MECI
29.07.18 | Finală | Zoziya Kardava | Vasilisa Aponasenko | 6-2, 6-2 | Telavi | Zgura |
STATISTICI MECI
Zoziya Kardava | Vasilisa Aponasenko | |
Prima administrare % | 38/41 (93%) | 32/54 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/38 (63%) | 13/32 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 2/3 (67%) | 10/22 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/54 (57%) | 15/41 (37%) |
Total puncte câştigate | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zoziya Kardava | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zoziya Kardava | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zoziya Kardava | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Vasilisa Aponasenko | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zoziya Kardava | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zoziya Kardava | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zoziya Kardava | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zoziya Kardava | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zoziya Kardava vs. Vasilisa Aponasenko - meciuri reciproce
29.07.18 | Finală | Zoziya Kardava | Vasilisa Aponasenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Telavi | Zgura |
Zoziya Kardava form & Vasilisa Aponasenko form
Zoziya Kardava - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.22 Sfert de finală | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.11.22 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
08.11.22 1-a rundă | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.10.22 Semifinală | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.22 Sfert de finală | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Vasilisa Aponasenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.19 1-a rundă | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.12.19 Calificare | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 Calificare | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detaliu meci |