INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Xenia Knoll vs. Lina Stanciute - meciuri reciproce
18.08.14 | 1-a rundă | Xenia Knoll | Lina Stanciute | 7-5, 6-2 | detaliu meci | St.Petersburg | Zgura |
Xenia Knoll form & Lina Stanciute form
Xenia Knoll - ultimele meciuri
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
06.10.19 Finală | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
05.10.19 Semifinală | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.19 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.19 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
23.01.19 a 2-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
29.11.18 Sfert de finală | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.18 a 2-a rundă | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.18 a 2-a rundă | vs. Tamara Malesevic | - | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.11.18 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - retragere | detaliu meci | |
10.11.18 Sfert de finală | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Lina Stanciute - ultimele meciuri
Minsk - Indoor Hard | ||||
10.11.14 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-4, 6-73, 7-5 | detaliu meci | |
10.11.14 1-a rundă de calif. | vs. Sadafmoh Tolibova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
10.11.14 a 2-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.14 Calificare | vs. Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Bath - Indoor Hard | ||||
03.11.14 1-a rundă | vs. Amy Bowtell | 6-2, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.14 a 2-a rundă | vs. Alberta Brianti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.14 1-a rundă de calif. | vs. Eden Richardson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.11.14 Calificare | vs. Lucy Brown | 6-1, 3-0, Lucy Brown - retragere | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.14 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Yordanova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.14 Calificare | vs. Katerina Kramperova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.14 1-a rundă | vs. Ana Vrljic | 4-6, 7-62, 5-7 | detaliu meci | |
Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Vimbai Patience Ugaro | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.09.14 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
15.09.14 Calificare | vs. Myrtille Georges | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Barnstaple - Indoor Hard | ||||
01.09.14 1-a rundă | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.14 a 2-a rundă | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.09.14 Calificare | vs. Georgina Axon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.14 Sfert de finală | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
St.Petersburg - Zgura | ||||
18.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Shmeleva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.14 1-a rundă | vs. Xenia Knoll | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
18.08.14 Calificare | vs. Polina Monova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
11.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Mcminn | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.08.14 Calificare | vs. Yumi Miyazaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
11.08.14 1-a rundă | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Sobota / - Zgura | ||||
21.07.14 Calificare | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.07.14 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
21.07.14 2-a rundă de calif. | vs. Myrtille Georges | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.07.14 1-a rundă | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
30.06.14 Calificare | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.06.14 1-a rundă | vs. Mathilde Johansson | 2-6, 3-6 | detaliu meci |