INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Bojana Klincov vs. Zeynep Sonmez - meciuri reciproce
29.10.18 | Calificare | Zeynep Sonmez | Bojana Klincov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Bojana Klincov form & Zeynep Sonmez form
Bojana Klincov - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finală | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.23 Semifinală | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.23 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
02.12.22 Sfert de finală | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.10.22 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.10.22 Calificare | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Zeynep Sonmez - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.12.23 Calificare | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detaliu meci |