MECI
04.09.20 | Sfert de finală | Ziva Falkner | Manca Pislak | 3-6, 6-2, 6-1 | W15 Otocec | Zgura |
STATISTICI MECI
Ziva Falkner | Manca Pislak | |
Prima administrare % | 53/73 (73%) | 31/61 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/53 (66%) | 16/31 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/20 (40%) | 11/30 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 7/8 (88%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/61 (56%) | 30/73 (41%) |
Total puncte câştigate | 77/134 (57%) | 57/134 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 10 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ziva Falkner | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
2-1 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ziva Falkner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0 | ||
3-5 | Manca Pislak | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Ziva Falkner | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-0 | Manca Pislak | |
0-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ziva Falkner | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ziva Falkner | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Ziva Falkner | 0-0 | |
0-0 | ||
Ziva Falkner | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
4-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-1 | Manca Pislak | |
0-0 | ||
5-1 | Manca Pislak | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ziva Falkner vs. Manca Pislak - meciuri reciproce
29.04.21 | a 2-a rundă | Ziva Falkner | Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
04.09.20 | Sfert de finală | Ziva Falkner | Manca Pislak | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Otocec | Zgura |
Ziva Falkner form & Manca Pislak form
Ziva Falkner - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Vladislava Andreevskaya | - | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
06.08.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Manca Pislak - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - retragere | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
07.05.23 Calificare | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - retragere | detaliu meci | |
W40 Maribor - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
28.09.22 Calificare | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.22 Calificare | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
29.08.22 Calificare | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.22 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detaliu meci |