Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
31.03.97, 27 Vârsta
31.03.97, 27 Vârsta
Vlada Koval vs. Anhelina Kalita - meciuri reciproce
05.06.17 | Calificare | Vlada Koval | Anhelina Kalita | 6-0, 7-5 | detaliu meci | Minsk | Zgura |
Vlada Koval form & Anhelina Kalita form
Vlada Koval - ultimele meciuri
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
14.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
25.04.22 Calificare | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.22 Sfert de finală | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.22 1-a rundă | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.04.22 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.04.22 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.22 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.03.22 1-a rundă | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Indoor Hard | ||||
21.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.22 Calificare | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
20.01.22 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.01.22 1-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.11.21 Calificare | vs. Lucie Nguyen Tan | - | detaliu meci |
Anhelina Kalita - ultimele meciuri
W25 Kazan - Hard | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.21 Calificare | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.20 Semifinală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
14.02.20 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Calificare | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
04.06.18 1-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detaliu meci |