MECI
15.04.18 | 2-a rundă de calif. | Xenia Knoll | Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | Chiasso | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Xenia Knoll vs. Martina Colmegna - meciuri reciproce
15.04.18 | 2-a rundă de calif. | Xenia Knoll | Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Chiasso | Zgura |
Xenia Knoll form & Martina Colmegna form
Xenia Knoll - ultimele meciuri
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
06.10.19 Finală | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
05.10.19 Semifinală | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.19 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.19 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
23.01.19 a 2-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
29.11.18 Sfert de finală | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.18 a 2-a rundă | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.18 a 2-a rundă | vs. Tamara Malesevic | - | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.11.18 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - retragere | detaliu meci | |
10.11.18 Sfert de finală | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Martina Colmegna - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
18.12.23 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detaliu meci |