MECI
29.01.20 | Calificare | Yasmeen Ghaoui | Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Liban
08.01.01, 23 Vârsta
08.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
01.10.97, 26 Vârsta
11748 $
01.10.97, 26 Vârsta
11748 $
Yasmeen Ghaoui vs. Giuliana Bestetti - meciuri reciproce
29.01.20 | Calificare | Yasmeen Ghaoui | Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Yasmeen Ghaoui form & Giuliana Bestetti form
Yasmeen Ghaoui - ultimele meciuri
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.01.20 Calificare | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.01.20 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
07.05.18 Calificare | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Mamaia - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Giuliana Bestetti - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - retragere | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detaliu meci |