Romania
03.11.00, 23 Vârsta
03.11.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Paula Mihaela Onita vs. Yeong Won Jeong - meciuri reciproce
10.12.18 | 2-a rundă de calif. | Yeong Won Jeong | Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Paula Mihaela Onita form & Yeong Won Jeong form
Paula Mihaela Onita - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Iva Daneva | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-72, 10-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-0, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stromova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.18 Calificare | vs. Sophie Walzl | 6-75, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Tina Vlajic | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Maria Andronache | 2-4, - Paula Mihaela Onita - retragere | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
28.06.18 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
28.05.18 Calificare | vs. Andrijana Stoilkovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Teodora Ristic | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Yasmeen Ghaoui | 5-7, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Laura Tinello | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Alexandra Grosu | 7-69, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Galati - Zgura | ||||
15.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
01.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Teodora Elena Radu | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
01.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Julie Tringa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
25.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 4-6, 7-64, 7-68 | detaliu meci | |
25.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Teodora Stinga | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Yeong Won Jeong - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
07.06.22 1-a rundă | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Seoul - Indoor Hard | ||||
20.12.21 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.21 Calificare | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - retragere | detaliu meci | |
25.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.10.21 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.21 Calificare | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.08.21 Calificare | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - retragere | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detaliu meci |