MECI
12.02.18 | 2-a rundă de calif. | Yarden Akler | Keira Blackbeard | 6-1, 6-0 | Manacor | Zgura |
STATISTICI MECI
Israel
22.04.99, 24 Vârsta
22.04.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Canada
14.07.03, 20 Vârsta
14.07.03, 20 Vârsta
Yarden Akler vs. Keira Blackbeard - meciuri reciproce
12.02.18 | 2-a rundă de calif. | Yarden Akler | Keira Blackbeard | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Manacor | Zgura |
Yarden Akler form & Keira Blackbeard form
Yarden Akler - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Keira Blackbeard - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 Calificare | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nu s-a prezentat | detaliu meci |