MECI
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Weronika Falkowska | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 6-1 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
22.07.01, 22 Vârsta
22.07.01, 22 Vârsta
Weronika Falkowska vs. Hen Vadimovna Plaksiy - meciuri reciproce
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Weronika Falkowska | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Weronika Falkowska form & Hen Vadimovna Plaksiy form
Weronika Falkowska - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
06.07.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
10.06.23 Finală | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
09.06.23 Semifinală | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 Sfert de finală | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Hen Vadimovna Plaksiy - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
12.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
05.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | detaliu meci |