INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Olga Helmi vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - meciuri reciproce
11.10.18 | a 2-a rundă | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Olga Helmi | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Olga Helmi form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Olga Helmi - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - retragere | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - retragere | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detaliu meci |