MECI
03.03.20 | Calificare | Vlada Koval | Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | W25 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Vlada Koval | Eliessa Vanlangendonck | |
Prima administrare % | 32/41 (78%) | 37/55 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/32 (84%) | 19/37 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/9 (44%) | 5/18 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/55 (56%) | 10/41 (24%) |
Total puncte câştigate | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Vlada Koval | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vlada Koval | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
Vlada Koval | 3-1 | |
4-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Koval | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Vlada Koval | 0-0 | |
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
Vlada Koval | 3-0 | |
4-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vlada Koval | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vlada Koval vs. Eliessa Vanlangendonck - meciuri reciproce
03.03.20 | Calificare | Vlada Koval | Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W25 Antalya | Zgura |
Vlada Koval form & Eliessa Vanlangendonck form
Vlada Koval - ultimele meciuri
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
14.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
25.04.22 Calificare | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.22 Sfert de finală | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.22 1-a rundă | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.04.22 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.04.22 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.22 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.03.22 1-a rundă | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Indoor Hard | ||||
21.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.22 Calificare | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
20.01.22 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.01.22 1-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.11.21 Calificare | vs. Lucie Nguyen Tan | - | detaliu meci |
Eliessa Vanlangendonck - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detaliu meci |