MECI
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Yana Mogilnitskaya | Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-0 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
06.03.02, 22 Vârsta
06.03.02, 22 Vârsta
Yana Mogilnitskaya vs. Alisa Rastegaeva - meciuri reciproce
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Yana Mogilnitskaya | Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Yana Mogilnitskaya form & Alisa Rastegaeva form
Yana Mogilnitskaya - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.22 1-a rundă | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.22 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Anastasia Zhilina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Dana Shakirova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.10.22 Sfert de finală | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.22 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.10.22 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Edda Mamedova | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
12.07.22 Calificare | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.05.22 a 2-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-4, - Yana Mogilnitskaya - retragere | detaliu meci | |
18.05.22 1-a rundă | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.22 Finală | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.05.22 Semifinală | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.05.22 Sfert de finală | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.05.22 a 2-a rundă | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.05.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.04.22 Sfert de finală | vs. Miyu Kato | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.04.22 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.22 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 6-1, 4-6 | detaliu meci |
Alisa Rastegaeva - ultimele meciuri
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
12.12.18 1-a rundă | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
19.11.18 Calificare | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci |