MECI
02.10.19 | 1-a rundă | Yu Shan | Alessia Tagliente | 5-1, - retragere | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Yu Shan | Alessia Tagliente | |
Prima administrare % | 10/18 (56%) | 12/19 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 8/10 (80%) | 5/12 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 11/19 (58%) | 5/18 (28%) |
Total puncte câştigate | 24/37 (65%) | 13/37 (35%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
China
15.02.00, 24 Vârsta
10958 $
15.02.00, 24 Vârsta
10958 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
27.11.01, 22 Vârsta
27.11.01, 22 Vârsta
Yu Shan vs. Alessia Tagliente - meciuri reciproce
02.10.19 | 1-a rundă | Yu Shan | Alessia Tagliente | 5-1, Alessia Tagliente - retragere | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Yu Shan form & Alessia Tagliente form
Yu Shan - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Anning - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Naiman - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Alessia Tagliente - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Erbakan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Catini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yu Shan | 1-5, - Alessia Tagliente - retragere | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Rabiot | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Anita Bertoloni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lou Anne Guerbert | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.04.19 Calificare | vs. Anna Ustinoff | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.19 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.19 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.01.19 1-a rundă | vs. Liubov Demidova | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Hamilton | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Les Contamines - Hard | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.18 Calificare | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | detaliu meci |