INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Yanni Liu vs. Eunhye Lee - meciuri reciproce
30.08.17 | 1-a rundă | Yanni Liu | Eunhye Lee | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Yeongwol | Hard |
Yanni Liu form & Eunhye Lee form
Yanni Liu - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Yuno Kitahara | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Kanna Soeda | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Shiho Shibata | 6-4, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Chengyiyi Yuan | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 Calificare | vs. Naoko Eto | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Qian - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Xichen Zhao | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Le Yi Liu | 6-74, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Ha Yeong Ryu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Naiman - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 0-1, - Yanni Liu - retragere | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Annabelle Xu | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Kyoka Kubo | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Na Dong | 6-70, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Elyse Tse | 1-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.06.23 Sfert de finală | vs. Dasha Ivanova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Lanlana Tararudee | 6-74, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Supanid Nopparith | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 5-7, 6-73 | detaliu meci |
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |