MECI
18.07.16 | 1-a rundă de calif. | Yvonne Neuwirth | Johana Markova | 6-3, 7-5 | Bad Waltersdorf | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Yvonne Neuwirth vs. Johana Markova - meciuri reciproce
18.07.16 | 1-a rundă de calif. | Yvonne Neuwirth | Johana Markova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Bad Waltersdorf | Zgura |
Yvonne Neuwirth form & Johana Markova form
Yvonne Neuwirth - ultimele meciuri
W25 Poertschach - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.05.21 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
14.07.20 1-a rundă | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - retragere | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | detaliu meci | |
01.07.20 1-a rundă | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.20 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - retragere | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
06.10.19 Finală | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.19 Semifinală | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci |
Johana Markova - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.22 Calificare | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.22 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - retragere | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
06.07.22 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.07.22 Calificare | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
04.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
21.06.22 1-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
13.06.22 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.22 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.22 1-a rundă | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.21 1-a rundă | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.11.21 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.21 Sfert de finală | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detaliu meci |