MECI
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Yulia Zhytelna | Kateryna Diatlova | 7-65, 6-2 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
18.08.03, 20 Vârsta
18.08.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
16.07.01, 22 Vârsta
16.07.01, 22 Vârsta
Yulia Zhytelna vs. Kateryna Diatlova - meciuri reciproce
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Yulia Zhytelna | Kateryna Diatlova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Yulia Zhytelna form & Kateryna Diatlova form
Yulia Zhytelna - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
04.10.19 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Belonog | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Anna Syrova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Strebkova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Liza Velikorodnaiy | 6-3, 2-4, - Yulia Zhytelna - retragere | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Anna Laguza | 1-0, Anna Laguza - retragere | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Filinskaya | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 7-5 | detaliu meci |
Kateryna Diatlova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Kozak | 6-1, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dunja Maric | 6-1, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Gala Ilic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Marine Szostak | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Savine Erler | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Straehle | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 6-71, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Noka Juric | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Noka Juric | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Alina Khvatova | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Reims - Indoor Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.22 Calificare | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.22 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci |