MECI
01.05.18 | 1-a rundă | Zhibek Kulambayeva | Alexandra Walters | 6-3, 6-3 | Hua Hin | Hard |
STATISTICI MECI
Zhibek Kulambayeva | Alexandra Walters | |
Prima administrare % | 35/52 (67%) | 38/61 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/35 (83%) | 23/38 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/17 (29%) | 9/23 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/61 (48%) | 18/52 (35%) |
Total puncte câştigate | 63/113 (56%) | 50/113 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zhibek Kulambayeva vs. Alexandra Walters - meciuri reciproce
01.05.18 | 1-a rundă | Zhibek Kulambayeva | Alexandra Walters | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Hua Hin | Hard |
Zhibek Kulambayeva form & Alexandra Walters form
Zhibek Kulambayeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - retragere | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci |
Alexandra Walters - ultimele meciuri
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Subin Park | 0-6, 0-2, - Alexandra Walters - retragere | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Yujin Ahn | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guiyang - Hard | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Pauline Courcoux | 6-75, 1-3, - Alexandra Walters - retragere | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kiryat Shmona - Hard | ||||
21.06.18 Sfert de finală | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 0-6, 7-64 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
07.05.18 1-a rundă | vs. Lorraine M. Guillermo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
24.04.18 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.04.18 1-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
09.04.18 Calificare | vs. Rio Kitagawa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-4, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
26.03.18 Calificare | vs. Ramona Mataruga | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Ashleigh Simes | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Annerly Poulos | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mildura - Iarbă | ||||
07.03.18 1-a rundă | vs. Abbie Myers | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.03.18 Calificare | vs. Laia Pasini | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
28.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Playford - Hard | ||||
02.01.18 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
07.12.17 a 2-a rundă | vs. Anna Pribylova | 3-3, - Alexandra Walters - retragere | detaliu meci | |
05.12.17 1-a rundă | vs. Amelie Intert | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.17 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.17 Calificare | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
21.11.17 1-a rundă | vs. Valeria Bhunu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Ella Husrefovic | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Isabella Bozicevic | 5-7, 1-6 | detaliu meci |