Croatia
12.01.01, 23 Vârsta
17554 $
12.01.01, 23 Vârsta
17554 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bulgaria
05.12.02, 21 Vârsta
05.12.02, 21 Vârsta
Admir Kalender vs. Vasil Dimitrov - meciuri reciproce
16.12.20 | Calificare | Admir Kalender | Vasil Dimitrov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Admir Kalender form & Vasil Dimitrov form
Admir Kalender - ultimele meciuri
M15 Bucharest - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - retragere | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - retragere | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
19.05.23 a 2-a rundă | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.05.23 1-a rundă | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Doboj - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - retragere | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
16.01.23 Calificare | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.22 1-a rundă | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.22 1-a rundă | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
28.08.22 Finală | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.22 Semifinală | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.08.22 Sfert de finală | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.22 Calificare | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | detaliu meci |
Vasil Dimitrov - ultimele meciuri
M15 Sofia - Zgura | ||||
03.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Loris Pourroy | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mal Agushi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Khorozov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vasil Shandarov | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Simeon Terziev | 1-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
04.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 2-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
07.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Samuele Pieri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-74, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.21 1-a rundă | vs. Philip Bachmaier | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.01.21 Calificare | vs. Vladislav Gorbatenko | 5-7, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Onder Balci | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Michele Vianello | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.12.20 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.12.20 1-a rundă | vs. Danylo Veremeychuk | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.12.20 Calificare | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-63, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Elesey Avtamonov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
16.12.20 Calificare | vs. Admir Kalender | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Burgas - Zgura | ||||
10.10.19 1-a rundă | vs. Benjamin Niv | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Ivan Manasov | 5-7, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
07.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Luca George Tatomir | 6-75, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-1 | detaliu meci |