Ungaria
16.02.92, 32 Vârsta
16.02.92, 32 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Zsofia Susanyi vs. Silvia Njiric - meciuri reciproce
23.08.10 | a 2-a rundă | Zsofia Susanyi | Silvia Njiric | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Vinkovci | Zgura |
09.09.09 | a 2-a rundă | Silvia Njiric | Zsofia Susanyi | 6-73, 6-4, 7-63 | detaliu meci | U.S. Open | Hard |
Zsofia Susanyi form & Silvia Njiric form
Zsofia Susanyi - ultimele meciuri
Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.11 a 2-a rundă | vs. Katarina Adamovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.11 Sfert de finală | vs. Dalia Zafirova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.07.11 Semifinală | vs. Saska Gavrilovska | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.07.11 Finală | vs. Jovana Jovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.11 1-a rundă | vs. Marina Kachar | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.11 1-a rundă | vs. Claudia Enache | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.11 Sfert de finală | vs. Natalija Stevanovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.11 a 2-a rundă | vs. Francesca Mazzali | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Tallinn - Indoor Hard | ||||
24.01.11 1-a rundă | vs. Anett Kontaveit | 6-79, 5-7 | detaliu meci | |
Tallinn - Indoor Hard | ||||
17.01.11 a 2-a rundă | vs. Yana Buchina | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.11 1-a rundă | vs. Yevgeniya Kryvoruchko | 6-4, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
Dubrovnik - Zgura | ||||
25.10.10 1-a rundă | vs. Andreea-Roxana Vaideanu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dubrovnik - Zgura | ||||
18.10.10 1-a rundă | vs. Diana Enache | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tbilisi - Zgura | ||||
27.09.10 1-a rundă | vs. Paula Kania | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
20.09.10 1-a rundă | vs. Veronika Kapshay | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Osijek - Zgura | ||||
30.08.10 1-a rundă | vs. Ksenia Gospodinova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.10 Sfert de finală | vs. Klaudia Boczova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.10 a 2-a rundă | vs. Monika Sirilova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Vinkovci - Zgura | ||||
23.08.10 a 2-a rundă | vs. Silvia Njiric | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.10 Sfert de finală | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.10 1-a rundă | vs. Monika Stanikova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Palic - Zgura | ||||
26.07.10 a 2-a rundă | vs. Marina Kachar | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.07.10 Sfert de finală | vs. Viktoria Malova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
26.07.10 1-a rundă | vs. Katerina Vankova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.10 Semifinală | vs. Martina Gledacheva | 7-65, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
12.07.10 Semifinală | vs. Doroteja Eric | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.07.10 1-a rundă | vs. Luca Pump | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.10 Finală | vs. Polina Vinogradova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.07.10 a 2-a rundă | vs. Marina Kachar | 4-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
12.07.10 Sfert de finală | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci |
Silvia Njiric - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Zagreb - Zgura | ||||
17.09.20 a 2-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.20 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
27.09.20 1-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
26.09.20 1-a rundă | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detaliu meci | |
25.09.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.20 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.09.20 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
23.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.20 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
21.09.20 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
28.08.20 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
28.08.20 1-a rundă | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.20 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detaliu meci |