MECI
24.07.17 | 1-a rundă de calif. | Yuval Keren | Andreia Beberechi | 6-4, 7-63 | Targu Jiu | Zgura |
STATISTICI MECI
Israel
17.02.99, 25 Vârsta
17.02.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
17.02.97, 27 Vârsta
17.02.97, 27 Vârsta
Yuval Keren vs. Andreia Beberechi - meciuri reciproce
24.07.17 | 1-a rundă de calif. | Yuval Keren | Andreia Beberechi | 6-4, 7-63 | detaliu meci | Targu Jiu | Zgura |
Yuval Keren form & Andreia Beberechi form
Yuval Keren - ultimele meciuri
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Eduarda Piai | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Netanya - Hard | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tel - Hard | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
19.02.19 Calificare | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
13.02.19 Calificare | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Alice Gillan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Maya Tahan | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.18 1-a rundă | vs. Kelly Arends | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Ofakim - Hard | ||||
19.10.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Pribylova | 7-64, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.10.18 a 2-a rundă | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.18 1-a rundă | vs. Nora Niedmers | Nora Niedmers - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Herzlia - Hard | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Maya Tahan | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
30.08.18 a 2-a rundă | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.18 1-a rundă | vs. Marketa Petruzelova | 7-64, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Agata Cerna | 6-3, 6-74, 6-0 | detaliu meci |
Andreia Beberechi - ultimele meciuri
W15 Cairo - Zgura | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
13.10.19 Calificare | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ofakim - Hard | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - retragere | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Herzlia - Hard | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.18 Calificare | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - retragere | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.18 Calificare | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
10.07.18 Calificare | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - retragere | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
02.05.18 1-a rundă | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
25.04.18 1-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.04.18 Calificare | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detaliu meci |