Tailanda
27.01.03, 21 Vârsta
27.01.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Taipei
10.04.01, 22 Vârsta
14773 $
10.04.01, 22 Vârsta
14773 $
Thamonpan Jonglertrakul vs. Ya Hsin Lee - meciuri reciproce
04.11.18 | Calificare | Ya Hsin Lee | Thamonpan Jonglertrakul | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | Nonthaburi | Hard |
Thamonpan Jonglertrakul form & Ya Hsin Lee form
Thamonpan Jonglertrakul - ultimele meciuri
W15 Chiang - Hard | ||||
13.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Vanshita Pathania | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Compuesto | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.11.18 Calificare | vs. Ya Hsin Lee | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
28.10.18 Calificare | vs. Tamachan Momkoonthod | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Vanesa Pappa | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Ya Hsin Lee - ultimele meciuri
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 Sfert de finală | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - retragere | detaliu meci | |
11.02.23 a 2-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
09.02.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Sfert de finală | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
02.02.23 a 2-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.02.23 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
31.01.23 Calificare | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.22 Calificare | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.22 Semifinală | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
07.10.22 Sfert de finală | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.22 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 Calificare | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detaliu meci |