INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nina Potocnik vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - meciuri reciproce
24.02.18 | Semifinală | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Nina Potocnik | 0-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
11.08.17 | Sfert de finală | Nina Potocnik | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Arad | Zgura |
Nina Potocnik form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Nina Potocnik - ultimele meciuri
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Tilwith Di Girolami | - | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Murska - Indoor Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detaliu meci |