MECI
22.09.19 | 2-a rundă de calif. | Yu Shan | Tuana Tinaztepe | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
China
15.02.00, 24 Vârsta
10958 $
15.02.00, 24 Vârsta
10958 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
03.01.02, 22 Vârsta
03.01.02, 22 Vârsta
Yu Shan vs. Tuana Tinaztepe - meciuri reciproce
22.09.19 | 2-a rundă de calif. | Yu Shan | Tuana Tinaztepe | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Yu Shan form & Tuana Tinaztepe form
Yu Shan - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Anning - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Naiman - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Tuana Tinaztepe - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.20 Calificare | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detaliu meci |