MECI
03.02.20 | 2-a rundă de calif. | Zeel Desai | Eunhye Lee | 6-4, 4-6, 10-8 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTICI MECI
Zeel Desai | Eunhye Lee | |
Prima administrare % | 49/77 (64%) | 34/74 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/49 (65%) | 24/34 (71%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/28 (43%) | 13/40 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 4/6 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/74 (50%) | 33/77 (43%) |
Total puncte câştigate | 81/151 (54%) | 70/151 (46%) |
Greșeli duble | 4 | 7 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeel Desai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Zeel Desai | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Eunhye Lee | |
Zeel Desai | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zeel Desai | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0 | ||
Zeel Desai | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Zeel Desai | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Eunhye Lee | |
0-0 | ||
Zeel Desai | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
Zeel Desai | 1-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-4 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Zeel Desai | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Zeel Desai | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 8-7, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zeel Desai vs. Eunhye Lee - meciuri reciproce
03.02.20 | 2-a rundă de calif. | Zeel Desai | Eunhye Lee | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | W25 Nonthaburi | Hard |
Zeel Desai form & Eunhye Lee form
Zeel Desai - ultimele meciuri
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
26.11.23 Finală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
25.11.23 Semifinală | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | detaliu meci |
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |