MECI
15.05.19 | 1-a rundă | Ya-Hsuan Lee | Yeong Won Jeong | 6-0, 6-2 | W25 Changwon | Hard |
STATISTICI MECI
Ya-Hsuan Lee | Yeong Won Jeong | |
Prima administrare % | 21/46 (46%) | 20/47 (43%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/21 (81%) | 11/20 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/25 (56%) | 6/27 (22%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/47 (64%) | 15/46 (33%) |
Total puncte câştigate | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ya-Hsuan Lee | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ya-Hsuan Lee vs. Yeong Won Jeong - meciuri reciproce
15.05.19 | 1-a rundă | Ya-Hsuan Lee | Yeong Won Jeong | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W25 Changwon | Hard |
20.06.18 | 1-a rundă | Ya-Hsuan Lee | Yeong Won Jeong | 6-0, 6-72, 6-2 | detaliu meci | Daegu | Hard |
Ya-Hsuan Lee form & Yeong Won Jeong form
Ya-Hsuan Lee - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
27.03.24 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - retragere | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |
Yeong Won Jeong - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
07.06.22 1-a rundă | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Seoul - Indoor Hard | ||||
20.12.21 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.21 Calificare | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - retragere | detaliu meci | |
25.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.10.21 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.21 Calificare | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.08.21 Calificare | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - retragere | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detaliu meci |