MECI
23.08.20 | 1-a rundă | Weronika Falkowska | Katarzyna Wysoczanska | 7-68, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
25.12.97, 26 Vârsta
25.12.97, 26 Vârsta
Weronika Falkowska vs. Katarzyna Wysoczanska - meciuri reciproce
23.08.20 | 1-a rundă | Weronika Falkowska | Katarzyna Wysoczanska | 7-68, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Weronika Falkowska form & Katarzyna Wysoczanska form
Weronika Falkowska - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Bujumbura - Zgura | ||||
14.04.24 Finală | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
13.04.24 Semifinală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.24 Sfert de finală | vs. Jasmijn Gimbrere | Jasmijn Gimbrere - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Bujumbura - Zgura | ||||
03.04.24 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-71, 6-75 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Katarzyna Wysoczanska - ultimele meciuri
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
23.08.20 1-a rundă | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.20 1-a rundă | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.12.18 1-a rundă | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.18 Calificare | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
20.08.18 1-a rundă | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.17 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
30.08.17 a 2-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
29.08.17 1-a rundă | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
23.08.17 1-a rundă | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.17 Calificare | vs. Alicja Zduniak | 6-4, 6-2 | detaliu meci |