Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
25.01.00, 24 Vârsta
25.01.00, 24 Vârsta
Ya-Hsuan Lee vs. Eun Se Jang - meciuri reciproce
13.05.18 | 1-a rundă de calif. | Ya-Hsuan Lee | Eun Se Jang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Incheon | Hard |
Ya-Hsuan Lee form & Eun Se Jang form
Ya-Hsuan Lee - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - retragere | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detaliu meci |
Eun Se Jang - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Hua - Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.19 Calificare | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Taipei - Hard | ||||
28.07.19 1-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | detaliu meci |