Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Serbia Belgrade Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
a 2-a rundă
Jozef Kovalik  
Federico Gaio  
14.04.21
11:00
a 2-a rundă
Damir Dzumhur  
Philipp Kohlschreiber [4]  
14.04.21
11:00
a 2-a rundă
Sebastian Ofner  
Liam Broady  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
10:00
1-a rundă
Ivan Sergeyev [WC]  
Constantin Schmitz  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Andrea Basso  
Tiago Cacao [5]  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
1-a rundă
Michal Dembek [8]  
Eliakim Coulibaly  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Aziz Ouakaa  
Laurynas Grigelis [3]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Pedro Boscardin Dias  
Franco Agamenone  
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
07:00
1-a rundă
Luca Tomasetto  
Yerassyl Yerdilda [WC]  
14.04.21
07:00
1-a rundă
Beibit Zhukayev [WC]  
Andrey Chepelev  
14.04.21
07:00
1-a rundă
Eric Vanshelboim [4]  
Alessandro Ingarao  
14.04.21
07:00
1-a rundă
Kirill Kolganov [WC]  
Denys Klok  
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia M15 St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
10:00
1-a rundă
Vladimir Ivanov  
Constantin Bittoun Kouzmine [q]  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Jan Satral [3]  
Daniil Glinka [q]  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Matic Spec [q]  
Alafia Ayeni [q]  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Maxim Ratniuk  
Marat Deviatiarov [8]  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Naoki Tajima  
Alexander Wolfschmidt [WC]  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Yanki Erel  
Alexander Cozbinov  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Illya Beloborodko  
Konstantin Kravchuk [2]  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Egor Noskin [q]  
Alexey Zakharov [4]  
bărbaţi simplu Zgura Germany M25 Meerbusch seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:30
1-a rundă
Rudolf Molleker [1]  
Elmar Ejupovic  
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Reus seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
10:30
1-a rundă
Corentin Denolly [1]  
Shintaro Mochizuki  
14.04.21
10:30
1-a rundă
Pedro Vives Marcos [WC]  
Johan Sebastien Tatlot  
bărbaţi simplu Hard USA Orlando Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
17:00
a 2-a rundă
Bjorn Fratangelo  
Brayden Schnur  
bărbaţi simplu Zgura Croatia Split 2 Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
a 2-a rundă
Mathias Bourgue  
Joao Domingues  
14.04.21
11:00
a 2-a rundă
Thanasi Kokkinakis [PR]  
Filip Horansky [7]  
14.04.21
11:00
a 2-a rundă
Nino Serdarusic [WC]  
Elias Ymer  
femei simplu Zgura USA Charleston seturi 1 2 3 4 5
15.04.21
01:00
a 2-a rundă
Ajla Tomljanovic [6]  
Clara Tauson  
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
10:00
1-a rundă
Vlada Koval [4]  
Doga Turkmen [WC]  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Semra Aksu [WC]  
Olivia Gadecki  
14.04.21
10:00
1-a rundă
Erika Andreeva  
Amanda Carreras [2]  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
1-a rundă
Julia Stamatova  
Rina Saigo  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Yukina Saigo  
Miharu Imanishi [2]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Chiraz Bechri [WC]  
Olivia Gram [WC]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Anja Wildgruber  
Alexandra Osborne  
femei simplu Zgura Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
07:00
1-a rundă
Zhibek Kulambayeva [7]  
Jessie Aney  
14.04.21
07:00
1-a rundă
Anastasiya Poplavska  
Gozal Ainitdinova [2]  
14.04.21
07:00
1-a rundă
Anna Ureke  
Tatyana Nikolenko  
14.04.21
07:00
1-a rundă
Dana Baidaulet [WC]  
Aruzhan Sagandikova [WC]  
femei simplu Hard France W25+H Calvi seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
1-a rundă
Valeria Savinykh [1]  
Aubane Droguet [WC]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Lou Brouleau  
Clothilde De Bernardi [WC]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Verena Meliss  
Estelle Cascino  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Lucrezia Stefanini  
Lina Gjorcheska  
femei simplu Zgura Portugal W60 Oeiras seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Alexandra Dulgheru  
Marina Melnikova [15]  
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Polona Hercog [1]  
Ekaterine Gorgodze  
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Georgina Garcia-Perez [8]  
Maryna Zanevska  
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Reka-Luca Jani  
Greetje Minnen [2]  
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Eva Guerrero Alvarez  
Chloe Paquet [7]  
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Jule Niemeier  
Mariam Bolkvadze [9]  
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Elizabet Hamaliy [WC]  
Rebecca Sramkova [10]  
bărbaţi dublu Zgura Serbia Belgrade Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
1-a rundă
Nicholas Monroe/John-Patrick Smith [4]  
Guillermo Duran/Andres Molteni  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Andre Begemann/Andrea Vavassori  
Nathaniel Lammons/Jack Withrow  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Hamad Medjedovic/Marko Topo [WC]  
Roman Jebavy/Igor Zelenay  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Viktor Troicki/Miljan Zekic [WC]  
Tomislav Brkic/Nikola Cacic [3]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Facundo Bagnis/Francisco Cerundolo  
Luke Bambridge/Dominic Inglot [2]  
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
13:00
1-a rundă
Emiliano Maggioli/Oleksandr Ovcharenko  
Federico Arnaboldi/Davide Galoppini  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
14:30
1-a rundă
Shintaro Imai/Sho Shimabukuro [3]  
Omar Giacalone/Giorgio Ricca  
14.04.21
14:30
1-a rundă
Gilbert Klier Junior/Igor Ribeiro Marcondes  
Justin Roberts/Evan Zhu  
bărbaţi dublu Zgura Germany M25 Meerbusch seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
1-a rundă
Viktor Durasovic/Markus Eriksson [1]  
Lucas Gerch/Yannick Mertens  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Niels Visker/Leopold Zima  
Peter Heller/Jeroen Vanneste  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Alexander Mannapov/Tom Schonenberg  
Max Houkes/Mick Veldheer  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Mark Owen Endler/Alessio Vasquez Gehrke [WC]  
Jiri Lehecka/Michael Vrbensky [3]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Lars Johann/Lewie Lane [WC]  
Kai Lemstra/Marvin Moeller  
bărbaţi dublu Zgura Monaco Monte-Carlo seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
12:00
a 2-a rundă
Karen Khachanov/Andrey Rublev  
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [4]  
14.04.21
12:00
1-a rundă
Marcelo Demoliner/Daniil Medvedev [Alt]  
Grigor Dimitrov/David Goffin  
bărbaţi dublu Hard USA Orlando Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
17:00
1-a rundă
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli [1]  
Christian Harrison/Dennis Novikov [WC]  
14.04.21
17:00
1-a rundă
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur [3]  
Jesper De Jong/Sem Verbeek  
14.04.21
17:00
1-a rundă
JC Aragone/Luis David Martinez  
Mackenzie Mcdonald/Martin Redlicki  
14.04.21
17:00
1-a rundă
Denis Kudla/Thai Kwiatkowski  
Yuki Bhambri/Matthew Ebden [PR]  
14.04.21
17:00
1-a rundă
Mitchell Krueger/Jack Sock  
Ante Pavic/Ruan Roelofse  
bărbaţi dublu Zgura Croatia Split 2 Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
1-a rundă
Denys Molchanov/Matt Reid [1]  
Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Sadio Doumbia/Fabien Reboul  
Marino Jakic/Karlo Krolo [WC]  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Gregoire Barrere/Albano Olivetti  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Robert Galloway/Alex Lawson [3]  
James Cerretani/Quentin Halys  
femei dublu Zgura USA Charleston seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
18:00
1-a rundă
Emina Bektas/Tara Moore  
Julia Wachaczyk/Renata Zarazua  
14.04.21
18:00
Sfert de finală
Ellen Perez/Storm Sanders [1]  
Katarzyna Piter/Yafan Wang  
14.04.21
18:00
1-a rundă
Elixane Lechemia/Ingrid Neel  
Quinn Gleason/Maria Sanchez  
14.04.21
18:00
1-a rundă
Arina Rodionova/Rosalie Van Der Hoek [4]  
Jamie Loeb/Erin Routliffe  
14.04.21
18:00
1-a rundă
Naomi Broady/Astra Sharma  
Misaki Doi/Nao Hibino [3]  
14.04.21
18:00
1-a rundă
Sophie Chang/Emma Navarro [WC]  
Hailey Baptiste/Caty McNally  
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
14:00
1-a rundă
Enola Chiesa/Lisa Pigato  
Giuliana Bestetti/Doga Turkmen [WC]  
14.04.21
14:00
1-a rundă
Shavit Kimchi/Adrienn Nagy [3]  
Jenny Duerst/Valentina Ryser  
14.04.21
14:00
1-a rundă
Erika Andreeva/Vlada Koval  
Nicole Fossa Huergo/Sapfo Sakellaridi  
14.04.21
14:00
1-a rundă
Nuria Brancaccio/Maria Paulina Perez Garcia  
Olivia Gadecki/Sada Nahimana [4]  
femei dublu Hard France W25+H Calvi seturi 1 2 3 4 5
14.04.21
11:00
1-a rundă
Angelica Moratelli/Margot Yerolymos [3]  
Julie Belgraver/Celia Belle Mohr  
14.04.21
11:00
1-a rundă
Alice Robbe/Lucie Wargnier  
Audrey Albie/Leolia Jeanjean  
<