Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
David Goffin 2 7 6
Alex Molcan 0 5 2
03.11.23
Sfert de finală
Brandon Nakashima 2 6 7
Fabio Fognini 0 1 5
03.11.23
Sfert de finală
Jack Draper 2 6 6
Billy Harris 0 2 3
03.11.23
Sfert de finală
Mark Lajal 2 6 6 6
Pierre-Hugues Herbert 1 75 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Charlottesville Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Patrick Kypson 2 6 6
Brandon Holt 0 1 4
03.11.23
Sfert de finală
Beibit Zhukayev 2 6 6
Nino Serdarusic 0 3 4
03.11.23
Sfert de finală
Aidan Mayo 2 6 6
Alexander Ritschard 0 3 4
03.11.23
Sfert de finală
Ethan Quinn 2 7 6
Benoit Paire 0 65 2
bărbaţi simplu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Hugo Dellien 0 1 2
03.11.23
Sfert de finală
Alejandro Tabilo 2 6 6 6
Federico Coria 1 74 4 4
03.11.23
Sfert de finală
Felipe Meligeni Alves 1 6 3
Facundo Diaz Acosta retragere 0 1 1
03.11.23
Sfert de finală
Roman Andres Burruchaga 2 6 5 6
Camilo Ugo Carabelli 1 4 7 1
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Maximilian Marterer 2 6 6
Andrew Paulson 0 2 4
03.11.23
Sfert de finală
Antoine Bellier 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 0 3 2
03.11.23
Sfert de finală
Lukas Klein 2 6 6
Max Hans Rehberg 0 3 2
03.11.23
Sfert de finală
Rudolf Molleker 2 7 6 6
Alibek Kachmazov 1 5 77 3
bărbaţi simplu Hard Kuwait M15 Al Zahra seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Niklas Schell 2 6 6
Mousa Alkotop 0 4 1
03.11.23
Sfert de finală
Petr Nesterov 2 6 6
Zach Stephens 0 3 2
03.11.23
Sfert de finală
Tomas Lanik 2 7 7
Jack Loge 0 69 63
03.11.23
Sfert de finală
Bor Artnak 2 6 6
Viktor Jovic 0 4 2
bărbaţi simplu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Garrett Johns 2 6 6
Tyler Stice 0 2 2
03.11.23
Sfert de finală
Matias Soto 2 6 6
Alexander Petrov 0 2 0
03.11.23
Sfert de finală
Noah Schachter 2 5 6 6
Gerard Planelles Ripoll 1 7 4 4
03.11.23
Sfert de finală
Derek Pham 2 6 6
Alex Martinez 0 3 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Elliot Benchetrit 2 6 6
Louis Tessa 0 0 3
03.11.23
Sfert de finală
Alexander Donski 2 2 6 6
Max Wiskandt 1 6 4 1
03.11.23
Semifinală
Olaf Pieczkowski 1 w/o
Alexander Donski 0
03.11.23
Sfert de finală
Olaf Pieczkowski 2 6 6
John Sperle 0 3 2
03.11.23
Sfert de finală
Tiago Pereira 2 6 1 6
Cyril Vandermeersch 1 4 6 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy M15 Selva Gardena seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Stefano Napolitano 2 6 6
Sandro Kopp 0 3 3
03.11.23
Semifinală
Adrian Oetzbach 2 6 3 7
Giovanni Oradini 1 4 6 65
bărbaţi simplu Zgura Argentina M15 Villa Maria seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
a 2-a rundă
Matias Franco Descotte 2 7 6 6
Nicolas Bruna 1 64 76 3
03.11.23
a 2-a rundă
Franco Emanuel Egea 2 7 6
Fermin Tenti 0 62 4
03.11.23
a 2-a rundă
Leonardo Aboian 2 6 6
Tomas Farjat 0 3 2
03.11.23
a 2-a rundă
Alan Fernando Rubio Fierros 2 6 7
Valerio Aboian 0 1 67
03.11.23
a 2-a rundă
Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 3 7 7
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 1 6 64 62
03.11.23
a 2-a rundă
Luciano Emanuel Ambrogi 2 6 5 6
Segundo Goity Zapico 1 4 7 4
03.11.23
a 2-a rundă
Lautaro Midon 2 3 6 6
Mariano Kestelboim 1 6 1 3
03.11.23
a 2-a rundă
Joaquin Aguilar Cardozo 1 4
Ignacio Carou retragere 0 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Canada M25 Edmonton seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Charles Broom 2 6 6
Andres Martin 0 1 3
03.11.23
Sfert de finală
Liam Draxl 2 6 6
Enzo Wallart 0 0 2
03.11.23
Sfert de finală
Justin Boulais 2 7 6
Aziz Dougaz 0 64 4
03.11.23
Sfert de finală
Giles Hussey 2 6 3 6
Clement Chidekh 1 1 6 0
bărbaţi simplu Hard Greece M25 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Guy Den Heijer 0 2 1
03.11.23
Sfert de finală
Niels Visker 2 6 7
Yshai Oliel 0 1 65
03.11.23
Sfert de finală
Guy Den Ouden 2 6 1 6
Vladyslav Orlov 1 4 6 1
03.11.23
Sfert de finală
Arthur Gea 2 4 6 6
Sebastian Gima 1 6 1 1
bărbaţi simplu Hard Egypt M25 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Harrison Adams 1 6 3
Jay Clarke retragere 0 2 1
03.11.23
Sfert de finală
Kris Van Wyk 2 7 7
Marat Sharipov 0 61 61
03.11.23
Sfert de finală
Robert Strombachs 2 6 6
Amaury Raynel 0 2 1
03.11.23
Sfert de finală
Petr Bar Biryukov 2 6 7
Mohamed Safwat 0 3 63
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom M25 Sunderland seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Marvin Moeller 1 w/o
Alec Deckers 0
03.11.23
Sfert de finală
Hamish Stewart 2 6 6
Daniel Cox 0 2 4
03.11.23
Sfert de finală
Tibo Colson 2 7 6
Sander Jong 0 5 4
03.11.23
Sfert de finală
Alexander Blockx 2 7 6
Valentin Royer 0 65 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Mulhouse seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Maxime Janvier 2 7 6
Matej Dodig 0 64 0
03.11.23
Sfert de finală
Lucas Poullain 2 6 6
Nikolay Vylegzhanin 0 1 0
03.11.23
Sfert de finală
Emilien Voisin 2 6 6
Yanis Ghazouani Durand 0 4 0
03.11.23
Sfert de finală
Jonas Forejtek 2 6 6
Adrien Gobat 0 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Novak Djokovic 2 7 6 6
Holger Rune 1 5 73 4
03.11.23
Sfert de finală
Grigor Dimitrov 2 6 4 6
Hubert Hurkacz 1 1 6 4
03.11.23
Sfert de finală
Andrey Rublev 2 4 6 6
Alex De Minaur 1 6 3 1
03.11.23
Sfert de finală
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Karen Khachanov 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Australia Sydney Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Taro Daniel 1 3
Shintaro Mochizuki retragere 0 1
03.11.23
Sfert de finală
Thanasi Kokkinakis 2 6 7
Rio Noguchi 0 3 65
03.11.23
Sfert de finală
Marc Polmans 2 6 4 6
Blake Mott 1 3 6 3
03.11.23
Sfert de finală
Rinky Hijikata 2 6 7 7
Ji Sung Nam 1 75 5 65
femei simplu Indoor Hard USA Midland seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Jana Fett 1 w/o
Taylor Townsend 0
03.11.23
Sfert de finală
Anna Kalinskaya 2 7 4 7
Hailey Baptiste 1 64 6 65
03.11.23
Sfert de finală
Emma Navarro 2 6 6
Emina Bektas 0 2 3
03.11.23
Sfert de finală
Alycia Parks 2 7 6
Katherine Sebov 0 5 1
femei simplu Indoor Hard Sweden W15 Nasbypark seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Iva Primorac 2 6 6
Lea Nilsson 0 1 3
03.11.23
Sfert de finală
Caijsa Wilda Hennemann 2 6 6
Jana Otzipka 0 1 1
03.11.23
Sfert de finală
Daria Lopatetskaya 2 7 6
Lisa Zaar 0 5 2
03.11.23
Sfert de finală
Andre Lukosiute 2 6 6
Franziska Sziedat 0 2 0
femei simplu Indoor Hard USA W15 Norman seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Maria Kononova 2 7 6
Jessica Failla 0 67 2
03.11.23
Sfert de finală
Lucia Peyre 2 6 6
Chieh-Yu Hsu 0 3 3
03.11.23
Sfert de finală
Anna Zyryanova 2 7 2 6
Tatum Evans 1 5 6 3
03.11.23
Sfert de finală
Ashton Bowers 2 6 6
Emma Staker 0 0 2
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Jenny Duerst 2 6 6
Weronika Ewald 0 1 1
03.11.23
Sfert de finală
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Darja Suvirdjonkova 0 2 1
03.11.23
Sfert de finală
Tamara Kostic 2 6 7
Vlada Mincheva 0 1 5
03.11.23
Sfert de finală
Alexandra Shubladze 2 6 6
Annelin Bakker 0 2 1
femei simplu Indoor Hard Canada W25 Edmonton seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Arina Rodionova 2 6 6
Urszula Radwanska 0 4 2
03.11.23
Sfert de finală
Lesley Pattinama Kerkhove 2 6 0 6
Liv Hovde 1 4 6 2
03.11.23
Sfert de finală
Justina Mikulskyte 2 7 6
Kylie Mckenzie 0 5 1
03.11.23
Sfert de finală
Mana Kawamura 2 7 5 6
Fanny Stollar 1 5 7 1
femei simplu Hard Tunisia W25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Susan Bandecchi 2 6 6
Eliessa Vanlangendonck 0 3 3
03.11.23
Sfert de finală
Xinyu Gao 2 7 6
Aliona Falei 0 63 0
03.11.23
Sfert de finală
Alina Charaeva 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 2 0
03.11.23
Sfert de finală
Maria Bondarenko 2 4 7 6
Veronica Miroshnichenko 1 6 61 4
femei simplu Carpet Italy W25 Solarino seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Dalila Spiteri 2 7 6
Georgia Andreea Craciun 0 61 4
03.11.23
Sfert de finală
Emilie Lindh Gallagher 2 5 7 6
Ylena In-Albon 1 7 5 2
03.11.23
Sfert de finală
Lisa Pigato 2 6 6
Georgia Pedone 0 2 2
03.11.23
Sfert de finală
Julia Avdeeva 2 6 6
Antonia Schmidt 0 2 3
femei simplu Indoor Hard United Kingdom W25 Sunderland seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Katie Swan 2 7 6
Dominika Salkova 0 5 4
03.11.23
Sfert de finală
Elena Malygina 2 7 7
Julia Middendorf 0 61 5
03.11.23
Sfert de finală
Valentina Ryser 2 6 6
Alisa Baranovska 0 3 2
03.11.23
Sfert de finală
Barbora Palicova 2 6 4 6
Mika Stojsavljevic 1 4 6 1
femei simplu Zgura Greece W40 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Cristina Dinu 1 5
Anca Alexia Todoni retragere 0 3
03.11.23
Sfert de finală
Sinja Kraus 2 6 6
Lina Gjorcheska 0 2 4
03.11.23
Sfert de finală
Diane Parry 2 6 6
Tena Lukas 0 2 1
03.11.23
Sfert de finală
Brenda Fruhvirtova 2 6 6
Irina Maria Bara 0 2 1
femei simplu Indoor Hard Slovakia W60 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Sofya Lansere 2 7 6
Renata Jamrichova 0 5 3
03.11.23
Semifinală
Ella Seidel 2 7 3 6
Lea Boskovic 1 66 6 1
femei simplu Indoor Hard France W60 Nantes seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Oceane Dodin 2 6 7 6
Elsa Jacquemot 1 74 64 1
03.11.23
Semifinală
Gabriela Andrea Knutson 2 2 6 6
Alexandra Eala 1 6 3 1
femei simplu Hard Australia W60 Sydney seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Astra Sharma 2 4 6 6
Kyoka Okamura 1 6 3 1
03.11.23
Sfert de finală
Destanee Aiava 2 6 6 7
Su Jeong Jang 1 3 75 67
03.11.23
Sfert de finală
Hikaru Sato 2 6 6
Moyuka Uchijima 0 3 2
03.11.23
Sfert de finală
Maya Joint 2 6 6
Jaimee Fourlis 0 2 3
femei simplu Hard Mexico Cancun seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Aryna Sabalenka 2 6 3 6
Elena Rybakina 1 2 6 3
03.11.23
Iga Swiatek 2 6 6
Ons Jabeur 0 1 2
03.11.23
Cori Gauff 2 5 7 6
Marketa Vondrousova 1 7 64 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Evan King/Brandon Nakashima 2 7 3 10
Theo Arribage/Luca Sanchez 1 65 6 7
03.11.23
Semifinală
Francisco Cabral/Henry Patten 2 6 6 10
Sander Arends/Miguel-Angel Reyes-Varela 1 3 75 5
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Charlottesville Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
John-Patrick Smith/Sem Verbeek 2 6 7
Martin Damm/Alex Rybakov 0 4 66
03.11.23
Semifinală
Denis Kudla/Thai Kwiatkowski 2 6 6
Aidan McHugh/Tennys Sandgren 0 1 4
bărbaţi dublu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 1 w/o
Angel Diaz Jalil/Alvaro Guillen Meza 0
03.11.23
Semifinală
Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 2 7 6
Mateus Alves/Pedro Boscardin Dias 0 5 4
bărbaţi dublu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 6 7
Anirudh Chandrasekar/N. Vijay Sundar Prashanth 0 3 64
03.11.23
Semifinală
N.Sriram Balaji/Andre Begemann 2 5 6 11
Robert Galloway/Albano Olivetti 1 7 1 9
bărbaţi dublu Hard Kuwait M15 Al Zahra seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Tomas Lanik/Samuel Puskar 2 6 7
Mousa Alkotop/Abdulhamid Mubarak 0 4 5
03.11.23
Semifinală
Volodymyr Iakubenko/Jack Loge 2 6 6
Younes Lalami Laaroussi/Jannik Maute 0 3 3
bărbaţi dublu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Matias Soto/Mark Whitehouse 2 6 6
Piotr Pawlak/Franco Ribero 0 3 1
03.11.23
Semifinală
Sebastian Dominko/Axel Nefve 2 5 6 10
Alex Martinez/Jake Van Emburgh 1 7 2 8
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Daniel De Jonge/John Sperle 2 7 4 10
Andrea Bacaloni/Lorenzo Lorusso 1 5 6 3
03.11.23
Finală
Daniel De Jonge/John Sperle 1 w/o
Alexander Donski/Tiago Pereira 0
03.11.23
Semifinală
Daniel De Jonge/John Sperle 2 6 6
Alexander Merino/Christoph Negritu 0 3 4
03.11.23
Semifinală
Alexander Donski/Tiago Pereira 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches/Juan Bautista Otegui 0 3 2
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy M15 Selva Gardena seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Finală
Kai Lemstra/Patrick Zahraj 2 6 6
Andrea Colombo/Leonardo Malgaroli 0 2 2
bărbaţi dublu Zgura Argentina M15 Villa Maria seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Luciano Emanuel Ambrogi/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6 10
Ryan Augusto dos Santos/Joao Victor Couto Loureiro 1 74 3 5
03.11.23
Semifinală
Luciano Emanuel Ambrogi/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Lucio Ratti/Ezequiel Simonit 0 2 4
03.11.23
Semifinală
Mateo Del Pino/Juan Manuel La Serna 2 6 0 13
Leonardo Aboian/Franco Emanuel Egea 1 4 6 11
03.11.23
Sfert de finală
Lucio Ratti/Ezequiel Simonit 2 6 7 10
Federico Aguilar Cardozo/Joaquin Aguilar Cardozo 1 72 65 8
bărbaţi dublu Indoor Hard Canada M25 Edmonton seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Vasilios Caripi/Giles Hussey 2 6 4 10
Juan Carlos Manuel Aguilar/Taha Baadi 1 4 6 7
03.11.23
Semifinală
Justin Boulais/Osgar O'Hoisin 2 7 6
Henry Lieberman/Oren Vasser 0 5 1
bărbaţi dublu Hard Greece M25 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Francesco Forti/Filippo Romano 2 6 6
Dimitris Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis 0 3 2
03.11.23
Semifinală
Guy Den Heijer/Dax Donders 1 w/o
Michalis Sakellaridis/Sebastian Santibanez 0
03.11.23
Sfert de finală
Michalis Sakellaridis/Sebastian Santibanez 2 7 4 10
Vladyslav Orlov/Patrick Toman 1 5 6 4
bărbaţi dublu Hard Egypt M25 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Petr Bar Biryukov/Ilia Simakin 2 7 6
Yurii Dzhavakian/Vadym Ursu 0 63 2
03.11.23
Semifinală
Erik Arutiunian/Kris Van Wyk 2 7 6
Jakub Novak (2003)/Amaury Raynel 0 66 2
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom M25 Sunderland seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
James Davis/Joshua Goodger 2 6 6
Siim Troost/Marcus Walters 0 3 4
03.11.23
Semifinală
David Stevenson/Marcus Willis 2 6 6
Robert Cowley/David Quayle 0 1 3
bărbaţi dublu Indoor Hard France M25+H Mulhouse seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Finală
Yanis Ghazouani Durand/Loann Massard 1 3
Dan Added/Arthur Bouquier retragere 0 2
bărbaţi dublu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 7 10
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 1 74 66 4
03.11.23
Sfert de finală
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Wesley Koolhof/Neal Skupski 0 4 4
03.11.23
Sfert de finală
Rohan Bopanna/Matthew Ebden 2 6 6
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 0 3 2
03.11.23
Sfert de finală
Harri Heliovaara/Mate Pavic 2 6 6
Ivan Dodig/Austin Krajicek 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Australia Sydney Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 2 6 6
Matthew Christopher Romios/Dane Sweeny 0 2 2
03.11.23
Semifinală
Ruben Gonzales/Ji Sung Nam 2 7 3 10
Blake Bayldon/Kody Pearson 1 66 6 8
femei dublu Indoor Hard USA Midland seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe 2 4 6 10
Ashlyn Krueger/Angela Kulikov 1 6 3 7
03.11.23
Semifinală
Sophie Chang/Ashley Lahey 2 7 6
Sabrina Santamaria/Heather Watson 0 5 4
femei dublu Indoor Hard Sweden W15 Nasbypark seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Caijsa Wilda Hennemann/Lisa Zaar 2 6 6
Naima Karamoko/Iva Primorac 0 1 1
03.11.23
Semifinală
Daria Lopatetskaya/Daria Yesypchuk 2 4 6 10
Katharina Hering/Marie Weckerle 1 6 1 6
femei dublu Indoor Hard USA W15 Norman seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Romana Cisovska/Emma Staker 2 3 7 10
Julia Garcia/Zdena Safarova 1 6 5 6
03.11.23
Semifinală
Kristina Novak/Lucia Peyre 2 6 6
Raquel Gonzalez Vilar/Ayumi Miyamoto 0 2 1
femei dublu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Tamara Kostic/Alexandra Shubladze 2 6 6
Sandra Samir/Ekaterina Shalimova 0 3 4
03.11.23
Semifinală
Darja Suvirdjonkova/Daria Zelinskaya 2 7 6
Carolann Delaunay/Aminata Sall 0 5 2
femei dublu Indoor Hard Canada W25 Edmonton seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa 1 2
Isabelle Boulais/Layne Sleeth retragere 0 2
03.11.23
Semifinală
Kayla Cross/Liv Hovde 2 6 6
Ariana Arseneault/Amy Zhu 0 2 4
femei dublu Hard Tunisia W25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Aliona Falei/Polina Iatcenko 2 7 6
Veronica Miroshnichenko/Natalia Siedliska 0 5 4
03.11.23
Semifinală
Xinyu Gao/Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Weronika Falkowska/Sebastianna Scilipoti 0 3 2
femei dublu Carpet Italy W25 Solarino seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Jessie Aney/Lena Papadakis 2 6 7 10
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith 1 74 61 4
03.11.23
Semifinală
Georgia Pedone/Lisa Pigato 2 7 6
Emilie Lindh Gallagher/Antonia Schmidt 0 5 3
femei dublu Indoor Hard United Kingdom W25 Sunderland seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Mariam Bolkvadze/Samantha Murray 2 7 6
Marie Benoit/Jasmijn Gimbrere 0 5 4
03.11.23
Semifinală
Freya Christie/Elena Malygina 2 7 7
Ekaterina Kazionova/Valentina Ryser 0 62 5
femei dublu Zgura Greece W40 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Oana Gavrila/Sapfo Sakellaridi 2 4 6 16
Eleni Christofi/Dimitra Pavlou 1 6 4 14
femei dublu Indoor Hard Slovakia W60 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Sfert de finală
Denisa Hindova/Karolina Kubanova 2 2 6 10
Ylona-Georgiana Ghioroaie/Amarissa Kiara Toth 1 6 4 8
03.11.23
Semifinală
Denisa Hindova/Karolina Kubanova 2 6 6
Nikola Daubnerova/Mia Pohankova 0 4 2
03.11.23
Sfert de finală
Estelle Cascino/Jesika Maleckova 2 6 7
Katarina Stresnakova/Radka Zelnickova 0 2 66
03.11.23
Semifinală
Estelle Cascino/Jesika Maleckova 2 6 6
Alevtina Ibragimova/Ella Seidel 0 4 4
03.11.23
Sfert de finală
Alevtina Ibragimova/Ella Seidel 2 7 6
Katarina Kuzmova/Renata Voracova 0 5 4
femei dublu Hard Australia W60 Sydney seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Semifinală
Kyoka Okamura/Ayano Shimizu 2 6 6
Lily Fairclough/Tenika Mcgiffin 0 3 1
03.11.23
Semifinală
Destanee Aiava/Maddison Inglis 2 6 6
Alana Parnaby/Ivana Popovic 0 3 2
femei dublu Hard Mexico Cancun seturi 1 2 3 4 5
03.11.23
Nicole Melichar/Ellen Perez 2 6 7
Desirae Krawczyk/Demi Schuurs 0 2 5
03.11.23
Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe 2 6 7
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 0 4 5
<