MECI
03.12.20 | a 2-a rundă | Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-1 | M15 Madrid | Zgura |
STATISTICI MECI
Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | |
Prima administrare % | 30/52 (58%) | 36/70 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/30 (77%) | 19/36 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/22 (55%) | 12/34 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 5/16 (31%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/70 (56%) | 17/52 (33%) |
Total puncte câştigate | 74/122 (61%) | 48/122 (39%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Adrian Andreev vs. Oriol Roca Batalla - meciuri reciproce
28.11.23 | 1-a rundă | Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detaliu meci | Maspalomas Challenger | Zgura |
19.06.23 | 1-a rundă | Oriol Roca Batalla | Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Montechiarugolo Challenger | Zgura |
03.12.20 | a 2-a rundă | Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Madrid | Zgura |
Adrian Andreev form & Oriol Roca Batalla form
Adrian Andreev - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Oriol Roca Batalla - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
13.11.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
21.10.23 Finală | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Semifinală | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detaliu meci |