Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Italy Francavilla Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:30
a 2-a rundă
Daniel Dutra Da Silva [3]  
Alex Rybakov  
12:30
a 2-a rundă
Riccardo Balzerani [LL]  
Alexis Galarneau [5]  
14:00
a 2-a rundă
Hernan Casanova [6]  
Joao Domingues  
19:00
a 2-a rundă
Matteo Viola  
Mate Valkusz [2]  
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
11:00
2-a rundă de calif.
Pedro Sousa  
Lorenzo Giustino  
11:00
2-a rundă de calif.
Alessandro Giannessi  
Thiago Agustin Tirante  
11:00
2-a rundă de calif.
Radu Albot  
Jason Murray Kubler  
11:00
2-a rundă de calif.
Dimitar Kuzmanov  
Flavio Cobolli  
11:00
2-a rundă de calif.
Sebastian Ofner  
Aleksandar Vukic  
11:00
2-a rundă de calif.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
Nuno Borges  
11:00
2-a rundă de calif.
Santiago Fa Rodriguez Taverna  
Timofey Skatov  
11:00
2-a rundă de calif.
Zsombor Piros  
Egor Gerasimov  
12:30
2-a rundă de calif.
Marius Copil  
Giulio Zeppieri  
12:30
2-a rundă de calif.
Franco Agamenone  
Alexandre Muller  
12:30
2-a rundă de calif.
Ramkumar Ramanathan  
Sean Cuenin  
12:30
2-a rundă de calif.
Altug Celikbilek  
Zdenek Kolar  
12:30
2-a rundă de calif.
Borna Gojo  
Facundo Mena  
12:30
2-a rundă de calif.
Dominic Stephan Stricker  
Juan Ignacio Londero  
14:00
2-a rundă de calif.
Cedrik-Marcel Stebe  
Juan Manuel Cerundolo  
14:00
2-a rundă de calif.
Salvatore Caruso  
Nicolas Jarry  
14:00
2-a rundă de calif.
Norbert Gombos  
Gabriel Debru  
14:00
2-a rundă de calif.
Juan Pablo Varillas  
Duje Ajdukovic  
14:00
2-a rundă de calif.
Bernabe Zapata Miralles  
Gastao Elias  
14:00
2-a rundă de calif.
Tim Van Rijthoven  
Enzo Couacaud  
14:00
2-a rundă de calif.
Chun Hsin Tseng  
Jason Jung  
14:00
2-a rundă de calif.
Paul Jubb  
Luca Nardi  
15:30
2-a rundă de calif.
Fernando Verdasco  
Alexander Ritschard  
15:30
2-a rundă de calif.
Marco Trungelliti  
Tomas Barrios Vera  
15:30
2-a rundă de calif.
Tennys Sandgren  
Andrey Kuznetsov  
15:30
2-a rundă de calif.
Daniel Masur  
Jesper De Jong  
15:30
2-a rundă de calif.
Geoffrey Blancaneaux  
Liam Broady  
15:30
2-a rundă de calif.
Camilo Ugo Carabelli  
Ernesto Escobedo  
17:00
2-a rundă de calif.
Bjorn Fratangelo  
Juan Pablo Ficovich  
17:00
2-a rundă de calif.
Nino Serdarusic  
Andrea Vavassori  
17:00
2-a rundă de calif.
Gian Marco Moroni  
Pedro Cachin  
17:00
2-a rundă de calif.
Pavel Kotov  
Jurij Rodionov  
bărbaţi simplu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
14:30
a 2-a rundă
Joao Sousa  
Nikoloz Basilashvili [5]  
16:00
a 2-a rundă
Federico Delbonis [7]  
Thanasi Kokkinakis  
16:00
a 2-a rundă
Tallon Griekspoor  
Johan Nikles [q]  
19:30
a 2-a rundă
Benoit Paire  
Casper Ruud [2]  
21:00
a 2-a rundă
Denis Shapovalov [3]  
Ilya Ivashka  
19.05.22
01:00
Sfert de finală
Richard Gasquet  
Kamil Majchrzak  
bărbaţi simplu Hard Izrael M15 Akko seturi 1 2 3 4 5
09:30
1-a rundă
Niv Zuckerman [WC]  
Eyal Shyovitz [WC]  
09:30
1-a rundă
Giles Hussey [5]  
Alon Elia [q]  
09:30
1-a rundă
Orel Kimhi  
Daniel Little [6]  
10:50
1-a rundă
Edan Leshem [3]  
Shohei Chikami  
10:50
1-a rundă
Shay Bar Menahem [WC]  
Daniel Cukierman [4]  
11:00
1-a rundă
Marko Stakusic [q]  
Eduardo Cohen [q]  
12:30
1-a rundă
Gilad Tamar [q]  
Mattias Southcombe [q]  
12:30
1-a rundă
Myroslav Bondar [q]  
Ben Weintraub  
14:00
1-a rundă
Ren Nakamura [q]  
Adam Jones  
14:00
1-a rundă
Ben Patael [1]  
Joshua Luck [q]  
14:00
1-a rundă
Lior Goldenberg  
Jordan Hasson  
14:00
1-a rundă
Alec Beckley  
Seita Watanabe [8]  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Vladimir Korolev [WC]  
Jasza Szajrych [q]  
10:00
1-a rundă
Cayetano March [4]  
Victor Lilov  
10:00
1-a rundă
Deney Wassermann  
Bruno Kuzuhara  
10:00
1-a rundă
Daniel Rincon  
Gianmarco Ferrari [5]  
10:00
1-a rundă
Egor Agafonov [q]  
Brandon Walkin  
10:00
1-a rundă
Togan Tokac [WC]  
Ignacio Carou [3]  
11:30
1-a rundă
Paul Woerner [q]  
Maxim Ratniuk [q]  
11:30
1-a rundă
Nicolae Frunza [7]  
Andrej Duric [WC]  
11:30
1-a rundă
Matthew Christopher Romios [8]  
Evgeny Philippov [q]  
11:30
1-a rundă
Maksim Shin  
Rafael Giotis [q]  
13:00
1-a rundă
Rigele Te  
Egor Khotchenkov [q]  
13:00
1-a rundă
Mateo Gomez [q]  
Mathys Erhard [2]  
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
12:30
1-a rundă
Ignacio Monzon [6]  
Vlad Andrei Dancu  
12:30
1-a rundă
Francisco Llanes  
Fermin Tenti [3]  
14:00
1-a rundă
Gabriele Maria Noce  
Maximus Jones  
14:00
1-a rundă
Leonardo Aboian [4]  
Sherif Makhlouf [WC]  
14:00
1-a rundă
Rio Noguchi [1]  
Thiago Cigarran  
14:00
1-a rundă
Faris Zakaryia  
Lorenzo Bocchi [5]  
14:00
1-a rundă
Karim Ibrahim [q]  
Amr Asrawy  
14:00
1-a rundă
Aleksandr Lobanov [q]  
Max Alcala Gurri [7]  
15:30
1-a rundă
Vladimir Uzhylovsky  
Akram El Sallaly [WC]  
15:30
1-a rundă
Zura Tkemaladze  
Valerio Aboian [2]  
15:30
1-a rundă
Bruno Pujol Navarro [8]  
Sean Hess  
15:30
1-a rundă
Belal Abou Taleb [q]  
Benjamin Denis Alarcon [WC]  
15:30
1-a rundă
Benedikt Emesz [q]  
Alessandro Bellifemine [q]  
15:30
1-a rundă
Amaury Raynel  
Ryan Dickerson [q]  
15:30
1-a rundă
Ahmed Zaki [q]  
Michael Bassem Sobhy [WC]  
15:30
1-a rundă
Hussein El Tawil [q]  
Manuel Mazza  
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Peter Bertran [6]  
Nikolas Moceanu [WC]  
17:00
1-a rundă
Alfredo Casso [WC]  
Jesse Flores  
17:00
1-a rundă
Toby Alex Kodat  
Federico Agustin Gomez [7]  
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Tom Evans [q]  
Hugo Pontico  
10:00
1-a rundă
Matic Dimic [q]  
Shuichi Sekiguchi [3]  
10:00
1-a rundă
Mark Lajal  
Ioannis Kountourakis [WC]  
11:30
1-a rundă
Gabriel Donev [8]  
Max Benaim [q]  
11:30
1-a rundă
Alexandros Skorilas  
Jannik Maute [LL]  
11:30
1-a rundă
Josef Southcombe [q]  
Mark Whitehouse [5]  
14:00
1-a rundă
Sergis Kyratzis [q]  
Kelsey Stevenson  
14:00
1-a rundă
Jimmy Yang [LL]  
Shinji Hazawa  
14:00
1-a rundă
Dominik Palan [4]  
Stefanos Sakellaridis [q]  
15:30
1-a rundă
Charles Broom [1]  
Liam Oliver [q]  
15:30
1-a rundă
Aristotelis Thanos  
Gabriele Bosio  
15:30
1-a rundă
Timothy Gray [q]  
Hong Kit Wong  
bărbaţi simplu Hard Finland M15 Kouvola seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Christoffer Solberg  
Leonid Sheyngezikht  
10:00
1-a rundă
Adrian Oetzbach [q]  
Karlo Cubelic  
10:00
1-a rundă
Peetu Pohjola [q]  
Hermanni Tiainen [WC]  
11:30
1-a rundă
Patrik Niklas-Salminen [4]  
Oskari Eerola [WC]  
11:30
1-a rundă
Karl Friberg [6]  
Oskar Antinheimo [q]  
11:30
1-a rundă
Bekkhan Atlangeriev  
Siim Troost  
13:00
1-a rundă
Eero Vasa  
Ivan Nedelko [2]  
13:00
1-a rundă
Matvey Minin  
Gabriele Moghini  
13:00
1-a rundă
Otto Virtanen [1WC]  
Ben Jones  
14:30
1-a rundă
Christian Sigsgaard [5]  
Vesa Ahti [WC]  
14:30
1-a rundă
Johannes Seeman [q]  
Leevi Saatela [q]  
14:30
1-a rundă
Jack Karlsson Wistrand [q]  
Oscar Weightman [3]  
16:00
1-a rundă
Adil Kalyanpur  
Ivan Denisov  
16:00
1-a rundă
Egor Noskin  
Daniil Glinka [7]  
16:00
1-a rundă
Aleksi Lofman  
Pierre Delage [8]  
17:20
1-a rundă
Anthony Turchi [q]  
Arslanbek Temirhanov [q]  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Kristjan Tamm [q]  
Khololwam Montsi [5]  
11:30
1-a rundă
Chukang Wang [q]  
Marco Brugnerotto [4]  
11:30
1-a rundă
Niklas Schell  
Kazuma Kawachi  
11:30
1-a rundă
Xiaofei Wang [q]  
Ray Ho  
12:50
1-a rundă
Walid Ahouda  
Tsung-Hao Huang  
13:00
1-a rundă
Chuhan Wang [q]  
Kento Takeuchi  
13:00
1-a rundă
Bu Yunchaokete [6]  
Alexander Crnokrak [q]  
13:00
1-a rundă
Ryuki Matsuda [q]  
Gage Brymer [2]  
bărbaţi simplu Zgura Algeria M15 Oran seturi 1 2 3 4 5
13:30
a 2-a rundă
Jagmeet Singh [q]  
Benjamin Lock [2]  
13:30
a 2-a rundă
Mirko Martinez [5]  
Joshua Schaefer [WC]  
13:30
a 2-a rundă
Toufik Sahtali  
Ishaque Eqbal [6]  
13:30
a 2-a rundă
Vicente Oliver Moratalla  
Rayane Roumane [4]  
15:00
a 2-a rundă
Aziz Dougaz [1]  
Miguel Garcia  
15:00
a 2-a rundă
Rodrigo Mora Clement [q]  
Digvijaypratap Singh [7]  
15:00
a 2-a rundă
Robin Bertrand [3]  
Pierre Antoine Tailleu  
15:00
a 2-a rundă
Leo Borg [8]  
Imran Sibille  
bărbaţi simplu Zgura Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Tomislav Jotovski  
Oleksandr Ovcharenko [5]  
11:00
1-a rundă
Rimpei Kawakami [7]  
Milos Karol  
11:00
1-a rundă
Gauthier Onclin [3]  
Luca Castagnola [q]  
11:00
1-a rundă
Aleksandar Tomas  
Drazen Petrovic [WC]  
11:00
1-a rundă
Stefan Popovic  
Viktor Jovic  
12:30
1-a rundă
Luigi Sorrentino [6]  
Henrique Rocha [q]  
12:30
1-a rundă
Andrej Djokic [WC]  
Franco Roncadelli  
12:30
1-a rundă
Jaime Faria [q]  
Raphael Collignon [2]  
14:00
1-a rundă
Lorenzo Vatteroni [q]  
Marko Topo [4]  
14:00
1-a rundă
Marat Sharipov (RUS)  
Vladan Tadic [WC]  
14:00
1-a rundă
Henri Haupt [WC]  
Oleksandr Bielinskyi  
15:30
1-a rundă
Gergely Madarasz [1]  
Lilian Marmousez  
15:30
1-a rundă
Dusan Milanovic [q]  
Lorenzo Rottoli [8]  
15:30
1-a rundă
Andrej Nedic  
Aziz Kijametovic [q]  
bărbaţi simplu Zgura Austria M15 Warmbad Villach seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Sandro Kopp [4]  
Adam Blecha [q]  
11:00
1-a rundă
Giacomo Dambrosi  
Tobias Smoliner [WC]  
11:00
1-a rundă
Frederic Vogeli [q]  
Andrea Guerrieri  
12:30
1-a rundă
Peter Goldsteiner  
Stefano Battaglino [8]  
12:30
1-a rundă
Martin Benes [q]  
Marvin Netuschil [7]  
12:30
1-a rundă
Stepan Mruzek [q]  
Tommaso Compagnucci  
14:00
1-a rundă
Julius Tverijonas  
Lucas Krainer [2]  
14:00
1-a rundă
Daniel Bagnolini  
Nico Hornitschek [q]  
14:00
1-a rundă
Maximilian Homberg  
Edward Hubner [q]  
15:30
1-a rundă
Giovanni Oradini [1]  
Tino Kovacic [q]  
15:30
1-a rundă
Sebastian Prechtel [5]  
Luka Miklavcic [q]  
17:00
1-a rundă
Niklas Rohrer [WC]  
Marco De Rossi  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Akira Santillan [6]  
Matas Vasiliauskas  
11:30
1-a rundă
Luca Sanchez [q]  
Yu Hsiou Hsu [3]  
12:30
1-a rundă
Jacob Bradshaw [q]  
Omni Kumar [7]  
13:00
1-a rundă
Fajing Sun  
Matheus Cury Bueres [q]  
13:00
1-a rundă
Jayden Court  
Aidan Mchugh [2]  
14:10
1-a rundă
Yasutaka Uchiyama [1]  
Tai Sach [q]  
16:00
1-a rundă
Derek Pham [q]  
Zhe Li  
16:00
1-a rundă
Maceo Simpson [q]  
Mehdi Benchakroun  
16:00
1-a rundă
Dusan Rsovac [q]  
Adrian Arcon [WC]  
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Most seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Andrew Paulson [8]  
Jiri Krouzek [WC]  
11:00
1-a rundă
Krystof Zapsky [q]  
Rudolf Molleker [5]  
11:00
1-a rundă
Petr Vojtech [WC]  
Jan Satral  
11:00
1-a rundă
Jiri Cizek [q]  
Yannick Wunderlich [q]  
12:30
1-a rundă
Mikalai Haliak  
Maximilian Neuchrist [7]  
12:30
1-a rundă
Svyatoslav Ilnytskyy [q]  
Jiri Barnat [q]  
12:30
1-a rundă
Matyas Cerny [q]  
David Poljak [2]  
12:30
1-a rundă
Mark Havlicek [WC]  
Daniel Siniakov  
14:00
1-a rundă
Vaclav Safranek  
Martin Krumich  
14:00
1-a rundă
Timo Stodder [6]  
Roman Postolka [q]  
14:00
1-a rundă
Henri Squire [1]  
Pavel Nejedly  
14:00
1-a rundă
Jakub Mensik  
Patrik Rikl  
15:30
1-a rundă
Tim Sandkaulen  
Michel Hopp [q]  
bărbaţi simplu Zgura Croatia M25 Osijek seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Petar Pjevcevic  
Timo Legout [6]  
11:00
1-a rundă
Luka Todorovic  
Admir Kalender [WC]  
11:00
1-a rundă
Patrik Jurina [WC]  
Simeon Terziev  
11:00
1-a rundă
Josip Simundza [q]  
Matyas Fuele [7]  
12:30
1-a rundă
David Pichler [3]  
Tomislav Podvinski [q]  
12:30
1-a rundă
Igor Dudun [q]  
Paul Valsecchi  
12:30
1-a rundă
Peter Fajta [1]  
Alen Rogic Hadzalic  
12:30
1-a rundă
Lazar Milicevic [q]  
Mihai Razvan Marinescu [q]  
14:00
1-a rundă
Bozo Barun  
Viacheslav Bielinskyi [4]  
14:00
1-a rundă
Kristijan Juhas  
Vladyslav Orlov [2]  
14:00
1-a rundă
Lukas Pokorny [q]  
Michael Gloeckler  
15:30
1-a rundă
Simon Carr [5]  
Luka Mikrut [WC]  
15:30
1-a rundă
Dusan Obradovic  
Ivan Kremenchutskyi [q]  
15:30
1-a rundă
Dev Javia [8]  
Alen Moritz Hodzic [q]  
15:30
1-a rundă
Mili Poljicak  
Domagoj Biljesko  
bărbaţi simplu Zgura Montenegro M25 Ulcinj seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Stefano Reitano [q]  
Lucas Catarina [2]  
11:00
1-a rundă
Oliver Crawford [1]  
Veljko Krstic [LL]  
11:00
1-a rundă
Mariano Navone [7]  
Mert Ramadan [q]  
11:00
1-a rundă
Ali Habib [q]  
Francesco Vilardo  
12:30
1-a rundă
Besir Durguti [WC]  
Valentin Royer [5]  
12:30
1-a rundă
Ivan Liutarevich  
Stefan Vujic [q]  
12:30
1-a rundă
Olivier Rojas  
Nicholas Bybel  
12:30
1-a rundă
Matija Samardzic [WC]  
Daisuke Sumizawa  
14:00
1-a rundă
Matija Zugic [WC]  
Gorazd Srbljak  
14:00
1-a rundă
Tibo Colson  
Jasin Jakupi [WC]  
14:00
1-a rundă
Samuel Vincent Ruggeri [6]  
Lucas Bouquet  
14:00
1-a rundă
Petar Jovanovic [q]  
Arnaud Bovy [8]  
15:30
1-a rundă
Stefan Micov  
Ian Luca Cervantes Tomas [q]  
15:30
1-a rundă
Marcello Serafini  
Cezar Cretu [3]  
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Vic seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Marcelo Zormann [q]  
Ignasi De Rueda De Genover [q]  
12:00
1-a rundă
Carlos Lopez Montagud [7]  
Diego Fernandez Flores  
12:00
1-a rundă
Kuzey Cekirge [q]  
Oscar Jose Gutierrez [5]  
12:00
1-a rundă
Benjamin Winter Lopez  
Daniel Merida Aguilar  
13:30
1-a rundă
Martin Cuevas [6]  
Mario Mansilla Diez  
13:30
1-a rundă
Javier Molino [q]  
Xavi Matas Ortega [q]  
13:30
1-a rundă
Pablo Llamas Ruiz [8]  
Alex Marti Pujolras [8]  
13:30
1-a rundă
Julio Cesar Porras [q]  
Noah Lopez [q]  
15:00
1-a rundă
Nacho Serra Sanchez [q]  
Kenny de Schepper [2]  
18:40
1-a rundă
Imanol Lopez Morillo [WC]  
Kenneth Rabinad Vila [WC]  
bărbaţi simplu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
13:00
a 2-a rundă
Federico Coria  
Pablo Carreno-Busta [2]  
13:30
a 2-a rundă
Karen Khachanov [5]  
Alex Molcan  
15:00
a 2-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune  
Adrian Mannarino  
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Shymkent 2 Challenger seturi 1 2 3 4 5
07:00
a 2-a rundă
Kaichi Uchida [4]  
Denis Yevseyev  
07:00
a 2-a rundă
Nicholas David Ionel  
Nicolas Alvarez Varona [3]  
07:00
a 2-a rundă
Alexander Shevchenko [1]  
Emilio Nava  
08:20
a 2-a rundă
Ivan Gakhov [q]  
Evgeny Karlovskiy [5]  
08:30
a 2-a rundă
Gabriel Decamps  
Illya Marchenko [2]  
08:30
a 2-a rundă
Sergey Fomin [q]  
Sebastian Fanselow [ALT]  
10:00
a 2-a rundă
Evan Zhu [q]  
Beibit Zhukayev [WC]  
10:00
a 2-a rundă
Filip Cristian Jianu [6]  
Robin Haase  
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunis Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Maxime Janvier  
Gijs Brouwer  
12:00
a 2-a rundă
Carlos Sanchez Jover [q]  
Frederico Ferreira Silva [4]  
12:00
a 2-a rundă
Daniel Michalski  
Nicola Kuhn [6]  
13:30
a 2-a rundă
Oriol Roca Batalla  
Alexander Erler [q]  
13:30
a 2-a rundă
Zhizhen Zhang [7]  
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
14:30
a 2-a rundă
Jelle Sels [5]  
Michael Geerts [ALT]  
15:00
a 2-a rundă
Jordan Thompson [1]  
Filip Misolic  
15:00
a 2-a rundă
Eduard Esteve Lobato  
Roberto Carballes Baena [2]  
femei simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
11:00
2-a rundă de calif.
Aleksandra Krunic  
Grace Min  
11:00
2-a rundă de calif.
Lin Zhu  
Natalia Vikhlyantseva  
11:00
2-a rundă de calif.
Rebecca Sramkova  
Suzan Lamens  
11:00
2-a rundă de calif.
Viktoria Kuzmova  
Linda Fruhvirtova  
11:00
2-a rundă de calif.
Jaimee Fourlis  
Reka-Luca Jani  
11:00
2-a rundă de calif.
Linda Noskova  
Conny Perrin  
12:00
2-a rundă de calif.
Anastasia Potapova  
Anastasia Kulikova  
12:30
2-a rundă de calif.
Arina Rodionova  
Cristina Bucsa  
12:30
2-a rundă de calif.
Kathinka Von Deichmann  
Moyuka Uchijima  
12:30
2-a rundă de calif.
Ysaline Bonaventure  
Yuriko Miyazaki  
12:30
2-a rundă de calif.
Donna Vekic  
Louisa Chirico  
12:30
2-a rundă de calif.
Priscilla Hon  
Anastasia Gasanova  
12:30
2-a rundă de calif.
Xiyu Wang  
Laura Siegemund  
12:30
2-a rundă de calif.
Jule Niemeier  
Jessika Ponchet  
14:00
2-a rundă de calif.
Rebecca Marino  
Katarina Zavatska  
14:00
2-a rundă de calif.
Lesya Tsurenko  
Sara Errani  
14:00
2-a rundă de calif.
Irina Maria Bara  
Selena Janicijevic  
14:00
2-a rundă de calif.
Nao Hibino  
Yuliya Hatouka  
14:00
2-a rundă de calif.
Seone Mendez  
Caroline Dolehide  
14:00
2-a rundă de calif.
Yuki Naito  
Katharina Gerlach  
15:30
2-a rundă de calif.
Mihaela Buzarnescu  
Susan Bandecchi  
15:30
2-a rundă de calif.
Ekaterine Gorgodze  
Oceane Babel  
15:30
2-a rundă de calif.
Viktoriya Tomova  
Marina Melnikova  
15:30
2-a rundă de calif.
Julia Grabher  
Hailey Baptiste  
15:30
2-a rundă de calif.
Simona Waltert  
Olga Danilovic  
15:30
2-a rundă de calif.
Elisabetta Cocciaretto  
Oksana Selekhmeteva  
15:30
2-a rundă de calif.
Nastasja Mariana Schunk  
Veronica Cepede Royg  
17:00
2-a rundă de calif.
Isabella Shinikova  
Valentini Grammatikopoulou  
17:00
2-a rundă de calif.
Carolina Meligeni Alves  
Christina Mchale  
17:00
2-a rundă de calif.
Tamara Korpatsch  
Joanne Zuger  
17:00
2-a rundă de calif.
Lizette Cabrera  
Mirjam Bjorklund  
17:00
2-a rundă de calif.
Fernanda Contreras Gomez  
Ipek Oz  
femei simplu Zgura Morocco Rabat seturi 1 2 3 4 5
13:00
a 2-a rundă
Anna Bondar [5]  
Kristina Kucova  
14:10
a 2-a rundă
Dalma Galfi  
Arantxa Rus [7]  
14:10
a 2-a rundă
Claire Liu  
Mayar Sherif [4]  
15:30
a 2-a rundă
Garbine Muguruza [1WC]  
Martina Trevisan  
16:40
a 2-a rundă
Clara Burel  
Lucia Bronzetti  
17:00
a 2-a rundă
Nuria Parrizas-Diaz [3]  
Kristina Mladenovic  
femei simplu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Karolina Pliskova [1WC]  
Bernarda Pera  
12:00
a 2-a rundă
Kaja Juvan  
Nefisa Berberovic [LL]  
13:10
a 2-a rundă
Elise Mertens [4]  
Anna-Lena Friedsam  
13:10
a 2-a rundă
Oceane Dodin  
Ekaterina Makarova (1996) [q]  
14:30
a 2-a rundă
Viktorija Golubic [9]  
Fiona Ferro  
18:30
a 2-a rundă
Aliaksandra Sasnovich [q]  
Angelique Kerber [2WC]  
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Daria Lodikova [5]  
Melis Ayda Uyar  
10:00
1-a rundă
Viktoriya Petrenko  
Anastasia Zhilina [WC]  
11:30
1-a rundă
Diana Demidova [6]  
Jing-Jing Lu [q]  
11:30
1-a rundă
Valeriya Yushchenko [1]  
Vivien Sandberg  
11:30
1-a rundă
Melisa Senli [WC]  
Gina Feistel [q]  
11:30
1-a rundă
Rinko Matsuda [q]  
Defne Cirpanli [WC]  
13:00
1-a rundă
Giulia Carbonaro  
Paulina Milosavljevic [q]  
13:00
1-a rundă
Melissa Boyden [q]  
Timea Jaruskova [8]  
13:00
1-a rundă
Maria Krupenina  
Yana Karpovich  
13:00
1-a rundă
Fatma Idrizovic [WC]  
Darya Velikova [q]  
13:00
1-a rundă
Bianca Bulat [q]  
Vanja Gudelj [q]  
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Gloria Ceschi  
Benedetta Ortenzi [q]  
11:00
1-a rundă
Antonia Schmidt [3]  
Sofiia Nagornaia [q]  
11:00
1-a rundă
Ilaria Sposetti [LL]  
Noma Akugue Noha [8]  
11:00
1-a rundă
Farah Khalil  
Ya-Yi Yang  
11:00
1-a rundă
Diletta Cherubini [1]  
Asya Colombo  
11:00
1-a rundă
Beatrice Ricci  
Arina Solomatina  
11:00
1-a rundă
Nada Fouad [q]  
Barbora Matusova [2]  
11:00
1-a rundă
Hana El Deeb [q]  
Sofia Da Cruz Mendonca [7]  
12:30
1-a rundă
Ingrid Vojcinakova [5]  
Mia Chudejova  
12:30
1-a rundă
Nina Rudiukova [WC]  
Karolina Vlckova  
12:30
1-a rundă
Hala Fouad  
Yasmin Ezzat [4]  
12:30
1-a rundă
Vladlena Bokova [6]  
Lena Karlovcan [WC]  
12:30
1-a rundă
Dareen Elleithy [WC]  
Noemi Babikova [q]  
12:30
1-a rundă
Dalia Sherif [q]  
Ritage Faizy [q]  
14:00
1-a rundă
Merna Refaat  
Anastasija Radojevic [WC]  
14:00
1-a rundă
Mariam Atia [q]  
Sylvie Zund  
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Naia Mercadier [q]  
Ivana Sebestova  
10:00
1-a rundă
Elena Korokozidi [WC]  
Karen Marthiens [LL]  
10:00
1-a rundă
Michaela Laki  
Linda Salvi  
10:00
1-a rundă
Maria Eleni Poulka [WC]  
Daria Shalamanova [q]  
11:30
1-a rundă
Francesca Dell'Edera [q]  
Eleni Christofi  
11:30
1-a rundă
Chantal Sauvant  
Laura Koralnik [q]  
11:30
1-a rundă
Stephanie Judith Visscher [1]  
Laia Petretic  
14:00
1-a rundă
Martina Spigarelli [3]  
Dimitra Pavlou [WC]  
14:00
1-a rundă
Giuliana Bestetti [q]  
Ani Vangelova [8]  
14:00
1-a rundă
Mariia Bergen  
Maja Radenkovic [q]  
15:30
1-a rundă
Noelia Bouzo Zanotti [7]  
Sevil Yuldasheva [q]  
15:30
1-a rundă
Tilwith Di Girolami  
Martha Matoula [5]  
15:30
1-a rundă
Bianca Elena Barbulescu [q]  
Ilinca Dalina Amariei  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Chihiro Takayama  
Sijia Wei  
11:30
1-a rundă
Yu Shan  
Ayumi Koshiishi [2]  
11:30
1-a rundă
Rebecca Frant [q]  
Katie Dyson [WC]  
12:30
1-a rundă
Milana Zhabrailova  
Sofia Germani [WC]  
12:30
1-a rundă
Emiliia Margolina [q]  
Xinxin Yao [8]  
13:00
1-a rundă
Danielle Daley  
Yasmine Mansouri [6]  
femei simplu Zgura Algeria W15 Oran seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Lynda Benkaddour  
Elena Jamshidi [5]  
12:00
a 2-a rundă
Luisa Meyer Auf Der Heide [1]  
Hebe Toyos  
12:00
a 2-a rundă
Priyanka Rodricks  
Smriti Bhasin [6]  
12:00
a 2-a rundă
Carmen Garri Murcia [8]  
Ela Platenikova  
12:00
a 2-a rundă
Divine Dasam Nweke [7]  
Viktoria Veleva  
12:00
a 2-a rundă
Ines Bekrar [WC]  
Louise Brunskog [4]  
13:30
a 2-a rundă
Lenka Jurikova  
Lexie Stevens [2]  
13:30
a 2-a rundă
Ines Ibbou [3]  
Weronika Jasmina Forys  
femei simplu Hard Izrael W25 Akko seturi 1 2 3 4 5
09:30
1-a rundă
Shavit Kimchi [5]  
Karin Altori [WC]  
09:30
1-a rundă
Mika Dagan Fruchtman  
Olivia Tjandramulia [6]  
09:30
1-a rundă
Darya Shvartsmann [q]  
Natsuho Arakawa  
11:00
1-a rundă
Alexandra Osborne  
Viktoria Morvayova [3]  
11:00
1-a rundă
Rina Saigo  
Yanina Wickmayer  
11:00
1-a rundă
Sofya Lansere  
Nicole Khirin [7]  
12:30
1-a rundă
Elena-Teodora Cadar [8]  
Tamara Curovic  
12:30
1-a rundă
Haruna Arakawa [4]  
Diana Nekhorosheva [q]  
12:30
1-a rundă
Anastasia Kovaleva  
Kira Pavlova [q]  
12:30
1-a rundă
Marina Stakusic  
Shachf Lieberman [q]  
14:00
1-a rundă
Emilie Lindh Gallagher  
Shay Fadlon [q]  
14:00
1-a rundă
Zlata Yankovskaya [q]  
Nicole Nadel  
femei simplu Hard Portugal W25 Montemor O seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Jacqueline Cabaj Awad  
Olga Parres Azcoitia  
12:00
1-a rundă
Alice Robbe [4]  
Kimberly Birrell  
12:00
1-a rundă
Ana Grubor [q]  
Ines Murta  
13:30
1-a rundă
Riya Bhatia [7]  
Sara Lanca  
13:30
1-a rundă
Ana-Maria Gavrilovici [q]  
Kathleen Kanev  
13:30
1-a rundă
Matilde Jorge  
Mei Yamaguchi  
15:00
1-a rundă
Ashmitha Easwaramurthi  
Ana Filipa Santos [WC]  
15:00
1-a rundă
Valentina Ryser  
Pemra Ozgen [2]  
16:30
1-a rundă
Sowjanya Bavisetti  
Arlinda Rushiti [5]  
16:30
1-a rundă
Sarah Beth Grey [1q]  
Julia Camblor [q]  
femei simplu Zgura USA W25 Naples seturi 1 2 3 4 5
18:30
1-a rundă
Ana Sofia Sanchez [1]  
Anna Sinclair Rogers [WC]  
18:30
1-a rundă
Amy Zhu  
Chiara Scholl  
18:30
1-a rundă
Anastasia Nefedova  
Gabriella Price  
18:30
1-a rundă
Sonya Macavei [WC]  
Kelly Marie Richter [WC]  
femei simplu Zgura Spain W25 Platja D'Aro seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Celia Cervino Ruiz [WC]  
Ioana Loredana Rosca  
11:00
1-a rundă
Leonie Kung  
Solana Sierra [q]  
11:00
1-a rundă
Marina Bassols Ribera [3]  
Maria Paulina Perez Garcia [q]  
11:00
1-a rundă
Leyre Romero Gormaz  
Guiomar Zuleta De Reales [7]  
12:30
1-a rundă
Maileen Nuudi [q]  
Yuliana Lizarazo [q]  
12:30
1-a rundă
Mina Hodzic [q]  
Valeriya Strakhova  
12:30
1-a rundă
Francesca Curmi [q]  
Claudia Hoste Ferrer [WC]  
12:30
1-a rundă
Maria Bondarenko  
Carlota Martinez Cirez  
14:00
1-a rundă
Amanda Carreras [q]  
Andrea Gamiz [5]  
14:00
1-a rundă
Maria Gutierrez Carrasco  
Jessica Bouzas Maneiro [4]  
14:00
1-a rundă
Lia Karatancheva [q]  
Matilda Mutavdzic  
15:30
1-a rundă
Darja Semenistaja  
Marine Partaud  
16:00
1-a rundă
Angela Fita Boluda [8]  
Mallaurie Noel  
femei simplu Zgura Austria W25 Warmbad Villach seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Lea Boskovic [6]  
Caijsa Wilda Hennemann  
11:00
1-a rundă
Gergana Topalova  
Aurora Zantedeschi [q]  
11:00
1-a rundă
Veronika Erjavec [q]  
Weronika Falkowska  
12:30
1-a rundă
Barbara Haas [1]  
Federica Arcidiacono [LL]  
12:30
1-a rundă
Oana Georgeta Simion  
Antonia Ruzic [5]  
12:30
1-a rundă
Miriam Bianca Bulgaru  
Melanie Klaffner [WC]  
14:00
1-a rundă
Bianca Turati  
Miharu Imanishi [q]  
14:00
1-a rundă
Nika Radisic  
Enola Chiesa [q]  
14:00
1-a rundă
Dominika Salkova  
Tamara Kostic [WC]  
15:30
1-a rundă
Mona Barthel  
Malene Helgo [8]  
15:30
1-a rundă
Anna Turati  
Rebeka Stolmar [q]  
17:00
1-a rundă
Nina Plihal [WC]  
Tina Cvetkovic [q]  
femei simplu Zgura USA W60 Pelham seturi 1 2 3 4 5
18:00
1-a rundă
Alexa Graham [WC]  
Ashlyn Krueger [8]  
18:00
1-a rundă
Maria Lourdes Carle [1]  
Tatum Evans [WC]  
18:00
1-a rundă
Jenna Thompson [WC]  
Mckenna Schaefbauer [WC]  
19:30
1-a rundă
Jasmin Jebawy  
Elvina Kalieva [2]  
21:00
1-a rundă
Sohyun Park [6]  
Akvile Parazinskaite  
femei simplu Zgura Italy W60 Rome seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Timea Babos  
Miriam Kolodziejova [5]  
12:00
1-a rundă
Irina Khromacheva  
Anna Siskova  
12:00
1-a rundă
Giulia Crescenzi [WC]  
Jessie Aney [q]  
12:00
1-a rundă
Barbara Gatica [4]  
Camilla Rosatello [WC]  
13:30
1-a rundă
Daniela Seguel  
Sapfo Sakellaridi [q]  
13:30
1-a rundă
Natalija Stevanovic  
Kamilla Bartone  
13:30
1-a rundă
Iryna Shymanovich [7]  
Jazmin Ortenzi [q]  
13:30
1-a rundă
Ylona-Georgiana Ghioroaie [q]  
Nuria Brancaccio [q]  
16:00
1-a rundă
Stefania Rubini [q]  
Lisa Pigato [WC]  
16:00
1-a rundă
Lina Gjorcheska  
Sara Cakarevic [q]  
17:30
1-a rundă
Deborah Chiesa [q]  
Justina Mikulskyte [3]  
bărbaţi dublu Zgura Italy Francavilla Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:30
1-a rundă
Jack Vance/Tennyson Whiting  
Thomas Fancutt/Tristan Schoolkate [3]  
14:00
1-a rundă
Davide Pozzi/Augusto Virgili  
Adam Taylor/Jason Taylor  
16:30
1-a rundă
Daniel Dutra Da Silva/Nick Hardt  
Francesco Forti/Francesco Maestrelli  
16:30
1-a rundă
Christopher Heyman/Oleksii Krutykh  
Alexis Galarneau/Alex Rybakov  
17:00
1-a rundă
Matteo Arnaldi/Matteo Gigante [4WC]  
Filippo Baldi/Giovanni Fonio  
18:00
1-a rundă
Dan Added/Hernan Casanova [1]  
Mathias Bourgue/Matteo Martineau  
bărbaţi dublu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
13:00
1-a rundă
Nikola Mektic/Mate Pavic [1]  
Sander Arends/Szymon Walkow [PR]  
15:30
Sfert de finală
Ivan Sabanov/Matej Sabanov [WC]  
Roman Jebavy/Hunter Reese  
17:00
Sfert de finală
Pablo Andujar/Matwe Middelkoop [Alt]  
Jakub Paul/Leandro Riedi [WC]  
18:30
Sfert de finală
Francisco Cabral/Joao Sousa  
Marcelo Arevalo/Jean-Julien Rojer [3]  
bărbaţi dublu Hard Izrael M15 Akko seturi 1 2 3 4 5
16:00
1-a rundă
Orel Kimhi/Ofek Shimanov [WC]  
Giles Hussey/Daniel Little [2]  
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
14:30
1-a rundă
Egor Agafonov/Daniel Ibragimov  
Gabriele Piraino/Togan Tokac  
14:30
1-a rundă
S Mert Ozdemir/Bora Sengul [WC]  
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari [4]  
bărbaţi dublu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
17:00
Sfert de finală
Ignacio Monzon/Fermin Tenti [1]  
Victor Bini/Joao Pedro Drumond Ribeiro  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
13:00
1-a rundă
Hanyi Liu/Chukang Wang  
Omar Brigida/Matteo De Vincentis  
13:00
1-a rundă
Aoran Wang/Bu Yunchaokete [4]  
Mathieu Scaglia/Kristjan Tamm  
13:00
1-a rundă
Alberto Barroso Campos/Niklas Schell [1]  
Jie Cui/Xiaofei Wang  
bărbaţi dublu Zgura Algeria M15 Oran seturi 1 2 3 4 5
18:30
Sfert de finală
Benjamin Lock/Courtney John Lock [1]  
Parth Aggarwal/Tushar Madan  
18:30
Sfert de finală
Guilherme Meale/Joao Marcos Nusdeo  
Aymen Abderrahmene Ali Moussa/Khalil Adel Radjaa  
18:30
Sfert de finală
Mohit Bhardwaj/Jagmeet Singh  
Robin Bertrand/Mirko Martinez [2]  
bărbaţi dublu Zgura Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Milos Karol/Oleksandr Ovcharenko [1]  
Luca Castagnola/Fausto Tabacco  
17:00
1-a rundă
Tomislav Jotovski/Aleksandar Tomas  
Jaime Faria/Kalin Ivanovski  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Egor Tsarapkin/Matas Vasiliauskas  
Juan Alejandro Hernandez/Akira Santillan [3]  
15:30
1-a rundă
Arthur Bouquier/Luca Sanchez [1]  
Maxence Beauge/Lucas Poullain  
15:30
1-a rundă
Bohua Dong/Hanwen Li  
Vishal Gautam/Joseph White [WC]  
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic M25 Most seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Jiri Barnat/Jan Satral  
Jiri Cizek/Jiri Krouzek  
15:30
1-a rundă
Filip Duda/Krystof Zapsky  
Martin Damm/Maxmillian Damm  
bărbaţi dublu Zgura Spain M25 Vic seturi 1 2 3 4 5
16:00
Sfert de finală
Sai Karteek Reddy Ganta/Manish Sureshkumar  
Tiago Cacao/Benjamin Winter Lopez  
18:00
Sfert de finală
Martin Cuevas/Mark Vervoort [1]  
Raphael Calzi/Ignasi De Rueda De Genover  
18:00
Sfert de finală
Jordi Mas De Ugarte/Roger Ordeig [WC]  
Oscar Jose Gutierrez/Marcelo Zormann [2]  
bărbaţi dublu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
11:00
Sfert de finală
Aleksandr Nedovyesov/Aisam Qureshi  
Sander Gille/Joran Vliegen [3]  
12:00
1-a rundă
Hugo Nys/Jan Zielinski  
Maximo Gonzalez/Marcelo Melo [2]  
14:30
Sfert de finală
Ivan Dodig/Austin Krajicek [1]  
Rafael Matos/David Vega Hernandez  
16:00
1-a rundă
Francisco Cerundolo/Federico Coria  
Ariel Behar/Jonathan Erlich  
bărbaţi dublu Zgura Kazakhstan Shymkent 2 Challenger seturi 1 2 3 4 5
10:30
1-a rundă
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov [1]  
Bogdan Bobrov/Alexander Shevchenko  
11:00
1-a rundă
Denis Istomin/Denis Yevseyev  
Mikael Torpegaard/Kaichi Uchida  
11:30
1-a rundă
Yan Bondarevskiy/Grigoriy Lomakin [3]  
Viktor Durasovic/Ivan Gakhov  
12:00
1-a rundă
Martin Borisiouk/Saba Purtseladze  
Evgeny Karlovskiy/Evgenii Tiurnev [4]  
bărbaţi dublu Zgura Tunisia Tunis Challenger seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan  
Moez Echargui/Elmar Ejupovic [WC]  
16:30
1-a rundă
Alexander Erler/Lucas Miedler [1]  
Maxime Janvier/Malek Jaziri  
16:30
1-a rundă
Nicola Kuhn/Adrian Menendez-Maceiras  
Gijs Brouwer/Jelle Sels  
16:30
1-a rundă
Skander Mansouri/Li Tu  
Evan King/Luca Margaroli  
18:00
1-a rundă
Wissam Abderrahman/Aziz Ouakaa [WC]  
Nicolas Barrientos/Miguel-Angel Reyes-Varela [2]  
femei dublu Zgura Morocco Rabat seturi 1 2 3 4 5
13:00
Sfert de finală
Anna Danilina/Ingrid Neel  
Monica Niculescu/Alexandra Panova [2]  
14:00
Sfert de finală
Ingrid Gamarra Martins/Emily Webley-Smith  
Anastasia Detiuc/Yana Sizikova  
15:10
Sfert de finală
Ekaterina Yashina/Marcela Zacarias  
Paula Kania/Tara Moore [SR]  
17:00
Sfert de finală
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya [1]  
Arantxa Rus/Mayar Sherif  
femei dublu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
14:30
Sfert de finală
Katarzyna Piter/Kimberley Zimmermann  
Kaitlyn Christian/Lidziya Marozava  
15:40
Sfert de finală
Lucie Hradecka/Sania Mirza [1]  
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru  
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
13:00
1-a rundă
Martina Colmegna/Dia Evtimova [1]  
Daria-Maria Anghel/Tamara Cherkassova  
femei dublu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
03:10
1-a rundă
Mercedes Aristegui/Isabel Pascual Montalvo  
Bryn Johnson/Marika Jones [WC]  
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Mei Hasegawa/Chihiro Takayama [3]  
Ayumi Koshiishi/Kristina Paskauskas  
14:00
1-a rundă
Rebecca Frant/Viola Turini  
Danielle Daley/Milana Zhabrailova [4]  
17:30
1-a rundă
Chahd Berriri/Koharu Niimi  
Kristina Milenkovic/Anja Wildgruber  
femei dublu Zgura Algeria W15 Oran seturi 1 2 3 4 5
12:00
Sfert de finală
Lynda Benkaddour/Yassamine Boudjadi  
Ines Bekrar/Ines Ibbou  
femei dublu Hard Portugal W25 Montemor O seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Ashmitha Easwaramurthi/Elizabet Hamaliy  
Sara Lanca/Vasanti Shinde  
femei dublu Zgura Spain W25 Platja D'Aro seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Judith Perello Saavedra/Alba Rey Garcia  
Maria Herazo Gonzalez/Maria Paulina Perez Garcia [4]  
15:30
1-a rundă
Celia Cervino Ruiz/Claudia Hoste Ferrer  
Adithya Karunaratne/Paula Ortega Redondo  
femei dublu Zgura Austria W25 Warmbad Villach seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Lea Boskovic/Veronika Erjavec  
Melanie Klaffner/Sinja Kraus  
femei dublu Zgura USA W60 Pelham seturi 1 2 3 4 5
02:00
1-a rundă
Samantha Buyckx/Ali Despain [WC]  
Shria Atturu/Zoe Hitt  
18:00
1-a rundă
Michaela Bayerlova/Jasmin Jebawy  
Joelle Kissell/Rhiann Newborn  
18:00
1-a rundă
Carolyn Ansari/Ariana Arseneault  
Tatum Evans/Erica Oosterhout  
femei dublu Zgura Italy W60 Rome seturi 1 2 3 4 5
16:00
1-a rundă
Maja Chwalinska/Cristina Dinu  
Berfu Cengiz/Ankita Raina  
16:00
1-a rundă
Nigina Abduraimova/Nicoleta Dascalu  
Darya Astakhova/Daniela Vismane  
17:30
1-a rundă
Timea Babos/Xenia Knoll [1]  
Giulia Crescenzi/Verena Meliss [WC]  
17:30
1-a rundă
Chiara Catini/Susanna Giovanardi [WC]  
Barbara Gatica/Rebeca Pereira [2]  
<