Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Canada Calgary Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Liam Draxl 2 6 6
Dominik Koepfer 0 4 3
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lucas Renard 1 w/o
Yassine Dlimi 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mark Whitehouse 2 4 6 6
Gabi Adrian Boitan 1 6 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexander Cozbinov 2 6 6
William Mroz Mroz 0 2 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alex Rybakov 2 6 6
Joshua Sheehy 0 3 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alfredo Perez 2 6 6
Mathis Debru 0 4 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Evan Zhu 2 7 7
Tyler Bowers 0 65 63
12.11.23
1-a rundă de calif.
Keegan Smith 2 6 6
Jody Maginley 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Hunter Heck 2 7 6
Ezekiel Clark 0 5 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Inaki Montes-De La Torre 2 6 6
Keenan Mayo 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Oliver Okonkwo 2 6 3 7
Christian Harrison 1 4 6 69
12.11.23
1-a rundă de calif.
Murphy Cassone 2 7 6
Nathan Ponwith 0 5 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Cooper Williams 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 2 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Sweden Danderyd Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Vasil Kirkov 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Sebastian Eriksson 0 4 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Billy Harris 2 6 7
Henrik Bladelius 0 1 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexis Gautier 2 6 6
Ludvig Fredrik Hede 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Adrian Oetzbach 2 6 6
Adrian Andreev 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Petr Nouza 2 7 7
Remy Bertola 0 64 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Hazem Naow 2 6 6
Mohamed Safwat 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marvin Moeller 2 6 6
Yaroslav Demin 0 3 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alibek Kachmazov 2 6 6
Nikoloz Basilashvili 0 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Elmer Moller 2 6 7
Patrick Kaukovalta 0 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mika Brunold 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 0 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexander Blockx 2 7 7
Andrea Guerrieri 0 5 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Canada Drummondville Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nicaise Muamba 2 6 4 7
Kai Wehnelt 1 4 6 63
12.11.23
1-a rundă de calif.
Colin Markes 2 6 6
Kuang Qing Xu 0 4 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Luca Wiedenmann 2 6 4 6
Trey Hilderbrand 1 3 6 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Kiranpal Pannu 2 6 6
Evan Bynoe 0 0 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Filippo Moroni 2 6 6
Eloi Roux 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Giles Hussey 2 6 6
Sid Donarski 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexander Kotzen 2 6 6
Roko Horvat 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Olaf Pieczkowski 2 7 5 6
Marko Stakusic 1 65 7 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Patrick Brady 2 7 6
Kelsey Stevenson 0 64 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Leo Vithoontien 2 6 6
Benjamin Sigouin 0 4 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Junghee You 2 6 4 7
Ben Jones 1 3 6 65
12.11.23
1-a rundă de calif.
Benjamin Thomas George 2 6 4 6
Gabriel Decamps 1 3 6 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland Helsinki Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Corentin Moutet 2 6 3 6
Sumit Nagal 1 3 6 2
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Knoxville Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Alex Michelsen 2 7 4 6
Denis Kudla 1 5 6 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Japan Kobe Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Yan Bai 2 6 6
Arthur Weber 0 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Yasutaka Uchiyama 2 6 6
Rei Sakamoto 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Yunseong Chung 2 6 6
Sanhui Shin 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Yusuke Takahashi 1 6 4
Philip Sekulic retragere 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Blake Ellis 2 6 6 7
Naoki Nakagawa 1 2 76 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Giovanni Fonio 2 7 6
Hiroki Moriya 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
August Holmgren 2 6 6
Omni Kumar 0 2 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Rio Noguchi 2 6 6
Mathys Erhard 0 4 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Shinji Hazawa 1 5
Ernesto Escobedo retragere 0 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
James Kent Trotter 2 6 7
Colin Sinclair 0 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Andrew Fenty 1 6
Egor Gerasimov retragere 0 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Kalin Ivanovski 2 6 6 6
Ryuki Matsuda 1 72 2 2
bărbaţi simplu Zgura Peru Lima 2 Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Luciano Darderi 2 4 6 7
Mariano Navone 1 6 3 5
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Gabriele Pennaforti 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Bolivia M15 Cochabamba seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
2-a rundă de calif.
Ignacio Novo 2 3 6 10
Maximo Oberto Calleri 1 6 4 4
12.11.23
2-a rundă de calif.
Brandon Perez 2 7 6
Lautaro Correa Beguerie 0 64 0
12.11.23
2-a rundă de calif.
Amador Salazar 2 6 6
Thiago Mauricio 0 0 0
12.11.23
2-a rundă de calif.
Vitek Horak 2 6 6
Pablo Serrano Gonzalez 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Matheus Cury Bueres 2 4 6 10
Julian Cundom 1 6 4 1
12.11.23
2-a rundă de calif.
Matheus Cury Bueres 2 6 6
Benjamin Denis Alarcon 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Francisco Faigenbaum 2 7 7
Mateo Alejandro Torre Antezana 0 69 5
12.11.23
2-a rundă de calif.
Nicolas Hollender 2 6 7
Manuel Mouilleron Salvo 0 4 65
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nicolas Hollender 2 6 6
Carlos Andres Doria Medina Aviles 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Valentin Basel 2 6 6
Franco Marini 0 0 2
12.11.23
2-a rundă de calif.
Valentin Basel 2 6 7
Lucio Ratti 0 2 66
12.11.23
2-a rundă de calif.
Benjamin Torres 2 4 6 10
Tadeo Meneo 1 6 4 8
12.11.23
2-a rundă de calif.
Tomas Martinez 2 6 6
Francisco Faigenbaum 0 2 3
12.11.23
2-a rundă de calif.
Felipe De Dios 2 6 6
Valentin Manuel Greco 0 4 2
12.11.23
2-a rundă de calif.
Gino Romano 2 6 6
Gustavo Teisen Pereira 0 4 2
12.11.23
2-a rundă de calif.
Lucca Pinto 2 6 6
Joel Angel Lucero 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lucca Pinto 2 6 6
Guilherme Meale 0 4 4
12.11.23
2-a rundă de calif.
Bruno Fernandez 2 6 6
Nahuel Fernandez 0 4 2
12.11.23
2-a rundă de calif.
Diego Ortiz Gamonal 2 7 7
Vitor Leal 0 65 5
12.11.23
2-a rundă de calif.
Nikos Lehmann 2 7 6
Mateo Matulovich 0 5 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lautaro Correa Beguerie 2 6 6
Mateo Branc 0 4 4
12.11.23
2-a rundă de calif.
Ramiro Amarilla 1 6 2
Elbert Barr retragere 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ramiro Amarilla 2 4 6 12
Felipe Pagnacco 1 6 3 10
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nahuel Fernandez 2 7 6
Eugenio Almeida Junior 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Thiago Mauricio 2 6 6
Rodrigo Ochoa Ibarguengoitia 0 0 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Maximo Oberto Calleri 2 6 6
Ryan Augusto dos Santos 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tadeo Meneo 2 6 6
Marco Santa Cruz Rojas 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sergis Kyratzis 2 7 6
Thomas Kostka 0 63 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Adrian Bodmer 1 6 2
Vladimir Kravec retragere 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Patric Prinoth 2 6 6
Aidan Lam Meng Bart 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Vasil Yehorov 2 6 6
Daniel Blazka 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Simon Freund 2 6 6
Edward Etty 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Graham Maassen 2 6 6
Christos Antonopoulos 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
James Davis 2 6 6
Vladimir Holban 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 6
Brett Winters 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Philip Hjorth 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 3 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lior Goldenberg 2 6 6
Stephanos Schinas 0 0 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jibran Akhtar 2 6 6
Tasos Taiganides 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Max Benaim 2 6 6
Maximo Nagele 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sean Hodkin 2 6 6
Marc Vives Martinez 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Arthur Van Der Kooij 2 7 6
Anes Latifovic 0 64 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Younes Lalami Laaroussi 2 6 6
Gabriel Matuszewski 0 4 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ioannis Kountourakis 2 6 6
Tom Varzandeh 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jera Staley 2 6 6
William Norton 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Dominique Graf 2 6 6
Jaka Protic Zakelj 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Christopher Papa 2 6 6
Stergios Achilleas Papadopoulos 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Max Cunat 2 6 6
Tomas Krcma 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Rocco Piatti 2 6 6
Patrick Toman 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Evangelos Kypriotis 2 4 7 10
Georgios Valaris 1 6 5 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sergo Sikharulidze 2 5 6 10
Nicola Ion 1 7 0 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gianluca Coloma-Heck 2 6 6
Michael Kokkinis 0 0 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mateusz Kulakowski 2 5 6 10
Elias Julian Werner 1 7 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sasa Markovic 2 7 7
Paulo Knippling 0 5 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jannik Maute 2 6 7
Filip Krolo 0 1 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Noah Merre 2 6 6
Andreas Polichronopoulos 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Kevin Humpfner 2 6 6
Dario Drebenstedt 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nazar Oliynykov 1 6 2
Piotr Kusiewicz retragere 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Andreas Loizas 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Emil Rast 2 6 6
Daniel Shemesh 0 1 4
bărbaţi simplu Hard Thailand M15 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Andre Ilagan 1 6
Goncalo Oliveira retragere 0 3
bărbaţi simplu Hard Malaysia M15 Kuching seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ren Nakamura 1 5
Nuno Van Os retragere 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Anthony Susanto 2 4 6 10
Leroy Yong 1 6 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ying-Ze Chen 2 6 6
Amrutjay Mohanty 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Zhou Mingzhou 2 6 6
Marco Danielo Geronimo 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lakshya Gupta 2 7 2 10
Christian Didier Chin 1 5 6 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gunawan Trismuwantara 2 6 6
Hudson Baxter 0 3 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tzu Li Chang 2 7 3 10
Daniel Leong Prickett 1 5 6 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Umberto Giovannini 2 6 7
Sam Hoskins 0 3 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Cesar Bourgois 2 6 6
Giacomo Crisostomo 0 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Antoine Vincent 2 6 6
Rishabdev Raman 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Max Van Nunen 2 6 6
Takahiro Kubo 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Maurus Malgiaritta 2 6 6
Connor Richardson 0 2 2
12.11.23
Finală
Egor Agafonov 2 6 4 7
Max Wiskandt 1 4 6 67
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nikola Basic 2 4 6 10
Youssef Boubaker 1 6 2 7
12.11.23
1-a rundă de calif.
Enzo Camargo Lima 2 6 3 10
Adam Majchrzak 1 3 6 7
12.11.23
1-a rundă de calif.
Raffael Schaer 2 6 6
Med Anis Sakka 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jasza Szajrych 2 6 6
Egor Pishchelev 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Aaron Gil Garcia 2 6 6
Radhouane Kouni 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Saba George Nanobashvili 2 6 6
Omar Hamzaoui 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Oskar Grzegorzewski 2 6 6
Harold Van Raemdonck 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Fryderyk Lechno-Wasiutynski 2 6 7
Hoan Mouret 0 3 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Leo Matthysen 2 6 6
Alvaro Garcia 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Christophe Pognon 2 6 6
Arthur Laborde 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Argentina M15 Rosario seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Juan Carlos Prado Angelo 2 6 4 7
Lorenzo Joaquin Rodriguez 1 3 6 67
bărbaţi simplu Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Semifinală
Facundo Mena 2 1 6 10
Roberto Cid Subervi 1 6 4 4
12.11.23
Sfert de finală
Facundo Mena 1 6 4
Paulo Andre Saraiva Dos Santos retragere 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Leonardo Civita-Telles 2 6 6
Janio Villanueva Quintana 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Emmett Ward 2 6 6
Niklas Grunewald 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Michael Bramorski 2 6 1 10
Mahir Dalwani 1 1 6 4
12.11.23
Sfert de finală
Felix Corwin 2 6 6
Jacob Brumm 0 2 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Isaac Nortie Nortey 2 6 7
Lucca C Pignaton 0 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alex Jones 2 6 6
Victor Braga 0 4 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Dominik Buzonics 2 6 6
Blake Antonio Fuentes Gilbert 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Paul Spencer 2 6 7
Jonathan Backman 0 2 64
12.11.23
Semifinală
Bruno Kuzuhara 2 6 6
Felix Corwin 0 4 2
12.11.23
Sfert de finală
Bruno Kuzuhara 2 6 1 10
Henrik Wiersholm 1 4 6 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Joe Misrahi 2 3 6 10
Hien Pham 1 6 4 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Diego Ignacio Munoz Gajardo 2 6 6
Gabriel Jose Matos Fermin 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Edoardo Lodovico Cattaneo 2 6 6
Masood Eisa-Beygi 0 0 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marcel Kamrowski 2 6 6
Vitor Costa Goncalves 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Karim Al-Amin 2 7 6
Shu Matsuoka 0 64 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Breno Braga 2 4 6 10
Zachary Prince 1 6 3 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lars Goran Verwerft 2 7 6
Joaquin Bianchi 0 5 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Matvey Greschner 2 3 6 13
Yerry Zorrilla 1 6 4 11
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Richard Muzaev 2 6 6
Farzan Amiri 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Xirui Liu 2 6 6
Pavel Kravchenko 0 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Sam Bird 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Kai Stetzer 2 6 5 10
Massimo Brambati 1 4 7 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Theertha Shashank Macherla 2 6 6
Jamie Krattiger 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nicolas Ifi 2 6 6
George Gregoriou 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Daniel Litvinov 2 6 6
Aleksei Vidunov 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jakub Novak (2003) 2 6 6
Savelii Shpita 0 4 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Valentin Kopeikin 2 6 6
Zakhar Martsinkevich 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Strahinja Cejovic 2 6 6
Daniil Evseev 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Dzhordzho Binda 2 6 7
Aryan Lakshmanan 0 3 65
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ioan Alexandru Teglas 2 6 6
Luca Mcmanus 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Vardan Manukyan 2 6 6
Runyu Zhao 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Filippo Mondini 2 6 7
Dmytro Shirokyi 0 3 62
12.11.23
1-a rundă de calif.
Heng Yi Zhang 2 4 6 10
Vladimir Aliev 1 6 3 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Oskar Oliver Stuchlik 2 6 6
Abdulhamid Mubarak 0 4 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Amirkhamza Nasridinov 1 6
Marc Ros Mesas retragere 0 0
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Valencia seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 6 6
Mateo Luis Alvarez Sarmiento 0 3 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Andrea Bolla 2 7 6
Iannis Miletich 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Vito Dell'Elba 2 6 6
Cyril Respaut 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Georgii Kravchenko 2 6 5 10
Samuel Martinez Arjona 1 2 7 7
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Jorge Prats Navarrete 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Martins Rocens 2 6 6
Carlos Giraldi 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Andrea Gola 2 6 4 10
Patricio Alvarado 1 2 6 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Rafael Giotis 2 6 2 10
Charles Chen 1 3 6 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Noah Perfetti 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jordi Garcia Mestre 1 6 4
Vicente Oliver Moratalla retragere 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Max Alcala Gurri 2 6 6
Pavlo Ryshty 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Joris Moret 2 6 6
Pedro Andre De Almeida Santos 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Toprak Avcibasi 2 7 6
Gerard Abad 0 5 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ivan Abramov 2 7 6
Joan Nadal 0 5 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alen Moritz Hodzic 2 7 6
Nil Regas Luis 0 66 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 2 6 6
Cesar Casas Espinosa 0 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sam Kydd Baumgartner 2 6 6
Tancredi Alfano 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
David Naharro 2 1 6 10
Pablo Martinez Gomez 1 6 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Federico Valle 2 6 7
Rodrigo Mora Clement 0 4 65
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alejandro Juan Mano 2 6 2 10
Sami Ben Abdennibi 1 4 6 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jacopo Bilardo 2 6 6
Noah Regas Luis 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ausias Martin Melo 1 5
Vivek Kolluru retragere 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Carles Cordoba 2 3 7 10
Enrique Bogo 1 6 5 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Darius Florin Pop 2 6 6
Alvaro Peiro Serrano 0 0 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alejo Sanchez Quilez 2 6 6
Artem Alekseychuk 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Milan Markovits 2 7 6
Valerio Perruzza 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ye Hongyu 2 6 5 10
Asier Civera Martinez 1 2 7 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Pablo Roche Alcaya 2 7 6
Ian Luca Cervantes Tomas 0 66 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Artem Avdieiev 2 4 6 10
Saveliy Ivanov 1 6 4 7
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mario Arce Fernandez 2 6 6
Sergi Fita Juan 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Pablo Aunion 2 5 6 10
Pedro Iamachkine 1 7 4 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Manuel Belda 2 6 6
Peetu Pohjola 0 2 2
bărbaţi simplu Hard USA M15 Winston Salem seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Garrett Johns 2 2 6 6
Dhakshineswar Suresh 1 6 0 0
bărbaţi simplu Zgura Turkey M25 Antalya seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marsel Ilhan 2 6 7
Maxim Krapivin 0 2 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Hamid Reza Nadaf 2 3 6 10
Makar Elesin 1 6 3 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mert Naci Turker 2 6 4 10
Sergei Pogosian 1 4 6 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
A.j. Catanzariti 2 6 6
Cihan Akay 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Calin Manda 2 6 6
Gokberk Saritas 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sergey Fomin 2 6 2 10
Amir Milushev 1 0 6 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
S Mert Ozdemir 2 6 6
Vladislav Tasenkov 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ivan Denisov 2 6 6
Samuel Stolarik 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stefan Palosi 2 6 6
Ahmet Atabay 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gian Matias Di Natale 2 6 6
Samuil Konov 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Illya Beloborodko 2 6 3 12
Vlad Andrei Dumitru 1 4 6 10
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mihai Razvan Marinescu 2 6 6
Daniil Golubev 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexander Grekul 2 4 6 10
Paul Roeder 1 6 3 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ivan Kazakov 1 6 4
Maksim Tikhomirov retragere 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Federico Campana 2 6 6
Melih Anavatan 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Maksim Shin 2 6 6
Berk Ilkel 0 3 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Umut Kaan Yenilmez 2 6 6
Tair Niyazov 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Josh Reid 2 6 7
Alp Horoz 0 3 63
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ioan Alexandru Chirita 2 6 6
Cem Christopher Kucukhuseyin 0 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6
Kaya Arinc 0 3 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ilya Snitari 2 6 6
Justin Engel 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Niccolo Ciavarella 2 6 6
Radovan Michalik 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6
Ilgiz Kamchibekov 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marko Maksimovic 1 7 4
Juliusz Bienkiewicz retragere 0 5 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Erik Tkalenko 2 2 7 10
Christian Fellin 1 6 5 7
12.11.23
1-a rundă de calif.
Matthias Ujvary 2 6 6
Bora Sengul 0 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
David Fix 2 6 6
Cian Maguire 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Yannik Kelm 2 6 3 10
Nikola Puntaric 1 3 6 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mariano Tammaro 2 6 3 10
Giulio Colacioppo 1 1 6 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Antoni Fabre 2 6 6
Maxim Zhukov 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Norbert Marosik 2 4 6 10
Dmitry Dolzhenkov 1 6 1 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Simon Norrman 2 6 6
Mustafa Erdogan 0 1 0
bărbaţi simplu Hard USA M25 Austin seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Pierre Yves Bailly 2 2 6 6
Siem Woldeab 1 6 4 3
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Miguel Damas 2 6 7
Javier Barranco Cosano 0 3 65
bărbaţi simplu Hard Greece M25 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Arthur Gea 2 2 6 6
Cezar Cretu 1 6 3 2
bărbaţi simplu Hard Thailand M25 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Congsup Congcar 2 6 6
Ivan Panin 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Natthasith Kunsuwan 2 6 6
Arnav Kapoor 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Zheng Baoluo 2 3 6 10
Alexey Shtengelov 1 6 2 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Thantub Suksumrarn 2 6 6
Ryan Ye 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Blake Bayldon 2 6 6
Songrit David Chanbubpha 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Cade Birrell 2 6 3 10
Aditya Nandal 1 1 6 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Dharmil Shah 2 6 6
Ashkan Ghorbanzadeh 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Rohan Mehra 2 7 6
Anapat Timangkul 0 60 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jiayang Dong 2 6 6
Natthayut Nithithananont 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Radu Ioan Popa 1 6 3
Bohua Dong retragere 0 4 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Ruben Hartig 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Toby Martin 2 6 6
Anthony Wright 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Miguel Garcia 2 6 6
Joan Busoms Puig 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stefan Frljanic 2 6 6
Lyle Zaloumis 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Filippo Giovannini 2 6 2 10
Diego Fernandez Flores 1 3 6 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexey Nesterov 2 5 6 10
Maxime Dubouch 1 7 1 8
12.11.23
Finală
Clement Tabur 2 3 6 6
Hady Habib 1 6 3 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Siim Troost 2 6 6
Simone Rivoira 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Leonid Sheyngezikht 2 6 6
Hugo Soares 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stefan Peter Hampe 2 6 6
Ahmed Mouhan 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Philip Henning 2 6 6
Victor Kuznetsov 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ryusuke Horiuchi 2 6 7
Leon Formella 0 4 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Pijus Vaitiekunas 2 3 7 10
Pablo Trochu 1 6 66 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stevan Popovic 2 7 6
Federico Bove 0 64 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gabriele Camilli 2 6 6
Omar Knani 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Niklas Waldner 2 6 6
Laelson Rodrigues 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Frederic Schlossmann 2 6 6
Eduard Silviu Schipor 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lorenzo Ferri 2 4 6 15
Rayen Hermassi 1 6 4 13
12.11.23
1-a rundă de calif.
Aleksandr Lobanov 2 6 6
Kirill Kolganov 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sven Corbinais 2 6 6
Giorgio Gallizio 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Chirag Duhan 2 6 6
Riccardo Campagnola 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
Francois Van Wyk 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jurriaan Bol 2 6 6
Matei Cristian Onofrei 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Kylian Collignon 2 7 6
Nicolas Kobelt 0 5 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ivo Vercik 2 6 6
Max Batyutenko 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Brian Bozemoj 2 3 6 10
Aleksei Mokrov 1 6 3 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Paul Ender 2 6 6
Mohit Sharma 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Felix Mischker 2 6 6
Aron Paul Samson 0 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Luca Matteo Sobbe 2 6 6
Alexandar Balj 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nicolas Philibert 2 6 6
Charles Dossetter 0 2 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mae Malige 2 6 6
Vishal Saravanan 0 0 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
James Beaven 2 7 7
Luka Bojicic Ono 0 5 62
12.11.23
1-a rundă de calif.
Filippo Alberti 2 6 6
Nicholas Van Aken 0 1 4
bărbaţi simplu Hard Egypt M25 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Yurii Dzhavakian 2 7 2 6
Vadym Ursu 1 62 6 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M25 Trnava seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Karl Friberg 2 6 6
Lukas Pokorny 0 4 4
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Vale do seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Joao Antonio 1 6 2
Sergio Davila Godoy retragere 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tomas Almeida 2 6 6
Anthony Popyrin 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Afonso Portugal 2 6 6
Tomas Tenil 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mikel Martinez 2 6 6
Guilherme Valdoleiros 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Diogo Marques 2 6 6
Daniel Silva (POR) 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Harry Thursfield 2 6 6
Bretislav Lukas 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Vojtech Vlkovsky 2 6 6
Henrique Bork 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alexandre Ruscica 2 6 6
Peter Sychev 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Andre Stewart 2 6 6
Russell Henderson 0 3 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Keanu Elias Immler 2 6 6
Philip Sogn Biskop 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tiago Boschmans 2 7 7
Joao Portugal 0 5 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Batiste Guerra 2 6 6
Mason Dace 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marco Berti 2 6 6
Johannes Seeman 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Yoav Versloot 2 7 6
Ricardo Batista 0 5 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tomas Cortez 2 6 6
Shiva Swaroop 0 0 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Luka Talan Lopatic 2 6 6
Daniel Marincas 0 2 3
bărbaţi simplu Hard Japan Matsuyama Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Luca Nardi 2 3 6 6
Taro Daniel 1 6 4 2
bărbaţi simplu Zgura Uruguay Montevideo Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gastao Elias 2 4 6 6
Blaise Bicknell 1 6 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Renzo Olivo 2 6 7
Jose Statham 0 3 66
12.11.23
1-a rundă de calif.
Pedro Sakamoto 2 6 2 6
Matheus Pucinelli De Almeida 1 2 6 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 6
Wilson Leite 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Orlando Luz 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Valentin Vacherot 2 6 6
Valentino Aliano 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Santiago Rodriguez Taverna 2 7 7
Gonzalo Villanueva 0 5 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tristan Boyer 2 6 6
Juan Cruz Blanco Cauterucci 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alvaro Guillen Meza 2 3 6 7
Adolfo Daniel Vallejo 1 6 4 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Francisco Llanes 2 6 7
Eduardo Ribeiro 0 4 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Max Houkes 2 6 6
Federico Aguilar Cardozo 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gerard Campana Lee 2 6 6
Ignacio Buse 0 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Turin seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Novak Djokovic 2 7 6 6
Holger Rune 1 64 71 3
12.11.23
Jannik Sinner 2 6 6
Stefanos Tsitsipas 0 4 4
femei simplu Indoor Hard Spain Billie Jean King seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Jasmine Paolini 0 2 3
12.11.23
Rubber 1
Marina Stakusic 2 7 6
Martina Trevisan 0 5 3
femei simplu Indoor Hard Austria Billie Jean King seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Tamira Paszek 2 7 5 6
Giuliana Olmos 1 5 7 3
12.11.23
Fernanda Contreras Gomez 2 0 6 6
Sinja Kraus 1 6 2 4
femei simplu Indoor Hard Belgium Billie Jean King seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Yanina Wickmayer 2 6 6 6
Dalma Galfi 1 2 74 1
12.11.23
Greetje Minnen 2 3 6 6
Anna Bondar 1 6 3 4
femei simplu Indoor Hard United Kingdom Billie Jean King seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Katie Boulter 2 6 7
Kajsa Rinaldo Persson 0 1 65
12.11.23
Harriet Dart 2 7 6
Caijsa Wilda Hennemann 0 5 2
femei simplu Indoor Hard Lithuania Billie Jean King seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Anhelina Kalinina 2 6 6
Arantxa Rus 0 4 4
12.11.23
Dayana Yastremska 2 4 6 7
Suzan Lamens 1 6 1 5
femei simplu Zgura Chile Colina seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Calificare
Ekaterine Gorgodze 2 4 7 6
Makenna Jones 1 6 63 1
12.11.23
Calificare
Conny Perrin 2 6 6
Paloma Goldsmith Weinreich 0 1 0
12.11.23
Calificare
Amina Anshba 2 1 6 6
Eva Vedder 1 6 3 0
12.11.23
Calificare
Sada Nahimana 2 6 7
Antonia Vergara Rivera 0 2 62
femei simplu Zgura USA W100 Charleston seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Emma Navarro 2 6 6
Panna Udvardy 0 1 1
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gaia Squarcialupi 2 6 6
Defne Aslanbas 0 1 1
12.11.23
Finală
Valeriya Yushchenko 2 6 6
Irina Balus 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Luisa Hrda 2 6 6
Anna Schubries 0 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Basak Akbas 2 4 6 10
Daphne Belen Marquez 1 6 1 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gozde Turhan 2 7 6
Tatyana Nikolenko 0 64 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nikoletta Muller 2 6 6
Ipek Sakiroglu 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Zoziya Kardava 2 6 6
Jelena Ristic 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marion Viertler 2 6 6
Diana De Simone 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Selina Atay 2 6 6
Denisa Elena Plesa 0 4 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Anastasia Mozgaleva 2 6 6
Alana Tuayeva 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stefana Lazar 2 6 6
Meryem Alexandra Guener 0 2 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Krystyna Pochtovyk 2 6 6
Ketevan Shavishvili 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Eva Garkusha 1 2
Lorraine Lissmann retragere 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nastasja Mariana Schunk 2 6 6
Iuliia Iudenko 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Maria Daciana Ciubotaru 1 6
Annika Kannan retragere 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lidiia Rasskovskaia 2 6 6
Melis Ayda Uyar 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ines Faltinger 2 6 6
Gina Isabell Trautvetter 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Fatma Idrizovic 2 7 6
Jana Otzipka 0 5 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sofia Avataneo 1 3 5
Maria Theodora Stancescu retragere 0 6 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ekaterina Kuznetsova 2 7 4 10
Joulia Cristiana Cirstea 1 5 6 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Anastasia Komkina 2 6 6
Daria Ioana Pastoric 0 4 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Rikke De Koning 2 6 6
Eva Maria Soacate 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Bianca Bulat 2 6 6
Marina Bulbarella 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Irem Kurt 2 3 6 10
Alisa Vasileva 1 6 2 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Koharu Niimi 2 6 6
Rebeca Maria Tudose 0 3 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Monika Wojcik 2 7 6
Elena Grekul 0 5 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ann Akasha Ceuca 2 7 6
Ananya Vartak 0 64 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Maria Sysoeva 2 6 7
Noka Juric 0 2 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Valerija Maija Kargina 2 6 6
Gloria Contrino 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mirjana Jovanovic 2 6 6
Sofiia Suslova 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Irmak Budak 2 6 6
Anna Bochoradze 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Daria Shubina 2 6 7
Florencia Belen Moron 0 3 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Deniz Dilek 2 6 7
Iulia Andreea Ionescu 0 4 5
femei simplu Zgura Argentina W15 Buenos Aires seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jessica Marmorstein 2 7 7
Sofia Vivas 0 65 64
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tania Sfilio 2 6 6
Maria Milagros Guerrero 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mariana Zottoli 2 6 6
Fernanda Escudero Villanueva 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Francesca Mattioli 2 6 6
Sophia Rajput 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mia E'Halli Obeid 2 6 6
Noelia Belen Acosta 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Valentina Ascheri 2 6 6
Agustina Daniela Duarte 0 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Milagros Cristobal 2 6 6
Lola De Leon 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Eliana Nair Zanuttini 2 6 6
Maria Juana Larreteguy 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ayelen Monzon 2 6 6
Valeria Ramirez Mesina 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Aiken Tejada 2 7 6
Martina Alejandra Piotti 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sofia Meabe 2 6 6
Abril Arrieta 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Natalia Sousa Salazar 2 6 6
Angela Portoman 0 0 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nadine Castro 2 6 6
Valentina Surdo 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Aida Oviedo 2 6 6
Maria Victoria Graff 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Livia Rodrigues Daud 2 7 6
Lara Bela Frederico De Almeida Santos 0 5 1
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Carson Branstine 2 7 4 6
Ranah Akua Stoiber 1 5 6 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Paula Ortega Redondo 2 6 6
Alice Marietti 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Martina Peretti 2 2 6 10
Diana Maria Mihail 1 6 4 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Amira Bargaoui 2 6 3 10
Klara Vaja 1 4 6 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Pawinee Ruamrak 2 6 6
Pauline Greta Bruns 0 3 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Dilara Okur 2 0 6 10
Alice Soulie 1 6 2 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Daria Gorska 2 7 6
Ida Clement 0 63 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Vilma Krebs Hyllested 2 6 6
Vlada Stepanova 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Julia Adams 2 6 6
Mio Kijima 0 1 2
12.11.23
2-a rundă de calif.
Ksenia Efremova 1 w/o
Saoirse Breen 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ksenia Efremova 2 6 6
Lina Soussi 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lara Russiniello 2 6 6
Diana Chehoudi 0 1 3
femei simplu Zgura Spain W15 Nules seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Esther Lopez Alcaraz 2 6 6
Silvia Alejo 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mina Hodzic 2 6 6
Victoria Tamarit 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nina Ugrelidze 2 6 6
Marta Domenech Guarch 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Victoria Lazarova 2 6 7
Bela Tamhankar 0 2 62
12.11.23
1-a rundă de calif.
Laura Garcia Astudillo 2 6 6
Carla Paul Piquer 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ana Martinez Vaquero 2 4 6 10
Sara Conde 1 6 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ester Ivaldo 2 6 6
Andrea Palazon 0 0 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Soledad Fayos Capilla 2 6 1 10
Julia Camblor 1 4 6 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Claudia Sofia Martinez Solis 2 6 6
Jacquline Nylander Altelius 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Shuqian Xu 2 6 6
Adriana Monlleo Ramos 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Anastasiia Firman 2 1 7 10
Cristina Diaz Adrover 1 6 62 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ruth Roura Llaverias 2 7 6
Maryna Kolb 0 64 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Martina Medina Hernandez 2 6 6
Rebeca Garcia Miralles 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sofia Snitko 2 6 6
Oceanne Lopez 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Chrystal Lopez 2 6 7
Chiara Talleri 0 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Paula Moreno Hurtado 2 6 6
Pari Singh 0 1 2
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Mariia Tkacheva 2 6 6
Jenny Duerst 0 1 2
femei simplu Hard USA W25 Austin seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Liga Dekmeijere 2 6 6
Florentine Dekkers 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Taylor Gruber 2 6 6
Rita Pedroso 0 1 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Rhea Verma 2 6 6 11
Kolie Allen 1 2 75 9
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tatsiana Sasnouskaya 2 6 6
Elisa Kendall 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Katja Wiersholm 2 6 6
Abigeyle Bhopal 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alina Shcherbinina 2 6 6
Leela Cline 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Anita Sahdiieva 2 6 6
Charlotte Chavatipon 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Shria Atturu 2 6 6
Dylan Cline 0 0 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Malaika Rapolu 2 6 6
Daria Smetannikov 0 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Emma Kamper Malmkjaer 2 6 6
Bianca Vitale 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lauren Friedman 2 3 6 10
Carolina Xavier Laydner 1 6 1 7
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jennifer Jackson 2 4 6 10
Sophia Biolay 1 6 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Madeleine Macneille 2 2 7 10
Meghna Arun Kumar 1 6 5 7
femei simplu Zgura Greece W25 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Iveta Dapkute 2 6 6
Vanja Gudelj 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Laura Svatikova 2 6 6
Rianna Ioana Coreisa 0 3 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gloria Ceschi 2 6 6
Kanae Yamaguchi 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mariya Poduraeva 2 6 6
Anna Popescu 0 3 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Kiara Cvetkovic 2 6 6
Alexia Trasca 0 1 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stella Kovacicova 2 7 6
Janika Kusy Alzugaray 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Sophia Derivan 2 6 6
Francesca Dell'Edera 0 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Margarita Ignatjeva 2 6 6
Angelica Maria Ochoa Martinez 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jana Vanik 2 6 6
Inga Strelchuk 0 2 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Isabella Barrera Aguirre 2 1 6 10
Kaat Coppez 1 6 3 6
12.11.23
1-a rundă de calif.
Emma Slavikova 2 6 6
Scarlet Kavanagh 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Diana Maria Ilie 2 6 4 10
Karen Marthiens 1 4 6 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Yelyzaveta Chainykova 2 6 7
Leticia Matuszewski 0 1 5
femei simplu Hard Dominican Republic W25 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Mara Schmidt 2 6 2 12
Arisha Ladhani 1 1 6 10
12.11.23
Semifinală
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Jia-Jing Lu 0 2 4
12.11.23
Finală
Ana Sofia Sanchez 2 1 7 6
Dejana Radanovic 1 6 60 2
12.11.23
Semifinală
Dejana Radanovic 2 6 6
Hina Inoue 0 2 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jada Robinson 2 6 6
Emma Mazzoni 0 4 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Nell Miller 2 7 6
Karma Yacavino 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lilian Poling 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Solymar Colling 2 6 6
Jordan Fenton 0 2 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Lucie Petruzelova 2 6 6
Emma Van Poppel 0 3 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Katerina Mandelikova 2 6 6
Debora Scurt 0 0 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marika Jones 2 6 6
Maia Visan 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Victoria Gomez 2 6 6
Cherysh Endurance Henry 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gina Kondos 2 6 6
Miranda Bosch 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Brianna Baldi 2 6 6
Mia Popovic 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Oziera Ahmad 2 6 7
Katya Ramirez 0 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Karolina Lincer 2 6 6
Nessa Pratt 0 0 1
femei simplu Carpet Italy W25 Solarino seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Bronte Murgett 2 6 6
Viola Santapaola 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Carola Cavelli 2 6 6
Martina Forcisi 0 2 1
12.11.23
Finală
Linda Klimovicova 2 6 6 6
Emilie Lindh Gallagher 1 3 75 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Liisa Varul 2 6 6
Rebecca Lo Pumo 0 0 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Ottavia Massetti 2 6 6
Martina Lo Pumo 0 1 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Alessandra Xibilia 2 6 6
Maria Vittoria Caligiore 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Greta Greco Lucchina 2 6 6
Giuditta Beltrami 0 0 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Greta Petrillo 2 6 4 10
Ireni Lucia 1 1 6 8
12.11.23
1-a rundă de calif.
Carolina Troiano 2 7 6
Gaia Greco 0 5 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Gaia Maduzzi 2 6 6
Andrea Roots 0 0 3
femei simplu Hard Portugal W40 Funchal seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marcelina Podlinska 2 6 6
Xiangruyi Ji 0 2 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Marie Villet 2 6 6
Summer Yardley 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Olga Helmi 2 6 0 6
Carolin Raschdorf 1 3 6 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Fiona Ganz 2 6 6 6
Ava Williamson 1 2 72 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Mariya Kostyuk 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Matilde Jorge 2 6 6
Beatrice Laura Pirtac 0 1 0
12.11.23
1-a rundă de calif.
Celine Simunyu 2 1 6 6
Mathilde Lollia 1 6 4 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stefania Bojica 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 3 3
femei simplu Zgura Greece W40 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Brenda Fruhvirtova 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 1 3
femei simplu Indoor Hard Luxembourg W40 Petange seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Stephanie Wagner 2 7 6
Katharina Hering 0 5 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Merel Hoedt 2 6 6
Liz Badde 0 1 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Angelina Wirges 2 6 6
Tess Sugnaux 0 2 1
12.11.23
1-a rundă de calif.
Elena Milovanovic 2 6 6
Astrid Lew Yan Foon 0 4 2
12.11.23
1-a rundă de calif.
Jasmijn Gimbrere 2 6 6 6
Yana Morderger 1 74 4 3
12.11.23
1-a rundă de calif.
Amandine Monnot 2 6 6
Tayisiya Morderger 0 3 4
12.11.23
1-a rundă de calif.
Matilda Mutavdzic 2 6 7
Valeriya Olyanovskaya 0 1 5
12.11.23
1-a rundă de calif.
Tilwith Di Girolami 2 6 6
Radka Zelnickova 0 4 2
femei simplu Indoor Hard Canada W60+H Calgary seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Sabine Lisicki 2 7 6 6
Stacey Fung 1 62 75 3
bărbaţi dublu Zgura Argentina M15 Rosario seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Mateo Del Pino/Juan Manuel La Serna 2 6 7
Mariano Kestelboim/Juan Carlos Prado Angelo 0 3 61
12.11.23
Semifinală
Mateo Del Pino/Juan Manuel La Serna 2 7 1 10
Joao Victor Couto Loureiro/Lautaro Midon 1 5 6 7
bărbaţi dublu Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
1-a rundă
Abraham Asaba/Kousuke Ogura 2 6 5 10
Alexander Chepik/Pietro Orlando Fellin 1 1 7 3
bărbaţi dublu Hard USA M25 Austin seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Learner Tien/Edward Winter 2 4 6 10
Sebastian Gorzny/Brayden Michna 1 6 3 2
bărbaţi dublu Zgura Spain M25 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Kenny de Schepper/Vilius Gaubas 2 7 3 10
Anthony Genov/Iker Urribarrens Ramirez 1 62 6 8
bărbaţi dublu Hard Greece M25 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Simon Freund/Vladyslav Orlov 2 6 6 10
Markos Kalovelonis/Sergis Kyratzis 1 74 4 7
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Turin seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 2 6 10
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 1 6 3 7
12.11.23
Ivan Dodig/Austin Krajicek 2 6 6
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 0 4 2
femei dublu Indoor Hard Austria Billie Jean King seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Fernanda Contreras Gomez/Giuliana Olmos 2 6 3 7
Melanie Klaffner/Sinja Kraus 1 3 6 66
femei dublu Zgura USA W100 Charleston seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe 2 6 3 13
Nigina Abduraimova/Carole Monnet 1 4 6 11
femei dublu Hard Dominican Republic W25 Santo Domingo seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Sfert de finală
Jessica Hinojosa Gomez/Victoria Rodriguez 2 6 6
Julieta Estable/Melany Solange Krywoj 0 3 4
12.11.23
Semifinală
Ania Hertel/Olivia Lincer 2 7 6
Dasha Ivanova/Victoria Osuigwe 0 5 3
12.11.23
Sfert de finală
Ania Hertel/Olivia Lincer 2 5 6 10
Jacqueline Cabaj Awad/Maria Navarro Oliva 1 7 3 8
12.11.23
Semifinală
Hiroko Kuwata/Rebeca Pereira 2 6 6 10
Jessica Hinojosa Gomez/Victoria Rodriguez 1 74 4 7
femei dublu Zgura Greece W40 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.23
Finală
Lara Salden/Daniela Vismane 2 6 6
Oana Gavrila/Sapfo Sakellaridi 0 4 3
12.11.23
Semifinală
Oana Gavrila/Sapfo Sakellaridi 2 7 6
Ilinca Dalina Amariei/Andreea Mitu 0 65 3
<