MECI
30.09.18 | 2-a rundă de calif. | Weronika Falkowska | Anastasiya Komar | 6-0, 6-3 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
25.03.03, 21 Vârsta
25.03.03, 21 Vârsta
Weronika Falkowska vs. Anastasiya Komar - meciuri reciproce
30.09.18 | 2-a rundă de calif. | Weronika Falkowska | Anastasiya Komar | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Weronika Falkowska form & Anastasiya Komar form
Weronika Falkowska - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
06.07.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
10.06.23 Finală | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
09.06.23 Semifinală | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 Sfert de finală | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Anastasiya Komar - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
27.08.21 Sfert de finală | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Evgeniya Levashova | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.21 Calificare | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
20.07.21 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Sabina Zeynalova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Zhylchuk | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kudryavtseva | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Valeriia Cherfus | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Madeleine Brooks | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 Calificare | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Shyltsyna | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 3-6 | detaliu meci |