form & Vivien Sandberg form
Hen Vadimovna Plaksiy - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
12.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
05.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Vivien Sandberg - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Burenina | 7-62, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jade Psonka | 6-3, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 6-2, 4-6, 14-12 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Julie Adele Bedard | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Eleni Christofi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sophia Derivan | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Warda Ait El Bachir | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Katja Markus | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Annika Barth | 4-6, 6-4, 14-12 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Thanh Lan Truong | - Vivien Sandberg - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Hilton - Zgura | ||||
26.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Marina Skegro | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
15.08.22 Calificare | vs. Annika Barth | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.22 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 5-7 | detaliu meci |