MECI
09.11.20 | 2-a rundă de calif. | Ziva Falkner | Kristyna Hrabalova | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
03.04.96, 28 Vârsta
19426 $
03.04.96, 28 Vârsta
19426 $
Ziva Falkner vs. Kristyna Hrabalova - meciuri reciproce
09.11.20 | 2-a rundă de calif. | Ziva Falkner | Kristyna Hrabalova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Ziva Falkner form & Kristyna Hrabalova form
Ziva Falkner - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Vladislava Andreevskaya | - | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
06.08.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Kristyna Hrabalova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.11.21 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - retragere | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
10.08.21 Calificare | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - retragere | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
13.07.20 1-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
11.11.19 Calificare | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detaliu meci |