MECI
09.01.20 | a 2-a rundă | Zeynep Sonmez | Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Zeynep Sonmez | Ekaterina Ovcharenko | |
Prima administrare % | 41/58 (71%) | 24/49 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/41 (71%) | 15/24 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/17 (41%) | 7/25 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/49 (55%) | 22/58 (38%) |
Total puncte câştigate | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zeynep Sonmez | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0 | ||
Zeynep Sonmez | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zeynep Sonmez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zeynep Sonmez vs. Ekaterina Ovcharenko - meciuri reciproce
09.01.20 | a 2-a rundă | Zeynep Sonmez | Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Zeynep Sonmez form & Ekaterina Ovcharenko form
Zeynep Sonmez - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.12.23 Calificare | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Ekaterina Ovcharenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detaliu meci |