MECI
07.02.18 | 1-a rundă | Yarden Akler | Gloria Alogo Piqueras | 6-0, 6-1 | Manacor | Zgura |
STATISTICI MECI
Yarden Akler | Gloria Alogo Piqueras | |
Prima administrare % | 31/41 (76%) | 29/47 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/31 (74%) | 12/29 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/10 (60%) | 5/18 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/47 (64%) | 12/41 (29%) |
Total puncte câştigate | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yarden Akler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Yarden Akler | 2-0 | |
0-0, 40-15 | ||
3-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
5-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yarden Akler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yarden Akler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yarden Akler | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Israel
22.04.99, 24 Vârsta
22.04.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
20.01.04, 20 Vârsta
20.01.04, 20 Vârsta
Yarden Akler vs. Gloria Alogo Piqueras - meciuri reciproce
07.02.18 | 1-a rundă | Yarden Akler | Gloria Alogo Piqueras | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Manacor | Zgura |
Yarden Akler form & Gloria Alogo Piqueras form
Yarden Akler - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Gloria Alogo Piqueras - ultimele meciuri
W25 Manacor - Hard | ||||
30.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-4, 1-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Laia Conde Monfort | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Zgura | ||||
30.01.19 1-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Zgura | ||||
24.01.19 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Ella Taylor | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Alba Luna | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Manacor - Zgura | ||||
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Manacor - Zgura | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Yarden Akler | 0-6, 1-6 | detaliu meci |