MECI
02.01.17 | 1-a rundă | Ya-Hsuan Lee | Hanyu Guo | 3-6, 6-4, 6-1 | Hong Kong | Hard |
STATISTICI MECI
Ya-Hsuan Lee | Hanyu Guo | |
Prima administrare % | 30/68 (44%) | 57/85 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/30 (53%) | 31/57 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/38 (53%) | 10/28 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 8/12 (67%) | 6/8 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 44/85 (52%) | 32/68 (47%) |
Total puncte câştigate | 80/153 (52%) | 73/153 (48%) |
Greșeli duble | 6 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ya-Hsuan Lee vs. Hanyu Guo - meciuri reciproce
02.01.17 | 1-a rundă | Ya-Hsuan Lee | Hanyu Guo | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | Hong Kong | Hard |
Ya-Hsuan Lee form & Hanyu Guo form
Ya-Hsuan Lee - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - retragere | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |
Hanyu Guo - ultimele meciuri
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Sijia Wei | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Sakura Hosogi | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Qian - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
17.09.23 Finală | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 1-6, 0-4, - Hanyu Guo - retragere | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tianmi Mi | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 3-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Anning - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Xiaodi You | 6-1, 2-6, 0-2, - Hanyu Guo - retragere | detaliu meci | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 a 2-a rundă | vs. Yexin Ma | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
27.05.23 Semifinală | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.05.23 Sfert de finală | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Peangtarn Plipuech | 7-64, 7-65 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Yujin Ahn | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Subin Park | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Seo Hyeon Jang | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 6-1 | detaliu meci |