INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ya-Hsuan Lee vs. So-Ra Lee - meciuri reciproce
15.05.19 | a 2-a rundă | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W25 Changwon | Hard |
25.05.18 | Sfert de finală | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Changwon | Hard |
10.03.18 | 1-a rundă de calif. | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 7-60, 6-3 | detaliu meci | Toyota | Hard |
31.08.15 | Sfert de finală | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Noto | Carpet |
24.08.15 | Semifinală | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Tsukuba | Hard |
08.06.15 | 1-a rundă | So-Ra Lee | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Goyang | Hard |
14.07.14 | Calificare | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Phuket | Indoor Hard |
19.03.12 | 1-a rundă | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Kofu | Hard |
15.08.11 | Sfert de finală | Ya-Hsuan Lee | So-Ra Lee | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Taipei | Hard |
Ya-Hsuan Lee form & So-Ra Lee form
Ya-Hsuan Lee - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - retragere | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |
So-Ra Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.22 Semifinală | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.22 Sfert de finală | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.06.22 1-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
29.12.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
27.12.21 Calificare | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
27.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Pune - Hard | ||||
21.12.21 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.12.21 Calificare | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
03.12.21 Sfert de finală | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.21 1-a rundă | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detaliu meci |