MECI
19.11.20 | a 2-a rundă | Adrian Andreev | Lucas Catarina | - nu s-a prezentat | M15 Heraklion | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Adrian Andreev vs. Lucas Catarina - meciuri reciproce
19.11.20 | a 2-a rundă | Adrian Andreev | Lucas Catarina | Lucas Catarina - nu s-a prezentat | detaliu meci | M15 Heraklion | Hard |
Adrian Andreev form & Lucas Catarina form
Adrian Andreev - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Lucas Catarina - ultimele meciuri
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - retragere | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Iarbă | ||||
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Rosario - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Varnamo - Zgura | ||||
12.05.23 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Monte-Carlo - Zgura | ||||
08.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finală | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.23 Semifinală | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.23 Sfert de finală | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finală | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.23 Semifinală | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Creteil - Indoor Hard | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detaliu meci |