Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Canada Calgary Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă
James Duckworth 2 6 6
Li Tu 0 2 4
06.11.23
1-a rundă
Luke Saville 2 7 4 6
Tristan Schoolkate 1 67 6 3
06.11.23
Calificare
Enzo Wallart 2 6 6
Alafia Ayeni 0 3 4
06.11.23
1-a rundă
Dominik Koepfer 2 6 6
Charles Broom 0 2 3
06.11.23
1-a rundă
Zizou Bergs 2 6 6 6
Benjamin Lock 1 73 3 3
06.11.23
Calificare
Juan Carlos Manuel Aguilar 2 6 6
Giles Hussey 0 4 1
06.11.23
1-a rundă
Liam Draxl 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 4 1
06.11.23
1-a rundă
Clement Chidekh 2 6 6
Michael Vrbensky 0 4 2
06.11.23
Calificare
Ryan Seggerman 2 6 7
Ben Jones 0 3 64
06.11.23
Calificare
Kiranpal Pannu 2 6 6 7
Alfredo Perez 1 3 75 66
06.11.23
Calificare
Inaki Montes-De La Torre 2 6 6
Jonathan Sorbo 0 1 1
06.11.23
Calificare
Patrick Brady 2 6 7
Kai Wehnelt 0 1 69
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland Helsinki Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă
Damir Dzumhur 2 3 6 6
Leandro Riedi 1 6 4 3
06.11.23
Calificare
Maximilian Neuchrist 2 7 6
Gauthier Onclin 0 5 4
06.11.23
Calificare
Denis Yevseyev 2 6 6
Luke Johnson 0 4 1
06.11.23
Calificare
Dennis Novak 2 3 7 6
Skander Mansouri 1 6 64 3
06.11.23
1-a rundă
Alexandre Muller 2 6 6
Eero Vasa 0 4 3
06.11.23
1-a rundă
Arthur Rinderknech 2 6 7
Andrea Vavassori 0 4 63
06.11.23
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 6
Patrick Kaukovalta 0 5 4
06.11.23
1-a rundă
Corentin Moutet 2 6 6
Maxime Cressy 0 4 2
06.11.23
Calificare
Oleksii Krutykh 2 7 7
Stefano Travaglia 0 65 5
06.11.23
Calificare
Francesco Maestrelli 2 6 6
Ivan Liutarevich 0 4 3
06.11.23
Calificare
Alibek Kachmazov 2 6 6 6
Mikhail Kukushkin 1 4 72 4
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Knoxville Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Sebastian Fanselow 2 6 6 6
Alex Rybakov 1 70 4 4
06.11.23
1-a rundă
Alexander Ritschard 2 3 7 6
Juncheng Shang 1 6 69 2
06.11.23
Calificare
Thai Kwiatkowski 2 6 6
Christian Harrison 0 1 3
06.11.23
Calificare
Evgeny Karlovskiy 2 6 7
Alexander Cozbinov 0 4 66
06.11.23
Calificare
Mats Rosenkranz 2 6 5 6
Dmitry Popko 1 4 7 3
06.11.23
1-a rundă
Brandon Holt 2 6 3 7
Aleksandar Kovacevic 1 4 6 61
06.11.23
Calificare
Cannon Kingsley 2 7 6
Gabi Adrian Boitan 0 5 3
06.11.23
1-a rundă
Martin Damm 2 6 6
Michael Mmoh 0 4 3
06.11.23
Calificare
Murphy Cassone 2 6 6
Luca Wiedenmann 0 1 4
06.11.23
1-a rundă
Alex Michelsen 2 4 7 6
Bernard Tomic 1 6 65 4
bărbaţi simplu Zgura Peru Lima 2 Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă
Guido Andreozzi 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo 0 3 3
06.11.23
Calificare
Valentin Vacherot 2 6 6 6
Orlando Luz 1 2 76 3
06.11.23
Calificare
Mateus Alves 2 6 7
Tristan Boyer 0 1 65
06.11.23
Calificare
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 5 6
Daniel Dutra Da Silva 1 2 7 1
06.11.23
1-a rundă
Francisco Comesana 2 6 6
Rodrigo Pacheco Mendez 0 4 2
06.11.23
Calificare
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 7
Renzo Olivo 0 4 5
06.11.23
Calificare
Alvaro Guillen Meza 2 5 6 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 1 7 2 3
06.11.23
1-a rundă
Mariano Navone 2 6 7
Federico Coria 0 4 64
06.11.23
Calificare
Kilian Feldbausch 2 6 7
Nicolas Mejia 0 2 64
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Dmitrii Vasilev 0 1 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dumitru 2 6 7
Radovan Michalik 0 2 64
06.11.23
2-a rundă de calif.
Illya Beloborodko 2 6 6
Mert Naci Turker 0 4 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Bora Sengul 2 6 7
Elio Jose Ribeiro Lago 0 4 64
06.11.23
2-a rundă de calif.
Berk Ilkel 2 6 6
Pavel Gula 0 2 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Mihai Razvan Marinescu 2 7 6
Mustafa Erdogan 0 63 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Gokberk Saritas 2 1 6 10
Juliusz Bienkiewicz 1 6 2 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Giulio Colacioppo 2 6 6 10
Nikola Puntaric 1 2 74 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Valerio Perruzza 2 6 6
Lazar Vojinovic 0 3 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Federico Campana 2 6 6
Makar Elesin 0 2 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ioan Alexandru Chirita 2 3 6 10
Maksim Shin 1 6 4 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Josip Simundza 2 7 7
A.j. Catanzariti 0 5 66
06.11.23
2-a rundă de calif.
Yannik Kelm 2 6 6
Umut Akkoyun 0 2 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Mariano Tammaro 2 6 6
Marko Maksimovic 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Maxim Zhukov 2 5 6 10
Gheorghe Claudiu Schinteie 1 7 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Bence Toth 1 5
Mert Alkaya retragere 0 0
bărbaţi simplu Hard Thailand M15 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Natthasith Kunsuwan 2 6 6
Yu Zongbing 0 4 4
06.11.23
Calificare
Julien De Cuyper 2 6 6
Nuno Van Os 0 3 0
06.11.23
Calificare
Pengyu Lu 2 6 6
Congsup Congcar 0 3 2
06.11.23
Calificare
Linghao Zhang 2 7 6
Cade Birrell 0 63 4
06.11.23
Calificare
Rohan Mehra 2 6 6
Radu Ioan Popa 0 2 4
06.11.23
Calificare
Michael Agwi 2 6 6
Credit Chaiyarin 0 2 4
06.11.23
Calificare
Matteo Lavizzari 2 6 6
Freek Van Donselaar 0 2 0
06.11.23
Calificare
Daksh Prasad 2 6 6 10
Zhao Zhao 1 4 76 6
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Mikail Alimli 0 2 2
06.11.23
Calificare
Francesco Ferrari 2 6 4 10
Brian Bozemoj 1 4 6 8
06.11.23
Calificare
Kalman L. Boyd 2 7 6
Cayetano March 0 5 1
06.11.23
Calificare
Max Wiskandt 2 7 6
Romain Faucon 0 5 4
06.11.23
Calificare
Pablo Trochu 2 7 6
Chirag Duhan 0 60 3
06.11.23
Calificare
Massimo Giunta 2 6 6
Jean-Christian Morandais 0 2 4
06.11.23
Calificare
Maxence Rivet 2 7 6
Jurriaan Bol 0 63 1
06.11.23
Calificare
Fadi Bidan 2 6 6
Samuele Pieri 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura Argentina M15 Rosario seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Oscar Gabriel Ortiz 2 6 6
Franco Lima 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Felipe Derdoy 2 5 6 12
Gino Romano 1 7 3 10
06.11.23
2-a rundă de calif.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Francisco Pini 0 3 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Alan Postay 2 2 7 10
Thiago Cigarran 1 6 66 6
06.11.23
2-a rundă de calif.
Lorenzo Gagliardo 2 6 6
Agustin Mastri 0 3 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ezequiel Monferrer 2 6 7
Gonzalo Ariel Karakachian 0 2 64
06.11.23
2-a rundă de calif.
Sean Hess 2 6 6
Benjamin Denis Alarcon 0 3 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ezequiel Simonit 2 6 6
Lautaro Correa Beguerie 0 2 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Tomas Martinez 2 6 4 10
Manuel Mouilleron Salvo 1 2 6 8
06.11.23
2-a rundă de calif.
Felipe De Dios 2 0 6 12
Lucio Ratti 1 6 4 10
06.11.23
2-a rundă de calif.
Lucca Pinto 2 6 6
Mateo Branc 0 4 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Mateo Del Pino 2 6 3 10
Esteban Bruna 1 4 6 6
06.11.23
2-a rundă de calif.
Bruno Fernandez 2 5 6 10
Julian Cundom 1 7 3 6
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ramiro Amarilla 2 1 6 10
Valentin Basel 1 6 4 8
06.11.23
2-a rundă de calif.
Federico Aguilar Cardozo 2 7 6
Ryan Augusto dos Santos 0 5 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Felipe Pagnacco 2 6 4 12
Tobia Grandinetti 1 4 6 10
bărbaţi simplu Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă de calif.
Emmett Ward 2 6 6
Diego Bustamante 0 0 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Ignasi Forcano 2 6 6
Martin Alejandro Muniz Ortiz 0 1 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Alex Jones 2 6 6
Blake Antonio Fuentes Gilbert 0 0 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Jonathan Backman 2 6 6
Yohandri Perez Garcia 0 1 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Angel Josue Maleno Rosario 2 6 7
Masood Eisa-Beygi 0 2 64
06.11.23
1-a rundă de calif.
Janio Villanueva Quintana 2 6 6
Josiah Lawrence 0 0 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Yerry Zorrilla 2 6 6
Gabriel Jose Matos Fermin 0 1 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Alberto Puello 2 6 6
Rico Gore 0 0 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Stepan Mruzek 2 6 6
Alejandro Pulido 0 1 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Diego Ignacio Munoz Gajardo 2 6 6
Mavrix Yacavino 0 1 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Joaquin Bianchi 2 6 6
Elias Sumann 0 3 2
06.11.23
1-a rundă de calif.
Marcel Kamrowski 2 6 6
Joe Misrahi 0 4 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Fabian Hansch Mauritzson 1 6 5
Sebastian Pino retragere 0 2 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Jake Bhangdia 2 6 6 11
Lars Goran Verwerft 1 4 75 9
06.11.23
1-a rundă de calif.
Karim Al-Amin 1 7 8 2
Jasel Beltre retragere 0 6 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Linus Videhult 2 6 6
Abasi Abukusumo 0 2 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Niklas Grunewald 2 6 6
Mahir Dalwani 0 2 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Ashwin Vaithianathan 2 3 6 10
Edoardo Lodovico Cattaneo 1 6 4 7
06.11.23
1-a rundă de calif.
Mariano Andres Bibiloni 2 6 6
Zachary Mintz 0 1 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Matteo Covato 2 7 2 10
Shu Matsuoka 1 65 6 7
06.11.23
1-a rundă de calif.
Luciano Barbarino 2 6 6
Carlos Oquet 0 2 0
bărbaţi simplu Hard USA M15 Winston Salem seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă de calif.
Jared Thompkins 2 6 6
Noah Hahn 0 4 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Brian Cernoch 2 6 7
Will Mayew 0 4 61
06.11.23
1-a rundă de calif.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6
Martin Mazev 0 2 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Martin Borisiouk 2 6 6
Ernesto Requena Leigue 0 0 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Semen Pankin 2 4 6 10
Jake Krug 1 6 2 7
06.11.23
1-a rundă de calif.
Luca Staeheli 2 6 6
Rihirt Saundankar 0 0 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Damien Salvestre 2 6 6
Tymofiy Khrystyuk 0 3 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Harry Thursfield 2 6 6
Anirudh Rao 0 2 2
06.11.23
1-a rundă de calif.
Henry Lieberman 2 6 5 10
Raphael Calzi 1 2 7 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Ishaan Ravichander 2 6 6
Jamieson Nathan 0 2 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Vikas Deo 2 6 6
Maxwell Benson 0 3 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Saud Alhogbani 2 2 6 14
Enrico Giacomini 1 6 0 12
06.11.23
1-a rundă de calif.
Connor Krug 2 4 6 10
Finn Murgett 1 6 3 7
06.11.23
1-a rundă de calif.
Mikel Anderson 2 6 6
Brett Winters 0 0 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Luca Pow 2 6 6
Matthew Rankin 0 2 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Nicholas Heng 2 6 6
Paolo Bompieri 0 2 2
bărbaţi simplu Hard USA M25 Austin seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Stefan Menichella 2 6 7
Arman Zamani 0 2 62
06.11.23
2-a rundă de calif.
Joao Vitor Goncalves Ceolin 2 6 6
Evin Mcdonald 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Grant Lothringer 0 1 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Eric Hadigian 2 6 6
Matthew Vos 0 1 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Tiago Torres 2 6 7
Alex Blanchar 0 2 65
06.11.23
2-a rundă de calif.
Siem Woldeab 2 6 6
Benedikt Emesz 0 4 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Cleeve Harper 2 6 6
Tomas Jirousek 0 3 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Zsombor Velcz 2 6 6
Joao Sasso 0 1 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Luc Koenig 2 6 6
Jorge Plans 0 3 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Louis Bowden 2 6 6
Alan Raul Sau Franco 0 3 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Lorenzo Esquici 2 6 6
Kyle Overmyer 0 3 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Azuma Visaya 2 4 7 10
Ilgiz Valiev 1 6 68 6
06.11.23
2-a rundă de calif.
Mark Wallner 2 6 6
Phil Exner 0 2 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Marko Mesarovic 2 6 6 10
Alan Magadan 1 3 73 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Evan Burnett 2 6 3 10
Alfredo Casso 1 3 6 6
06.11.23
2-a rundă de calif.
Rahul Sachdev 2 6 6
Elijah Strode 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6
Iker Sevilla 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Enrique Bogo 2 6 6
Alejandro Juan Mano 0 3 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 0 0 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Carlos Giraldi 0 3 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Bruno Pujol Navarro 1 w/o
David Naharro 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Vicente Oliver Moratalla 2 7 6
Ivan Abramov 0 5 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Noah Perfetti 2 6 6
Max Alcala Gurri 0 4 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Jordi Garcia Mestre 2 6 6
Milan Markovits 0 4 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Iker Urribarrens Ramirez 2 6 7
Ignacio Parisca 0 3 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ian Luca Cervantes Tomas 2 6 6
Saveliy Ivanov 0 2 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anthony Genov 2 6 6 10
Toprak Avcibasi 1 79 0 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Alejandro Manzanera Pertusa 2 6 6
Louroi Martinez 0 2 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Alen Moritz Hodzic 2 7 7
Pedro Iamachkine 0 65 64
06.11.23
2-a rundă de calif.
Iannis Miletich 2 7 6
Martins Rocens 0 5 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Nil Regas Luis 2 6 2 10
Alejandro Melero Kretzer 1 3 6 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Iliyan Radulov 2 6 6
Kirill Mishkin 0 4 1
bărbaţi simplu Hard Greece M25 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Sergis Kyratzis 2 6 6
Glauco Pinheiro Da Cruz Junior 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Simon Freund 2 6 6
Graham Maassen 0 4 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Guy Den Heijer 2 6 7
Evangelos Kypriotis 0 1 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Federico Marchetti 2 7 4 10
Joshua Charlton 1 611 6 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Sean Hodkin 2 4 6 10
Piotr Kusiewicz 1 6 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Aaron Cohen 2 6 6
Nikita Repkin 0 3 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Younes Lalami Laaroussi 2 6 6
Stephanos Schinas 0 3 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ioannis Kountourakis 2 6 5 10
Vladimir Holban 1 2 7 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Adam Heinonen 2 7 6
Thomas Kostka 0 64 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Dominique Graf 2 6 6 10
Benjamin Pietri 1 4 73 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Dimitris Sakellaridis 2 6 6
Lior Goldenberg 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Elias Julian Werner 2 6 4 10
Yan Sabanin 1 4 6 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Sasa Markovic 2 6 6
Federico Garbero 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Stylianos Christodoulou 2 6 6
William Norton 0 1 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Daniele Rapagnetta 1 w/o
Eleftherios Neos 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Mattia Ricci 2 6 6
Rocco Piatti 0 4 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Max Van Nunen 0 0 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Toby Martin 2 6 6
Ruben Hartig 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Hugo Pierre 2 6 6
Ahmed Mouhan 0 1 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Alexey Nesterov 2 6 6
Sam Hoskins 0 0 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Stijn Slump 2 6 2 16
Felipe Virgili Berini 1 3 6 14
06.11.23
2-a rundă de calif.
Lorenzo Lorusso 2 6 6
Filippo Alberti 0 4 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Philip Henning 2 6 6
Saba George Nanobashvili 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Deji Thomas-Smith 2 3 6 12
Felix Mischker 1 6 4 10
06.11.23
2-a rundă de calif.
Frederic Schlossmann 2 6 3 12
Tommaso Vola 1 4 6 10
06.11.23
2-a rundă de calif.
Jan Kupcic 2 7 6
Maj Premzl 0 60 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Sven Corbinais 2 5 7 10
Evan Jarzaguet 1 7 63 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Leo Deflandre 2 6 6
Joan Busoms Puig 0 4 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Paul Ender 2 6 3 10
Enzo Camargo Lima 1 4 6 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Luca Matteo Sobbe 2 6 6
Leonardo Iemmi 0 4 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Patrick Schoen 2 7 6
Giuseppe Tresca 0 62 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ludovico Vaccari 2 6 1 11
James Beaven 1 4 6 9
bărbaţi simplu Hard Egypt M25 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Boris Pokotilov 2 6 6
Giorgi Giorgadze 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Adam Jones 2 6 6
Frederik Brindoepke 0 4 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Cengiz Aksu 2 6 6
Xirui Liu 0 2 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Runyu Zhao 2 6 6
Vadym Konovchuk 0 1 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Yousef Khamis 2 7 6
Theertha Shashank Macherla 0 63 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Renlong Pang 2 6 6
George Gregoriou 0 2 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Faris Zakaryia 2 3 6 10
Cedric Stanke 1 6 3 8
06.11.23
2-a rundă de calif.
Pavel Verbin 2 6 6
Alexey Aleshchev 0 1 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Tai Sach 2 6 6
Zekai Li 0 4 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Karim El Feky 2 2 6 10
Eric Jr. Olivarez 1 6 1 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Nicolas Ifi 2 6 6
Ruslan Tiukaev 0 0 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Matic Dimic 2 6 6
Abdulhamid Mubarak 0 4 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Karim Ibrahim 2 6 6
Mykhailo Mossur 0 4 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Thorben Sannen 2 6 7
Akram El Sallaly 0 3 62
06.11.23
2-a rundă de calif.
Aljaz Jeran 2 6 6
Alexander Krylov 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Gian Durrer 1 1 4
Harrison Adams retragere 0 6 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M25 Trnava seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă de calif.
Jonathan Mridha 2 6 6
Simon Norrman 0 1 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Johannes Ingildsen 2 6 6
Andriy Poritskyy 0 0 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Matej Vocel 2 6 6
Vitalii Hnidets 0 3 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Michael Shaw 2 4 6 10
Samuel Puskar 1 6 1 6
06.11.23
1-a rundă de calif.
Andrea Guerrieri 2 6 6 10
Matyas Cerny 1 71 3 7
06.11.23
1-a rundă de calif.
Aleksandr Braynin 2 6 6 10
Serafin Zund 1 72 1 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Matvey Minin 2 6 6
Daniel Paty 0 4 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6
Patrik Rikl 0 3 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Roman Postolka 2 6 6
Jan Hrazdil 0 3 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Sander Jong 2 6 6
Janos Fekete 0 3 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Arslanbek Aitkulov 2 4 7 10
Xavier Jakubovic 1 6 5 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Michal Krajci 2 6 6
Daniel Balascak 0 3 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Peter Buldorini 2 6 6
Peter Nad 0 4 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Vito Tonejc 2 6 6
Andrej Krajcik 0 4 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Jonas Pelle Hartenstein 2 6 6
Patrik Homola 0 2 2
06.11.23
1-a rundă de calif.
Aleksander Chayka 2 2 7 10
Leopold Zima 1 6 63 5
bărbaţi simplu Hard Japan Matsuyama Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Zhe Li 2 4 6 6
Tatsuma Ito 1 6 4 2
06.11.23
Calificare
Hiroki Moriya 2 1 6 6
Yan Bai 1 6 3 1
06.11.23
Calificare
Naoki Nakagawa 2 6 6
Yusuke Takahashi 0 3 2
06.11.23
Calificare
Blake Ellis 2 6 0 7
Rio Noguchi 1 4 6 5
06.11.23
Calificare
August Holmgren 2 6 7
Egor Gerasimov 0 4 63
06.11.23
Calificare
James Kent Trotter 2 2 6 7
Ernesto Escobedo 1 6 4 68
06.11.23
1-a rundă
James McCabe 2 6 6
Frederico Ferreira Silva 0 3 2
bărbaţi simplu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă
Stan Wawrinka 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 0 2
06.11.23
1-a rundă
Constant Lestienne 2 6 6
Calvin Hemery 0 3 2
06.11.23
1-a rundă
Dominic Thiem 2 6 6
Matteo Martineau 0 4 2
06.11.23
1-a rundă
Lorenzo Sonego 2 2 6 7
Marcos Giron 1 6 3 63
06.11.23
1-a rundă
Harold Mayot 2 6 1 6
Yosuke Watanuki 1 4 6 4
06.11.23
1-a rundă
Alexander Shevchenko 2 6 7
Mathias Bourgue 0 4 5
06.11.23
1-a rundă
Luca Van Assche 2 3 6 7
Botic Van De Zandschulp 1 6 3 65
bărbaţi simplu Indoor Hard Bulgaria Sofia seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Billy Harris 2 6 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 2 1
femei simplu Zgura USA W100 Charleston seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă de calif.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Kalli Minor 0 0 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Rasheeda Mcadoo 2 3 6 6
Salma Ewing 1 6 3 0
06.11.23
1-a rundă de calif.
Jessica Failla 2 6 6
Dasha Plekhanova 0 3 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Alana Smith 2 1 7 7
Victoria Bervid 1 6 66 5
06.11.23
1-a rundă de calif.
Maria Kozyreva 2 6 6
Maria Carolina Ferreira Turchetto 0 3 4
06.11.23
1-a rundă de calif.
Ashley Lahey 2 7 6
Tori Kinard 0 5 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Victoria Hu 2 6 6
Ayana Akli 0 2 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Anna Sinclair Rogers 2 5 6 6
Mia Yamakita 1 7 2 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Danielle Willson 2 6 2 6
Jaeda Daniel 1 1 6 3
06.11.23
1-a rundă de calif.
Alexis Blokhina 2 6 6
Miah Webb 0 1 2
06.11.23
1-a rundă de calif.
Katherine Hui 2 6 4 6
Whitney Osuigwe 1 2 6 2
06.11.23
1-a rundă de calif.
Anna Zyryanova 2 6 4 7
Liga Dekmeijere 1 0 6 5
06.11.23
1-a rundă de calif.
Sahaja Yamalapalli 2 6 6
Chelsea Sawyer 0 3 2
06.11.23
1-a rundă de calif.
Akasha Urhobo 2 6 6
Ellasyn DeFord 0 3 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Ava Markham 2 6 6
Marina Davtyan 0 1 1
06.11.23
1-a rundă de calif.
Dj Bennett 2 6 6
Elena Ecker 0 0 0
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Manca Pislak 2 6 6
Ayline Esina Samardzic 0 0 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Alana Tuayeva 2 3 6 11
Marion Viertler 1 6 4 9
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anastasia Mozgaleva 2 6 6
Ipek Sakiroglu 0 1 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Stefana Lazar 2 6 6
Katalina Petrova 0 0 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Krystyna Pochtovyk 2 6 6
Melis Ayda Uyar 0 4 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Maria Daciana Ciubotaru 2 6 5 10
Iulia Andreea Ionescu 1 1 7 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Duru Soke 2 6 6
Zoziya Kardava 0 3 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ines Faltinger 2 6 6
Denisa Elena Plesa 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Fatma Idrizovic 2 4 6 10
Ella Sahnis 1 6 4 8
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anastasia Golubkova 2 1 7 10
Valerija Maija Kargina 1 6 5 7
06.11.23
2-a rundă de calif.
Bianca Bulat 2 6 6
Nikoletta Muller 0 0 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Irem Kurt 2 6 3 11
Lucia Tognoni 1 2 6 9
06.11.23
2-a rundă de calif.
Joulia Cristiana Cirstea 2 6 6
Ananya Vartak 0 2 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Mirjana Jovanovic 2 3 6 10
Gozde Turhan 1 6 1 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ada Kumru 2 5 6 10
Defne Aslanbas 1 7 2 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Erika Bosaia 2 6 6
Franziska Sziedat 0 4 2
femei simplu Zgura Spain W15 Castellon seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Angelica Raggi 2 4 6 10
Maria Oliver Sanchez 1 6 3 8
06.11.23
Calificare
Costanza Traversi 2 6 0 10
Carmen Lopez Martinez 1 1 6 8
06.11.23
Calificare
Esther Lopez Alcaraz 2 6 6
Sara Conde 0 2 0
06.11.23
Calificare
Barbara Dessolis 1 6 3
Fernanda Astete retragere 0 0 1
06.11.23
Calificare
Mina Hodzic 2 6 6
Wozuko Mdlulwa 0 4 2
06.11.23
Calificare
Jimar Gerald Gonzalez 2 6 6
Elena Giovanna Giessler 0 2 3
06.11.23
Calificare
Judith Hernandez Miranda 2 6 6 10
Africa Burillo Berezak 1 75 0 5
06.11.23
Calificare
Sarah Tatu 2 6 6
Claudia Sofia Martinez Solis 0 1 3
femei simplu Indoor Hard USA W15 Champaign seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Ayumi Miyamoto 2 6 6
Kida Ferrari 0 1 1
06.11.23
Calificare
Mckenna Schaefbauer 2 6 6
Michaela Eddins 0 3 1
06.11.23
Calificare
Madeline Atway 2 6 6
Susanna Maltby 0 4 1
06.11.23
Calificare
Annika Penickova 2 6 6
Kira Matushkina 0 1 0
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Diana Maria Mihail 1 6
Georgina Hays retragere 0 0
06.11.23
Calificare
Carson Branstine 2 6 6
Marie Vogt 0 1 2
06.11.23
Calificare
Hanna Vinahradava 2 6 7
Martina Peretti 0 3 5
06.11.23
Calificare
Carlotta Moccia 2 6 7
Aaddi Gupta 0 1 63
06.11.23
Calificare
Zhanel Rustemova 2 7 4 10
Vilma Krebs Hyllested 1 5 6 6
06.11.23
Calificare
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 6 6
Luise Reisel 0 3 0
06.11.23
Calificare
Carmen Andreea Herea 2 6 6
Diana Chehoudi 0 2 2
06.11.23
Calificare
Saoirse Breen 2 7 7
Ida Clement 0 64 5
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Margarita Skryabina 1 6 3
Anna Jakovleva retragere 0 1 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Arina Solomatina 2 7 6
Christine Gouws 0 5 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Alexandra Vasilyeva 2 6 6
Martina Smolenova 0 2 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Izabela Heinzova 2 6 6
Gabriela Nanova 0 4 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Alisa Kummel 2 6 6
Wei Zheng 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Matylda Burylo 2 6 7
Elizabeth Danailova 0 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Liana Cammilleri 2 6 6
Ekaterina Suvorova 0 0 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Carolann Delaunay 2 6 6
Ksenia Meshcheryakova 0 4 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Carla Fity 2 7 6
Vivien Noemi Faludi 0 61 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Tian Xin Chang 2 3 6 10
Elina Popescu 1 6 3 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Sholape Ayanbadejo 2 6 5 10
Svetlana Gracheva 1 1 7 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Ustiniya Lekomtseva 1 w/o
Ekaterina Grom 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anastasia Goncharova 2 2 6 6
Anamaria Kurtsikashvili 0 4 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Valeria Braslavskaya 2 6 6
Pola Piaskowska 0 4 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Micol Salvadori 2 4 6 10
Ju-Yun Jeng 1 6 0 6
06.11.23
2-a rundă de calif.
Amy Sucha 2 6 6
Tabeth Tadoum 0 3 1
femei simplu Hard Dominican Republic W25 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Lilian Poling 2 1 6 10
Karma Yacavino 1 6 3 5
06.11.23
Calificare
Lucie Petruzelova 2 6 6
Emma Mazzoni 0 2 2
06.11.23
Calificare
Katerina Mandelikova 2 6 6
Brianna Baldi 0 4 1
06.11.23
Calificare
Emma Van Poppel 2 6 6
Oziera Ahmad 0 2 4
06.11.23
Calificare
Marika Jones 2 6 6
Ana M Becerra 0 4 4
06.11.23
Calificare
Petja Drame 2 6 6
Nell Miller 0 2 1
06.11.23
Calificare
Gina Kondos 2 6 3 10
Summer Curtis 1 4 6 8
06.11.23
Calificare
Jordan Fenton 2 6 6
Nessa Pratt 0 2 1
femei simplu Carpet Italy W25 Solarino seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Pemra Ozgen 2 6 6
Virginia Ferrara 0 2 1
06.11.23
Calificare
Katerina Tsygourova 1 6 4
Anastasia Abbagnato retragere 0 4 2
06.11.23
Calificare
Antonia Schmidt 2 6 6
Ireni Lucia 0 1 3
06.11.23
Calificare
Emilie Lindh Gallagher 2 6 6
Federica Sacco 0 1 0
06.11.23
Calificare
Arianna Zucchini 2 6 6
Bojana Klincov 0 4 4
06.11.23
Calificare
Linda Klimovicova 2 6 6
Melania Delai 0 1 1
06.11.23
Calificare
Beatrice Ricci 2 6 6
Carolina Troiano 0 4 3
06.11.23
Calificare
Samira De Stefano 2 4 6 10
Greta Greco Lucchina 1 6 4 6
femei simplu Zgura Greece W40 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Laura Svatikova 2 7 6
Jenny Lim 0 63 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anna Turati 2 6 6
Defne Cirpanli 0 0 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Oana Gavrila 2 6 6
Jovana Peric (SRB) 0 0 0
06.11.23
2-a rundă de calif.
Katarina Stresnakova 2 6 6
Diana Maria Ilie 0 4 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Claudia Hoste Ferrer 2 6 7
Simona Ogescu 0 4 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anna Gabric 2 7 6
Alyssa Reguer 0 5 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Gloria Ceschi 2 6 6
Sina Herrmann 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anastasia Iamachkine 2 6 6
Leticia Matuszewski 0 2 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Isabella Barrera Aguirre 0 1 3
06.11.23
2-a rundă de calif.
Oleksandra Oliynykova 2 6 6
Emma Slavikova 0 0 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Lian Tran 2 6 6
Ena Kajevic 0 1 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Anastasia Zolotareva 2 6 6
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 0 3 4
06.11.23
2-a rundă de calif.
Margarita Ignatjeva 2 2 7 6
Ivana Sebestova 1 6 64 2
06.11.23
2-a rundă de calif.
Lucie Nguyen Tan 2 6 6
Maddalena Giordano 0 0 1
06.11.23
2-a rundă de calif.
Fabienne Gettwart 2 7 7
Ingrid Vojcinakova 0 64 5
06.11.23
2-a rundă de calif.
Sofia Rocchetti 2 6 6
Iveta Dapkute 0 3 3
femei simplu Indoor Hard Canada W60+H Calgary seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Calificare
Caroline Romeo 2 6 7
Teah Chavez 0 2 5
06.11.23
Calificare
Amy Zhu 2 2 6 6
Nagi Hanatani 1 6 3 2
06.11.23
Calificare
Katarina Jokic 2 6 3 6
Chelsea Fontenel 1 0 6 1
06.11.23
Calificare
Kylie Mckenzie 2 6 6
Anna Ulyashchenko 0 3 3
06.11.23
Calificare
Isabelle Boulais 2 7 7
Sara Daavettila 0 66 5
06.11.23
Calificare
Martina Okalova 2 7 6
Savanna Ly 0 5 0
06.11.23
Calificare
Allura Zamarripa 2 6 6
Ellie Daniels 0 3 2
06.11.23
Calificare
Kira Pavlova 2 6 6
Paris Corley 0 0 2
femei simplu Hard Mexico Cancun seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Finală
Iga Swiatek 2 6 6
Jessica Pegula 0 1 0
bărbaţi dublu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă
Hugo Nys/Jan Zielinski 2 6 6 10
Sander Arends/Miguel-Angel Reyes-Varela 1 3 74 1
06.11.23
1-a rundă
Fabio Fognini/Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Marcelo Demoliner/Rafael Matos 0 4 4
06.11.23
1-a rundă
Lloyd Glasspool/John Peers 2 6 7 14
Robert Galloway/Albano Olivetti 1 74 65 12
bărbaţi dublu Indoor Hard Bulgaria Sofia seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă
Simone Bolelli/Matwe Middelkoop 2 6 6
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 0 4 4
06.11.23
1-a rundă
Andrey Golubev/Denys Molchanov 2 7 2 10
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 1 66 6 7
06.11.23
1-a rundă
Julian Cash/Nikola Mektic 2 4 6 10
Nikola Cacic/Philipp Oswald 1 6 1 7
femei dublu Carpet Italy W25 Solarino seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
1-a rundă
Francesca Gandolfi/Greta Greco Lucchina 1 w/o
Anastasia Abbagnato/Virginia Ferrara 0
femei dublu Hard Mexico Cancun seturi 1 2 3 4 5
06.11.23
Finală
Laura Siegemund/Vera Zvonareva 2 6 6
Nicole Melichar/Ellen Perez 0 4 4
<